Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 46

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.068 Cevap: 1.072
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
13 Ocak 2009       Mesaj #451
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
EnverYigit adlı kullanıcıdan alıntı

Firefox'taki mail girişi için çözüm bulundumu acaba final sürümüde çıktı yabancı siteye giriyor bilginiz var mı acaba?

Sponsorlu Bağlantılar
Resim: http://i44.tinypic.com/29ztx7b.jpg

Final sürüm çıkmış olsa bile bu sorun hala düzeltilebilir. Çünkü sorun programın kendisinden değil, Windows Live hesabının ülke/bölge ayarlarından kaynaklanıyor. Aynı Messenger'dan bölgesi mesela ABD olarak ayarlanmış bir hesapla oturum açtığınızda olması gerektiği gibi İngilizce oturum açma sayfası açılıyor. Galiba Türkiye'nin ülke kod numarası yanlışlıkla Brezilya'nınkiyle karışmış. Hesabınızı Brezilya'dan yapıp denemeyin, çünkü onların sayfası normal açılıyor, denedim. http://feedback.live.com adresinden hem Windows Live hesabı hem de Windows Live Messenger için bu hatayı bildirirsek düzeltmelerini sağlayabiliriz. Ben bir tane göndereceğim, herkes de lütfen bir kez göndersin.
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #452
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
valla süpermiş bu wlm 9 sonunda kurdumMsn Grin acayip hızlı size bir tavsiye vereyim wlm 9 u kurmadan önce saatin yanıdan eski msnye sağ tık çıkış yapın ve tüm eski plus yada diğer eklentileri ekle kaldırdan silin ve wlm 9 u kurun eskiyi silmesenizde wlm 9 kurulurken o kalkıyor zaten ve sorunsuz kuruyor. en son işlem olarakda wlm 9 a uygun olan plus ve A patchyi kurun tertemiz wlm 9 karşınızdaMsn Happy
sshot1jp7

Sponsorlu Bağlantılar
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #453
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu sorun bu oyun ilk çıktığından beri(8.5'te) vardı ama ben yine koyayım dedim bunu gidermek için kaldırmak mı gerekiyor WLM'yi tamamen yoksa başka bir çözümü var mı?birde plus ile ilgili sorum var ana pencere de nick renkli görünüyor ama konuşma pencerelerinde renksiz 4.79 kullanıyorum.Msn Thinking
KRoNiKCaDii - avatarı
KRoNiKCaDii
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #454
KRoNiKCaDii - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yukleyemıyorum bana yardım edın yukleme sırasında hep hata verıyor neden ılk yuklemede oldu sonra ben coklu acabılmek ıcın yama yukledım ondan sonrada olanlar oldu
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #455
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KRoNiKCaDii adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar yukleyemıyorum bana yardım edın yukleme sırasında hep hata verıyor neden ılk yuklemede oldu sonra ben coklu acabılmek ıcın yama yukledım ondan sonrada olanlar oldu

aldığınız hata kodu yada ekran görüntüsünü belirtirseniz yardımcı olabiliriz...
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
13 Ocak 2009       Mesaj #456
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu sorun bu oyun ilk çıktığından beri(8.5'te) vardı ama ben yine koyayım dedim bunu gidermek için kaldırmak mı gerekiyor WLM'yi tamamen yoksa başka bir çözümü var mı?birde plus ile ilgili sorum var ana pencere de nick renkli görünüyor ama konuşma pencerelerinde renksiz 4.79 kullanıyorum.Msn Thinking

arkadaşlar başlıkta açtım cevap yok mu ya.Msn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Ocak 2009       Mesaj #457
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı

Hangi oyun?

Messenger Plus! sorunuyla ilgili olarak bu konunun son sayfalarını inceleyiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/208379-windows-live-messenger-2009-icin-messenger-plus-live.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
YaGMuR_PreNSi - avatarı
YaGMuR_PreNSi
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #458
YaGMuR_PreNSi - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar Windows Vista Ultimate Kullanıcısıyım.. Windows Live Messenger 9.0 resmi olarak yayınlanmadan önce bi yerden setupunu bulup kurdum.. Windows Live Maili çok kullanıyorum onuda güncelledim. Neyse beğenmedim kaldırdım Eski oLanını kurdum açılmadı Msn Confused Sonra tekrar yenisini kurdum gene açılmadı regeditten bütün windows live mail yazan herşeyi sildim dosyalarınıda sildim ama bir türlü açılmıyor.. Ona alternatif adam gibi Mail programıda buLamadım... Aldığım hata:

http://www.hizliresim.com/2009/1/14/112.jpg

Lütfen yardım edin Msn Confused
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Ocak 2009       Mesaj #459
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu aracı kullanarak tamamen kaldırmayı deneyin:
Windows Installer CleanUp Utility

Buradaki MSI dosyasını kullanarak kurulum yapmayı deneyebilirsiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/225675-windows-live-mail-14-0-8050-1202-a.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
YaGMuR_PreNSi - avatarı
YaGMuR_PreNSi
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #460
YaGMuR_PreNSi - avatarı
Ziyaretçi
Cevabın için teşekkür ederim ama hiçbir işe yaramadı Windows Installer Clean Up programıyla bütün Windows Live ürünlerini temizlesemde hiçbir işe yaramdı.. Gene Aynı ürünü yapılandırırken bekleyin diyor ve gidiyor.. Bi kere office 2007 de olmuştu düzeltemedik format attık fakat bu sefer format atmak istemiyorum Msn Confused Başka çare varmı?