Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 47

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.074 Cevap: 1.072
Breeze1905 - avatarı
Breeze1905
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #461
Breeze1905 - avatarı
Ziyaretçi
Geçen Cumartesi MSN yeni sürümünü yükledim ama çok pişman oldum yeni MSN hem bilgisayarımda düzgün çalışmıyor hemde eski sürümü daha pratikti benim için,bende eski sürümü tekrar getireyim dedim ama bir türlü yapamadım MSN yi tekrar eski haline getirebilmem için MSN nin yeni sürümünü bilgisayarımdan kaldırmam gerekiyormuş,bunun yapabilmek için program ekle kaldırdan msnyi kaldırmaya çalıştım ama listede bulamadım.Bilgisayarda bulunan Msn programını bilgisayardan silmek ve yeniden Msnnin eski sürümünü yüklemek hakkında bilgisi olan biri ayrıntılı olarak cevap yazsın.Acildir...
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Ocak 2009       Mesaj #462
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
YaGMuR_PreNSi adlı kullanıcıdan alıntı

Cevabın için teşekkür ederim ama hiçbir işe yaramadı Windows Installer Clean Up programıyla bütün Windows Live ürünlerini temizlesemde hiçbir işe yaramdı.. Gene Aynı ürünü yapılandırırken bekleyin diyor ve gidiyor.. Bi kere office 2007 de olmuştu düzeltemedik format attık fakat bu sefer format atmak istemiyorum Msn Confused Başka çare varmı?

Bir de şu konuya göz atın:
ZapMessenger
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #463
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Breeze1905 adlı kullanıcıdan alıntı

Geçen Cumartesi MSN yeni sürümünü yükledim ama çok pişman oldum yeni MSN hem bilgisayarımda düzgün çalışmıyor hemde eski sürümü daha pratikti benim için,bende eski sürümü tekrar getireyim dedim ama bir türlü yapamadım MSN yi tekrar eski haline getirebilmem için MSN nin yeni sürümünü bilgisayarımdan kaldırmam gerekiyormuş,bunun yapabilmek için program ekle kaldırdan msnyi kaldırmaya çalıştım ama listede bulamadım.Bilgisayarda bulunan Msn programını bilgisayardan silmek ve yeniden Msnnin eski sürümünü yüklemek hakkında bilgisi olan biri ayrıntılı olarak cevap yazsın.Acildir...

MSN programını kaldırmak için > Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Eski sürüm için > https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #464
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar 14.0.8050.1202 için plus yükledim yazılar için sorunsuz şekilde kullanıyorum teşekkür fakat discovery de lazım çıktımı çıktıysa eğer linkini yazabilirmisiniz çıkmadıysada ne zaman çıkar bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler 14.0.8050.1202 ayrıca final sürümmü oluyor şimdi...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #465
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaşlar 14.0.8050.1202 için plus yükledim yazılar için sorunsuz şekilde kullanıyorum teşekkür fakat discovery de lazım çıktımı çıktıysa eğer linkini yazabilirmisiniz çıkmadıysada ne zaman çıkar bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler 14.0.8050.1202 ayrıca final sürümmü oluyor şimdi...

uyumlu discovery 2 henüz test aşamasında yayın tarihi belirsiz.
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #466
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
en çok tavla oyununda veriyor bu sorunu diğerlerinin hepsine bakamadım bazıları açılmıyor ama.Msn Cry
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #467
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

uyumlu discovery 2 henüz test aşamasında yayın tarihi belirsiz.

ok teşekkür ederim saolun...
limancı - avatarı
limancı
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #468
limancı - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarda iki ayrı hesap var kendi hesabıma yükledim msn açılıyor ama diğer hesapta msn açılmıyor
hata imzası bu ? yardımcı olursanız sevinirim...
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 14.0.8050.1202 AppStamp:493623f7
ModName: uxcore.dll ModVer: 14.0.8050.1202 ModStamp:49361b1c
fDebug: 0 Offset: 0006c74b
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #469
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
limancı adlı kullanıcıdan alıntı

benim bilgisayarda iki ayrı hesap var kendi hesabıma yükledim msn açılıyor ama diğer hesapta msn açılmıyor
hata imzası bu ? yardımcı olursanız sevinirim...
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 14.0.8050.1202 AppStamp:493623f7
ModName: uxcore.dll ModVer: 14.0.8050.1202 ModStamp:49361b1c
fDebug: 0 Offset: 0006c74b

pcde 2 ayrı hesap açmak çok gereksiz benceMsn Happyve böyle saçma sorunlar çıkartabiliyor.eğer pc evdeyse ve seninse tek hesaba dönmeni tavsiye ederimMsn Happy
limancı - avatarı
limancı
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #470
limancı - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mito1172 adlı kullanıcıdan alıntı

pcde 2 ayrı hesap açmak çok gereksiz benceMsn Happyve böyle saçma sorunlar çıkartabiliyor.eğer pc evdeyse ve seninse tek hesaba dönmeni tavsiye ederimMsn Happy

sence öyle olabilir bence gerekli Msn Wink