Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 50

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.092 Cevap: 1.072
kucukhanim88 - avatarı
kucukhanim88
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #491
kucukhanim88 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Final sürüm çıkmış olsa bile bu sorun hala düzeltilebilir. Çünkü sorun programın kendisinden değil, Windows Live hesabının ülke/bölge ayarlarından kaynaklanıyor. Aynı Messenger'dan bölgesi mesela ABD olarak ayarlanmış bir hesapla oturum açtığınızda olması gerektiği gibi İngilizce oturum açma sayfası açılıyor. Galiba Türkiye'nin ülke kod numarası yanlışlıkla Brezilya'nınkiyle karışmış. Hesabınızı Brezilya'dan yapıp denemeyin, çünkü onların sayfası normal açılıyor, denedim. http://feedback.live.com adresinden hem Windows Live hesabı hem de Windows Live Messenger için bu hatayı bildirirsek düzeltmelerini sağlayabiliriz. Ben bir tane göndereceğim, herkes de lütfen bir kez göndersin.

yapıp denemeyin dediğiniz şekilde sorunumu çözmüş bulundumm yapmaya uğraşırken bi zararı olmaz inşallah Msn Sad ama yine de her ihtimale karşı ger ibildirim gönderdim,peki bu sorun çözülürsee tekrar dan mı msn yüklememizmi gerekecek peki ,tekrar dan discoveryi , plus ı Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2009       Mesaj #492
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kucukhanim88 adlı kullanıcıdan alıntı

yapıp denemeyin dediğiniz şekilde sorunumu çözmüş bulundumm yapmaya uğraşırken bi zararı olmaz inşallah Msn Sad ama yine de her ihtimale karşı ger ibildirim gönderdim,peki bu sorun çözülürsee tekrar dan mı msn yüklememizmi gerekecek peki ,tekrar dan discoveryi , plus ı Msn Sad

Bu sorun çözüldüğünde ne Messenger'ı, ne Discovery'yi ne de Plus!'ı yüklemeniz gerekecek. Hatta sorun çözüldüğünde hiçbir şey yapmadan doğrudan yararlanacaksınız. O yüzden sorunun çözülmesine katkıda bulunmak için sorunu ilgili yerlere bildirmek yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar
Siz sorununuzu çözmediniz aslında. Belli bir süre ya da Hotmail'de oturumu kapata bastıktan sonra Messenger'dan e-postanıza ulaşmak için tıkladığınızda yine aynı Brezilya Portekizcesi sayfayla karşılaşacaksınız. Ama aklınızda bulunsun, öyle yabancı dildeki sayfayla karşılaşınca neyi nereye yazacağınızı anlayamıyorsanız, adres çubuğundaki adresin sonundaki 1046 sayısını silip 1055 yazıp o adrese gidin. Sayfa sadece o seferlik Türkçe açılacaktır, siz de sıkıntı çekmeden oturum açabileceksiniz.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2009       Mesaj #493
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Arkadaşlar, bu sürümü yüklediğinizde varsayılan olay sesleriniz de değişmeli. Yeni Messenger'da yepyeni tonda sesler eklenmiş. Bunu geç fark etmemin sebebi şu. İki bilgisayarıma da WLM 2008'den yükseltme biçiminde WLM 2009 kurdum. Kurduktan sonraki kullanımlarımda yeni sesleri hiç duymadım. Eski sesler aynen devam ediyordu. Ta ki bir bilgisayarın Messenger'ını onarmam icap edene kadar. Onardıktan sonra kişi çevrimiçi vs. seslerinin değiştiğini, daha yumuşak sesler geldiğini fark ettim. Öbür bilgisayara baktım, onda yine eski sesler vardı (hala eski sürümün ses dosyaları duruyordu). Onu da onardıktan sonra oraya da yeni sesler geldi. Siz de şu ana kadar seslerde bir değişme fark etmediyseniz size de tavsiyem siz de Program Ekle veya Kaldır penceresinden Windows Live Temel Bileşenler'i bulup bir kez onarın. Varsayılan seslerin yenilendiğini göreceksiniz daha doğrusu duyacaksınız Msn Tongue

Ancak burada kafama takılan bir şey var. Neredeyse seslerin hepsi değiştiği ve yumuşak bir hal aldığı halde, o gıcık yeni anlık ileti sesi değişmiyor. O kulak tırmalayan ses niye yenilenmemiş? Sizde değişip değişmediğine bir bakabilir misiniz? Eğer sizde değiştiyse o sesi bir şekilde alabilir miyim sizden?
yozturk - avatarı
yozturk
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #494
yozturk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Ancak burada kafama takılan bir şey var. Neredeyse seslerin hepsi değiştiği ve yumuşak bir hal aldığı halde, o gıcık yeni anlık ileti sesi değişmiyor. O kulak tırmalayan ses niye yenilenmemiş? Sizde değişip değişmediğine bir bakabilir misiniz? Eğer sizde değiştiyse o sesi bir şekilde alabilir miyim sizden?

söylediğin gibi anlık ileti sesi dışında bütün sesler değişmiş bulunmakta.
anlık ileti sesi bence değişmez.sebebi ise o sesi duyan messenger olduğunu anlar.kısaca bu ileti sesi messenger için ikon halindedir.
messenger=ileti tonu Msn Grin
freesexi - avatarı
freesexi
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #495
freesexi - avatarı
Ziyaretçi
TSKLER ELLERINE SAGLIK DIYELIM BABACAN
16_genclikk - avatarı
16_genclikk
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #496
16_genclikk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende Kamera Sorunu Var Kendimi Göremiyorum Ancak Arkadaşım Beni Görüyor.Lütfen Yardım Edin
16_genclikk - avatarı
16_genclikk
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #497
16_genclikk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
16_genclikk adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Bende Kamera Sorunu Var Kendimi Göremiyorum Ancak Arkadaşım Beni Görüyor.Lütfen Yardım Edin

Sorunuma Çözüm Yokmu Arkadaşlar Ltfenn Msn CryMsn Sad
kucukhanim88 - avatarı
kucukhanim88
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #498
kucukhanim88 - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2009 kullanıyorum, ama çoğu zaman durumumu değiştiremiyorum meşgulde kaldı. birde konuşma penceresinde gönder tuşu yok, klavyeden mi göndermek zorundayız iletileri??
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Ocak 2009       Mesaj #499
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
kucukhanim88 adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 kullanıyorum, ama çoğu zaman durumumu değiştiremiyorum meşgulde kaldı. birde konuşma penceresinde gönder tuşu yok, klavyeden mi göndermek zorundayız iletileri??

Evet.

Aslında yanlış bir mantık değil. Fareniz olmadan yazışabilirsiniz ama klavyeniz olmadan yazışamazsınız Msn Happy

"Meşgul" durumu ile ilgili olan sorunuzu diğer konu altında cevapladım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
16_genclikk - avatarı
16_genclikk
Ziyaretçi
18 Ocak 2009       Mesaj #500
16_genclikk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende Kamera Sorunu Var Kendimi Göremiyorum Ancak Arkadaşım Beni Görüyor.Lütfen Yardım Edin..

Arkadaşlar Lütfennn..ßi Çözüm yokmuuuuu Msn CryMsn Cry