Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 52

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.074 Cevap: 1.072
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #511
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaşlar engelleyinleri gorme halen mümkün değilmii???? bilgsi olan varmı...

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler)

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
egegüzeli adlı kullanıcıdan alıntı

alanınıza gidin bağlantısı nerde bulamıyorum bilgisi olan varmı acaba?

http://home.spaces.live.com/
hellbutcher000 - avatarı
hellbutcher000
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #512
hellbutcher000 - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu kuramıyorum işletim sistemim vista ama yok setup çalıştırıyorum windows installer cıkıyo orda kalıyo boş sayfa gelıo kurmuyo programı
Sponsorlu Bağlantılar
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #513
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilen yokmu bu plus ta kişisel iletilerde yazıların neden renkli çıkmadığını başkaları görüyor renkli olarak ama ben göremiyorum ama sadece kişisel iletilerde nickte bormal olarak renkli şekilde görünüyor yazılar.
oskannnnn - avatarı
oskannnnn
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #514
oskannnnn - avatarı
Ziyaretçi
Pekde kullanışlı bulmadım ama çok hatası çıkıo yha web kameramı goster sorunu var pasif yapamdım ama yanına 8.5 kurdum ondan kullanıom onda bir sorun yok ole
ama halen pasif. Msn Sad Msn Sad :'(
br0jin - avatarı
br0jin
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #515
br0jin - avatarı
Ziyaretçi
Mrb Arkadaşlar
Windows Live Messenger 2009 14.0.8050.1202 Sürümünü yükledim bilgisayarıma fakat yüklediğim zaman oturum vs hepsini yapabiliyordum, bilgisaraya res atınca @xxx.com veya @ssss.com gibi uzantılı msn adreslerini açıyorum 2 saniye sonra oturum kendisi kapatıyor fakat @hotmail.com ve @windowslive.com gibi uzantılı msn adresleri açabiliyorum rahatlıkla yazışabiliyorum msnde Msn Confused bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar..

bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim
Son düzenleyen br0jin; 20 Ocak 2009 00:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
16_genclikk - avatarı
16_genclikk
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #516
16_genclikk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Kameram Açıkken Web Kamerası Ayarlarını yapamıyorum... Yardımcı Olursan Sevinirim @Neutralizer
Legend_Warrior - avatarı
Legend_Warrior
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #517
Legend_Warrior - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
16_genclikk adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Kameram Açıkken Web Kamerası Ayarlarını yapamıyorum... Yardımcı Olursan Sevinirim @Neutralizer

arkadaşlar benim de webcam ile ilgili sorunum var, konunun linki:

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/227542-wlm-2009-webcam-sorunu.html

birde bu sürüm final sürüm mü açılışta final sürüme çok yakın ve beta etiketleri bulunmayan diyor ne yani bir sürüm daha mı var,son olarak bu sürüm 14.0 mı 9.0'a gelmeden 14'e mi geçti microsoft?Msn Sarcastic
Standart - avatarı
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #518
Standart - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Legend_Warrior adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim de webcam ile ilgili sorunum var, konunun linki:

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/227542-wlm-2009-webcam-sorunu.html

birde bu sürüm final sürüm mü açılışta final sürüme çok yakın ve beta etiketleri bulunmayan diyor ne yani bir sürüm daha mı var,son olarak bu sürüm 14.0 mı 9.0'a gelmeden 14'e mi geçti microsoft?Msn Sarcastic

Arkadaşım Bu Microsoft'un Çıkardığı Resmi Windows Live Messenger 2009 Finaldir.14.0 Olayı Sürüm Notudur. (Versiyon Gibi.)Dediğiniz Gibi Bu Finaldeki Görüntülü Konuşmada (Seslerin Ve Görüntülerin Karşı Tarafa İletilmesi.) Aksaklıklar Yaşanıyor.Ama Yinede Beğendim...Pembe Yazıya Dikkat!!!Msn GrinMsn GrinMsn Grin
yozturk - avatarı
yozturk
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #519
yozturk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
16_genclikk adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı şekilde benim de kamera açıldıktan sonra cam ayar kısmı açılmıyor.
ekidna - avatarı
ekidna
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #520
ekidna - avatarı
Ziyaretçi
64 bit xpimde calisan live messenger bulamadim betalar haric bu konuda bana yardim edebilecek ayni durumla ugrasan bir uye varmi acaba?