Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 57

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.104 Cevap: 1.072
PikoLa - avatarı
PikoLa
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #561
PikoLa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

yükleme sorunu yaşıyorsanız

Sponsorlu Bağlantılar
inceleyiniz:

Windows Installer CleanUp Utility

Olmuyor deniyorum.
Kafayı yicem şimdi Msn Confused
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #562
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
PikoLa adlı kullanıcıdan alıntı

Olmuyor deniyorum.
Kafayı yicem şimdi Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
güncellemeleri yüklediz mi?

Windows Update Agent 5.8.02469

Windows Installer 3.1

sebnem4810 - avatarı
sebnem4810
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #563
sebnem4810 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn 9 nasıl yükleyebilirim söylemnen windows dosyasını da yükledim olmuyorr yardım allah rızası içinnn
maverix - avatarı
maverix
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #564
maverix - avatarı
Ziyaretçi
Discovery 2 betayı kurdum wlm 2009 üzerine...Şöyle bir sorun oluştu...Pencereleri açıyorum fakat kapatamıyorum..Görev çubuğuna düşüyor simge olarak ve öylece kalıyor Msn yi kapatsam bile kalıyor..Ancak system tray den exit yapınca pencereler de kapanıyor...Sekmeli sohbet kullanıyorum aynı kişiye 2 pencere açıyor kapanmadığı için...Ne yapabilirim??
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #565
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sebnem4810 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn 9 nasıl yükleyebilirim söylemnen windows dosyasını da yükledim olmuyorr yardım allah rızası içinnn

Windows Installer CleanUp Utility

Alıntı
maverix adlı kullanıcıdan alıntı

Discovery 2 betayı kurdum wlm 2009 üzerine...Şöyle bir sorun oluştu...Pencereleri açıyorum fakat kapatamıyorum..Görev çubuğuna düşüyor simge olarak ve öylece kalıyor Msn yi kapatsam bile kalıyor..Ancak system tray den exit yapınca pencereler de kapanıyor...Sekmeli sohbet kullanıyorum aynı kişiye 2 pencere açıyor kapanmadığı için...Ne yapabilirim??

uyumlu discovery sürümü henuz yoktur hata almanız çok doğal kaldırınız eklentiyi...
S A VA S - avatarı
S A VA S
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #566
S A VA S - avatarı
Ziyaretçi
Emeğin için teşekkürler.
Osman_E - avatarı
Osman_E
Ziyaretçi
26 Ocak 2009       Mesaj #567
Osman_E - avatarı
Ziyaretçi
Arkadşlar wlm09 yüklerken karşınıza küçük bi pencere açılıyo windows installer penceresi ondan sonra karşınıza bişey çıkmaz zaten o zaten msnin kurulumu onu tamamladıkdan sonra kapanır ve msn kurulmus olur
TrEaX - avatarı
TrEaX
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #568
TrEaX - avatarı
Ziyaretçi
çok iyi çalışma neutralizer
sezarim - avatarı
sezarim
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #569
sezarim - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba msn son sürümü kullanıyorum ve aynı zamanda mozilla nın 3.0.5 sürümünü kullanmaktayım. msnde mailimi acmak için tıkladığımda mozilladan otomatik olarak acıyor ama sifre istiyor. mozillayı sildim hiç bir sekilde ie den acmıo mailimi. mozillayı yeniden yukledim ama bi türlü otomatik acmıo her seferinde sifremi istio ne yapabilriö bu durumu duzeltmek için?????
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Ocak 2009       Mesaj #570
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
sezarim adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhaba msn son sürümü kullanıyorum ve aynı zamanda mozilla nın 3.0.5 sürümünü kullanmaktayım. msnde mailimi acmak için tıkladığımda mozilladan otomatik olarak acıyor ama sifre istiyor. mozillayı sildim hiç bir sekilde ie den acmıo mailimi. mozillayı yeniden yukledim ama bi türlü otomatik acmıo her seferinde sifremi istio ne yapabilriö bu durumu duzeltmek için?????

Internet Explorer'ı varsayılan tarayıcınız yapın. Bunu yapmak için Internet Özellikleri penceresindeki seçeneklere bakın. Artı, Internet Explorer'da otomatik oturum açmaya yönelik bir eklentinin de çalışıyor olması gerekiyor olabilir. Olmaya dabilir. Ama Internet Explorer'da normalde otomatik oturum açılıp gelen kutusuna hızlıca geçilir.