Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 65

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.092 Cevap: 1.072
eros87 - avatarı
eros87
Ziyaretçi
14 Şubat 2009       Mesaj #641
eros87 - avatarı
Ziyaretçi
wlm mail nasıl kaldırabilirim.yardım bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
metinbaba - avatarı
metinbaba
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #642
metinbaba - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de bu msnyi yükledim güzel çalışıyor ama tek bir sorun war ; konuşma penceresi açtığımda onu kapıyamıyorum ancak görev yöneticisinden kapanıyor.Bir de bn vista kullanıyorum ondan olabilir mi ve Ne yapabilirim? İlginize Teşekkürler!
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Şubat 2009       Mesaj #643
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
eros87 adlı kullanıcıdan alıntı

wlm mail nasıl kaldırabilirim.yardım bekliyorum.

Program Ekle veya Kaldır penceresinde Windows Live Mail'i, o yoksa "Windows Live Temel Parçalar"ı bulun ve öyle kaldırın.

Alıntı
metinbaba adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben de bu msnyi yükledim güzel çalışıyor ama tek bir sorun war ; konuşma penceresi açtığımda onu kapıyamıyorum ancak görev yöneticisinden kapanıyor.Bir de bn vista kullanıyorum ondan olabilir mi ve Ne yapabilirim? İlginize Teşekkürler!

MessengerDiscovery'yi kaldırın. Ya da Messenger Plus!'ın sekmeli sohbetler özelliğini kapatın. Ancak sorun MessengerDiscovery'den kaynaklanıyor Messenger Plus!'tan değil.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Şubat 2009       Mesaj #644
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dizifilm adlı kullanıcıdan alıntı

bu msn yi tekrar mı yüklememiz lazım yoksa otomatik güncelleme yapar mı

Inside Windows Live Messenger: - Windows Live adresinde gelecek ay (Mart 2009) itibarıyla otomatik güncelleme bildiriminin çıkacağı yazılmış. 8.1, 8.5 ya da sürüm 2009 kullanan herkes için geçerli.

[Kullanıcıya gösterilecek pencerelerin ekran görüntüleri]
toast thumb OptionalDialog thumb
ShadowFlame - avatarı
ShadowFlame
Ziyaretçi
16 Şubat 2009       Mesaj #645
ShadowFlame - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben ekteki setup'ı indirdim kurmak için Messenger.msi dosyasını açıyorum fakat jhgfk5
bu şekilde birşey çıktıktan sonra tekrar kayboluyor ve sonra hiç bi tepkime vermiyor yani program devam etmiyor uzun süre deneyip beklememe rağmen düzelmedi acaba sorun nedir ?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Şubat 2009       Mesaj #646
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ShadowFlame adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben ekteki setup'ı indirdim kurmak için Messenger.msi dosyasını açıyorum fakat jhgfk5
bu şekilde birşey çıktıktan sonra tekrar kayboluyor ve sonra hiç bi tepkime vermiyor yani program devam etmiyor uzun süre deneyip beklememe rağmen düzelmedi acaba sorun nedir ?

kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Şubat 2009       Mesaj #647
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
hoyrat92 adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sürümü başından beri kullanıyorum çok güzel hiç bir sorun da yok.
Ancak çevirideki bir hataya takındı yaptı. Dosya transferi yaparken veya bir uygulama daveti geldiğinde "kabul etmek" ve "reddetmek" yazıyor. Bu da benim canımı sıkıyorMsn Grin
Rica etsem sadece bu ikisini "Kabul et" ve "Reddet" olarak düzenleyip yeni bir dil dosyası yapabilir misiniz?

Düzeltmeyi tamamladım. Benim göremediğim hatalar çıkabilir ama bu benim kusurum değil. Dosyayı nasıl uygulayacağınızı ek dosyasının içindeki Beni Oku belgesinde yazdım, umarım başka yardıma ihtiyaç kalmaz. Aşağıya birkaç ekran görüntüsü koyuyorum:

trkedq2
w358
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip msgslang.14.0.8064.0206.zip (73.0 KB, 939 gösterim)
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #648
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar ben 14.0.8050.1202 sürümünü kullanıyorum bir çok kişi bu sürümün final olduğunu söylemişti fakat ben 5 dakika önce bir uyarı aldım yeni sürüm çıktığıyla ilgili şimdi kurmak istermisiniz yazısına 1 hafta daha sormaya tıklayarak es geçtim bu ne oluyor şimdi bilen varsa paylaşsın şimdiden teşekkürler birde varsa eğer finalin 130 mb lık olan değilde sadece messenger ın setup linki yazabilirmisiniz.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Şubat 2009       Mesaj #649
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaşlar ben 14.0.8050.1202 sürümünü kullanıyorum bir çok kişi bu sürümün final olduğunu söylemişti fakat ben 5 dakika önce bir uyarı aldım yeni sürüm çıktığıyla ilgili şimdi kurmak istermisiniz yazısına 1 hafta daha sormaya tıklayarak es geçtim bu ne oluyor şimdi bilen varsa paylaşsın şimdiden teşekkürler birde varsa eğer finalin 130 mb lık olan değilde sadece messenger ın setup linki yazabilirmisiniz.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) sürümünün yayımlanmasına bağlı olarak konunun ilk mesajı ve ilk mesajdaki ek dosyası güncellenmiştir.

Yeni sürüm 3 gün önce çıktı, hata gidermeleri varmış ama hangi hata düzeltildi bilmiyorum, şahsen benim fark ettiğim bir hata hala duruyor da...
wanderina - avatarı
wanderina
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #650
wanderina - avatarı
Ziyaretçi
elinize sağlık harikaa

elinize sağlık çok iii
Son düzenleyen wanderina; 17 Şubat 2009 23:24 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi