Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 69

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
ipekcem - avatarı
ipekcem
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #681
ipekcem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Installer sürümünüzü güncelleştirip bilgisayarınızı yeniden başlatıktan sonra bir kez daha Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) sürümünü kurmayı deneyin:
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 4.5

Sponsorlu Bağlantılar
çokkk ama çook teskkrler ederim süpersiinMsn GrinMsn Grin
frokolar - avatarı
frokolar
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #682
frokolar - avatarı
Ziyaretçi
sahol
Sponsorlu Bağlantılar
jaks - avatarı
jaks
Ziyaretçi
22 Şubat 2009       Mesaj #683
jaks - avatarı
Ziyaretçi
Ben windows live mesengeri acmaya calıstıgımda yeni surumu hazır yukleyin diyor ama bir turlu yukliyemiyorum ..Windows instalerim eskiymis ..bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Halbuki ben devamlı buradan yeni surumleri indirip kullanırımMsn Sad
Ayberq - avatarı
Ayberq
Ziyaretçi
22 Şubat 2009       Mesaj #684
Ayberq - avatarı
Ziyaretçi
yaaa arkadasım nie kurulmuyo bu msn??? rardaki dosyaya çift tıklıyorum dikdörtgen seklinde bi yükleme yapıyo sonra kalıyo arkadasım yardım edin yaa....tmm koymussunuz yapmıssınız emege saygı amaa bizede yön gösterin kuruılmuyo bu meret nasıl yapcaz???
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Şubat 2009       Mesaj #685
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ayberq adlı kullanıcıdan alıntı

yaaa arkadasım nie kurulmuyo bu msn??? rardaki dosyaya çift tıklıyorum dikdörtgen seklinde bi yükleme yapıyo sonra kalıyo arkadasım yardım edin yaa....tmm koymussunuz yapmıssınız emege saygı amaa bizede yön gösterin kuruılmuyo bu meret nasıl yapcaz???

inceleyiniz:

Windows Installer CleanUp Utility
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Şubat 2009       Mesaj #686
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Ayberq - avatarı
Ayberq
Ziyaretçi
22 Şubat 2009       Mesaj #687
Ayberq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadasım heopsini yaptım yoq yüklenmiyo....
BaRÇeLaN - avatarı
BaRÇeLaN
Ziyaretçi
22 Şubat 2009       Mesaj #688
BaRÇeLaN - avatarı
Ziyaretçi
vallahi ben yukledım fakat baglanmıyor. hata kodu verıyor. onerdıgı dosyayı yukluoyrum yıne aynı. program ekle-kaldır da yok kaldıramıyorum baska bir msn de yuklemıyor.

Hata 80040111 veya 80040154: Windows Live Messenger oturumu açamıyorsunuz
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
22 Şubat 2009       Mesaj #689
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
BaRÇeLaN adlı kullanıcıdan alıntı

vallahi ben yukledım fakat baglanmıyor. hata kodu verıyor. onerdıgı dosyayı yukluoyrum yıne aynı. program ekle-kaldır da yok kaldıramıyorum baska bir msn de yuklemıyor.

Hata 80040111 veya 80040154: Windows Live Messenger oturumu açamıyorsunuz

Kullandığınız ve yüklemeye çalıştığınız sürümler hakkında bilgiler verirseniz daha açıklayıcı cevaplar alabilirsiniz.

80040111 Hata Kodu Çözüm Önerisi için TIKLAYIN

80040154 Hata Kodu Çözüm Önerisi için TIKLAYIN

Alıntı
Ayberq adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadasım heopsini yaptım yoq yüklenmiyo....

Messenger' i bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN - 1

Messenger 'ı bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN -2 ( Windows Installer CleanUp Utility )

Messenger 8,5 Final sürümünü yuklemek için TIKLAYIN

Not: Live Messenger 2009 Final sürümü yayınlanana kadar Live Messenger 8.5 'i kullanmanızı tavsiye ederim. Windows Live Messenger 8,5 kurulumunda hata alıyorsanız, önce Messenger 9,0 ı kurun. Kurulumun ardından herhangi bir dosyayı silmeden 8,5 'i tekrardan kurun. Sorun ortadan kalkacaktır.

Live Messenger 9,0 için TIKLAYIN

Dosyayı indirdikten sonra sadece İnstall yapın, Messenger 9.0 olarak oturum açamayacaktır. 9.0 'ı kurmamızdaki amaç 8.5i sorunsuz yüklemek için.. Ben bu sekilde hallettim (: 9.0 BETA sürümünü kullanmak istiyorsanız TIKLAYIN.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ilkgul345 - avatarı
ilkgul345
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #690
ilkgul345 - avatarı
Ziyaretçi
şimdiye kadar bu siteden yüzlerce dosya indirip kurdum ama bu konuda ı--ııhhhh..olmadı olmuyor...nerede hata yaptığımı da bilmiyorum....ilk sayfadaki ekli dosyadaki tüm ekleri açtım çalıştırdım....wlsetup-web dosyasını da kurdum...pcde görünen tüm özellikleri kullanabiliyorum ( aile koruma gibi) ama msni açtığım zaman 8.5 çıkıyor...sorun ben de mi pc de mi Msn Happy