Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 70

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Şubat 2009       Mesaj #691
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ilkgul345 adlı kullanıcıdan alıntı

şimdiye kadar bu siteden yüzlerce dosya indirip kurdum ama bu konuda ı--ııhhhh..olmadı olmuyor...nerede hata yaptığımı da bilmiyorum....ilk sayfadaki ekli dosyadaki tüm ekleri açtım çalıştırdım....wlsetup-web dosyasını da kurdum...pcde görünen tüm özellikleri kullanabiliyorum ( aile koruma gibi) ama msni açtığım zaman 8.5 çıkıyor...sorun ben de mi pc de mi Msn Happy

wlsetup dosyasını çalıştırdığınızda "şu programlar yüklenecek" - "şu programlar güncellenecek" şeklinde bilgiler yer almıyor mu? Güncellenecek programlar arasında Messenger olmalı. Onu işaretli bıraktığınızdan emin olunuz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ilkgul345 - avatarı
ilkgul345
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #692
ilkgul345 - avatarı
Ziyaretçi
evet o soru çıktı ama zaten messenger yüklü yazısı vardı orada ben de tamam dedim...ama şimdi tekrar yüklemek için bastım....sizde hepsi var diyor...baştan silmem mi lazım???????
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Şubat 2009       Mesaj #693
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ilkgul345 adlı kullanıcıdan alıntı

evet o soru çıktı ama zaten messenger yüklü yazısı vardı orada ben de tamam dedim...ama şimdi tekrar yüklemek için bastım....sizde hepsi var diyor...baştan silmem mi lazım???????

Kaldırıp yeniden kurmayı deneyin. Program Ekle veya Kaldır listesinde Windows Live Temel Parçacıklar adı altında yer alıyor.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
jaks - avatarı
jaks
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #694
jaks - avatarı
Ziyaretçi
wlm 9 u bir turlu pc den kaldıramıyorum lutfen yardımMsn Sad
wlm 9 u ne kaldırabılıyorum nede baska bır live mesenger kurabılıyorum ayrıca windowsun hic bir yardım secenegıne ulasdamıyorum mesengerle alakalı ne indirmeye calıstıysam sayfa kaldırılmıs yazısı ile karsilasıyorumMsn SadMsn SadMsn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #695
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jaks adlı kullanıcıdan alıntı

wlm 9 u bir turlu pc den kaldıramıyorum lutfen yardımMsn Sad
wlm 9 u ne kaldırabılıyorum nede baska bır live mesenger kurabılıyorum ayrıca windowsun hic bir yardım secenegıne ulasdamıyorum mesengerle alakalı ne indirmeye calıstıysam sayfa kaldırılmıs yazısı ile karsilasıyorumMsn SadMsn SadMsn Sad

kaldırma işlemleri için bakınız:

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

ZapMessenger

yüklemede sorun yaşıyorsanız:

Windows Installer CleanUp Utility
Ayberq - avatarı
Ayberq
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #696
Ayberq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Kullandığınız ve yüklemeye çalıştığınız sürümler hakkında bilgiler verirseniz daha açıklayıcı cevaplar alabilirsiniz.

80040111 Hata Kodu Çözüm Önerisi için TIKLAYIN

80040154 Hata Kodu Çözüm Önerisi için TIKLAYIN

Messenger' i bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN - 1

Messenger 'ı bilgisayardan tamamen kaldırmak için TIKLAYIN -2 ( Windows Installer CleanUp Utility )

Messenger 8,5 Final sürümünü yuklemek için TIKLAYIN

Not: Live Messenger 2009 Final sürümü yayınlanana kadar Live Messenger 8.5 'i kullanmanızı tavsiye ederim. Windows Live Messenger 8,5 kurulumunda hata alıyorsanız, önce Messenger 9,0 ı kurun. Kurulumun ardından herhangi bir dosyayı silmeden 8,5 'i tekrardan kurun. Sorun ortadan kalkacaktır.

Live Messenger 9,0 için TIKLAYIN

Dosyayı indirdikten sonra sadece İnstall yapın, Messenger 9.0 olarak oturum açamayacaktır. 9.0 'ı kurmamızdaki amaç 8.5i sorunsuz yüklemek için.. Ben bu sekilde hallettim (: 9.0 BETA sürümünü kullanmak istiyorsanız TIKLAYIN.

yoq kardesim bunuda yaptım 9 u yüllerken hataveriyo 8,5 yüklüyorum oda sürüm güncellemesi yapmamı istiyo....ben anladımki bu sitede çözüm olmicak sorunuma
dizifilm - avatarı
dizifilm
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #697
dizifilm - avatarı
Ziyaretçi
msn 9 ilk yükledigimde denetim masasındaki program ekle kaldırdaki msn 9 onar secenegi bastıgımda herşey olumluydu msn 9 güncelleme yaptktan sonra msn 9 onar secenegine bastıgımda tüm olumlu olan şeyler x ile hata veriyor neden acama
bakteri_16 - avatarı
bakteri_16
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #698
bakteri_16 - avatarı
Ziyaretçi
kurdum ve vistada dk bası hata alıorum dafjl.exe engelendi ujkııe.exe engeneldi jhhdj.exe engellendi rast gele ismlerle virüs oluşturdu 2 bilgisayarımada aynısını yaptı
yahudi - avatarı
yahudi
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #699
yahudi - avatarı
Ziyaretçi
keşke yüklemeseydim live messenger 2009'u... oturum açmıyor hata kodları veriyor, açmadığı gibi silinmiyor, silinmediği gibi yeniden de yüklenmiyor, eski sürümü de olmaZz hemşerim sende üst model var diyor ve yüklemiyor. kayıt defterlerinden sildim daha beter ettim. msn'siz kaldım. windows live nasıl böyle bir amatörlük yapar anlamıyorum. milyon kişi mağdur durumdaMsn Mad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #700
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yahudi adlı kullanıcıdan alıntı

keşke yüklemeseydim live messenger 2009'u... oturum açmıyor hata kodları veriyor, açmadığı gibi silinmiyor, silinmediği gibi yeniden de yüklenmiyor, eski sürümü de olmaZz hemşerim sende üst model var diyor ve yüklemiyor. kayıt defterlerinden sildim daha beter ettim. msn'siz kaldım. windows live nasıl böyle bir amatörlük yapar anlamıyorum. milyon kişi mağdur durumdaMsn Mad

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı
Windows Installer'ı güncelleştirip tekrar deneyiniz