Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 71

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
yahudi - avatarı
yahudi
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #701
yahudi - avatarı
Ziyaretçi
Clean UP Utility işe yaradı yalnız o programı dikkatli kullanın bütün kayıt bilgilerinizi bozabilirsiniz.... 8,5 ile yola devam. 9 mu? aman uzak duruyum...Msn Lipssealed
Sponsorlu Bağlantılar
MsX - avatarı
MsX
Ziyaretçi
24 Şubat 2009       Mesaj #702
MsX - avatarı
Ziyaretçi
saol süper bişe ya
Sponsorlu Bağlantılar
itsOnlyHumanNature - avatarı
itsOnlyHumanNature
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #703
itsOnlyHumanNature - avatarı
Ziyaretçi
kullanmayı biliceksin bence süper olmuş değişilmez. yeniye alıştıktan sonra diğerlerini kullanmak istemiyeceksiniz.
YaYaMaJCoCuK - avatarı
YaYaMaJCoCuK
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #704
YaYaMaJCoCuK - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben windows live 9.0 kullanıcısıyım fakat son 2 haftadır msn açamıyorum açtığım zaman güncelleme geliyor ''Daha yeni bir sürüm var'' şeklinde onu indirmem gerekiyor.Bende indirdim kurmaya çalıştım fakat ''Bu sürüm zaten var'' diye bir başka uyarıgeliyor kuramıyorum.Denetim masasında da gözükmüyor live msn'im yani ne eski sürümünü nede yeni sürümünü kullanamıyorum bu sorunu çözemedim bir türlü.Yardımcı ola bilirseniz sevinirim
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009       Mesaj #705
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
YaYaMaJCoCuK adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben windows live 9.0 kullanıcısıyım fakat son 2 haftadır msn açamıyorum açtığım zaman güncelleme geliyor ''Daha yeni bir sürüm var'' şeklinde onu indirmem gerekiyor.Bende indirdim kurmaya çalıştım fakat ''Bu sürüm zaten var'' diye bir başka uyarıgeliyor kuramıyorum.Denetim masasında da gözükmüyor live msn'im yani ne eski sürümünü nede yeni sürümünü kullanamıyorum bu sorunu çözemedim bir türlü.Yardımcı ola bilirseniz sevinirim

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? Kaldırıkta sonra yeniden kurun
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
deeja - avatarı
deeja
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #706
deeja - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar WLM2009da winampla ne dinliyorum özelliğini kullanamıyorum plus ! yüklü media player kullanmıyorum !! winampla birlikte nasıl kullanabilirim
YaYaMaJCoCuK - avatarı
YaYaMaJCoCuK
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #707
YaYaMaJCoCuK - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı
O sayfadaki anlatılanların hepsini harfiyen yerine getirdim fakat hiç bir faydası olmuyor msn'i açmak için logoya çift tıkladığım anda eskisinde olduğu gbi gene hata veriyor.
YaYaMaJCoCuK - avatarı
YaYaMaJCoCuK
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #708
YaYaMaJCoCuK - avatarı
Ziyaretçi
Tamam problemi çözdüm.O anlatılanlardan sonra messenger'ımın uyumluluk bölümüne girip 2000 için ayarladım ve sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler yardımlarınız için
ipekcem - avatarı
ipekcem
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #709
ipekcem - avatarı
Ziyaretçi
MSn sürekli hata veriyor ve aclmıyor.....hata kodu 8100030d....napmam lazm????Msn Sad
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
25 Şubat 2009       Mesaj #710
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ipekcem adlı kullanıcıdan alıntı

MSn sürekli hata veriyor ve aclmıyor.....hata kodu 8100030d....napmam lazm????Msn Sad

.
Cevap;

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu hata genellikle Windows Live Messenger sunucularında çalışma yapıldığında ortaya çıkar. Sisteminizde herhangi bir değişiklik yapmadan çalışmanın sona ermesini beklemelisiniz. Örneğin daha önce duyurduğumuz gibi:

Messenger Sunucularında Çalışma Yapılacak

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ