Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 74

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.092 Cevap: 1.072
BatyuS - avatarı
BatyuS
Ziyaretçi
4 Mart 2009       Mesaj #731
BatyuS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar görüntülü arama başlatmak istediğimde karşı tarafın webcam ı ve mikrofonu gayet iyi bir şekilde açılıyor ama benim webcam da X işareti çıkıyor sadece sesim gidiyor görüntü yok ama sadece görüntülü arama yaptıgımda 2 webcam da gayet iyi açılıyor sorun neden kaynaklanıyordur acaba önceki sürümlerde sorun yoktu Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Mart 2009       Mesaj #732
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BatyuS adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar görüntülü arama başlatmak istediğimde karşı tarafın webcam ı ve mikrofonu gayet iyi bir şekilde açılıyor ama benim webcam da X işareti çıkıyor sadece sesim gidiyor görüntü yok ama sadece görüntülü arama yaptıgımda 2 webcam da gayet iyi açılıyor sorun neden kaynaklanıyordur acaba önceki sürümlerde sorun yoktu Msn Confused

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/227542-wlm-2009-webcam-sorunu.html
Sponsorlu Bağlantılar
emreyildiz - avatarı
emreyildiz
Ziyaretçi
4 Mart 2009       Mesaj #733
emreyildiz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Mozilla Firefox Kullanıyorsanız >>> Sign In <<< Oturum Açın, Oturum Açtıktan Sonra Hemen Üstte Kişiler Sekmesine Tıklayın Açılan Sol Panelde Ağınız / Önerileri Görüntüle-Davetleri Görüntüle
Bir Gözatın İster Ekleyebilirsin İsterse Yoksay Diyebilirsin. Ve MSN Oturumu Kapatıp Tekrar Açın.
3 Gün Önce Bu Yöntemle Sorunu Çözdüm.

Sorun Çözülmezse Tekrar Buraya Yazın.

İşte sorun burda o davet kısmına tıkladığım zaman da aynı yer açılıyor Yoksay diyorum zaten ama Yükleniyor deyip bekletiyor. Buna benzer sorun bir süre önce maillerimdede vardı mailimi aynı yerden açamıyordum bunun gibi bekletip duruyordu, bunun yüzünden Outlook kullanıyordum. Sanırım sorunu gördüler düzelttiler o sorun kalmadı şimdi, ama bunda sorun var.
hoyrat92 - avatarı
hoyrat92
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #734
hoyrat92 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

trkedq2
w358

Bi sorum olcak "dikor ki (22:26)" yazısı sende renkli görünüyor bende gri olan orjinal rengide görünüyor bunun sebebi nedir ??
BiIIyTheKid - avatarı
BiIIyTheKid
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #735
BiIIyTheKid - avatarı
Ziyaretçi
Konuşma penceresinde karşı tarafın MSN adresini göremiyorum sadece nick ve kişisel iletisi var.. Bunu düzeltebilir miyiz?

Ayrıca bide;

MSN kişi listesinin oldugu ekranda arkaplan cok beyaz, önerebileceginiz orjinallikten pek sapmayan WLM 2009 teması varmı yada kişi liste arka planını değiştirebilecegim bir program warmı ?

-edit-

aklıma gelmişken bunu da sorayım Msn Happy Webcam açtıgımda görüntüm ayna şeklinde oluyor MSN 8.5 de bunu deiştirip karşı tarafa göründüü gibi yapabiLiodk.. nasıL haLLederiz ?
mustiua - avatarı
mustiua
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #736
mustiua - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben oturum aç a tıkladığımda windows live communications bi sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diyor. program kapanmıyo ama oturum da açmıyo oturum aç ekranına geri dönüyo hiçbir şekilde oturum açamıyorum hotmail kullanmamla alakası olabilirmi
flamet - avatarı
flamet
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #737
flamet - avatarı
Ziyaretçi
ark laptopuna bu siteden indirdiğimiz son WLM 2009u yükledik. ancak yüklemeden sonra tıkladıgımızda uygulama baslatılamadı diye hata veriyor. bu arada bu olay formattan sonra oldu formattan önce bıldıgım kadarıyla calısıyormus daha eskı versıyonlarını denedık onlarda olmadı

windows live serisi hıc calısmıyor
sadece msn 7,5 calısıyor neden acaba yarıdm edın
gecegeceuzakta - avatarı
gecegeceuzakta
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #738
gecegeceuzakta - avatarı
Ziyaretçi
paylaşım için teşekkürlerr
commanderofthedark - avatarı
commanderofthedark
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #739
commanderofthedark - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler arkadaşlar

bugüne kadar sorunsuz çalışan msn im (14,0,8064,206) bugün sabah nedense garip bir sorun çıkarmaya başladı oturum açıyorm fakat hiç bir hata felan vermeden oturumu kapatıyor plus tan olabileceğini düşündm plusı kaldırdım fakat durum aynı msn i komple kaldırdım tekrar kurdum yine aynı lütfen yardım edin.

Teşekkrler
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009       Mesaj #740
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Quo vadis?