Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 77

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
panger - avatarı
panger
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #761
panger - avatarı
Ziyaretçi
yav vallaha artık bıktım güzelim 8.5 imi gittim degiştirdim çok pişmanım son sürümü kullanıyorum ben bunun kadar baglantısı kopan bir msn görmedim 1 dk 3 defa netten düşüyor. ne yapmam lazım msn i onardım tekrar kurdum hiç fayda etmedi Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
zeplin - avatarı
zeplin
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #762
zeplin - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar biri beni şu lanet wlcomm.exe hatasından kurtarsın lütfen Msn Happy)) artık sinir bozucu bir hal aldı bu sorun. MsN 9 bugüne kadar gelen tüm sürümlerini denedim ve hep wlcomm.exe hatası alıyorum. bende yeni versiyon kullanmak istiyorum artık ama bir türlü beceremiyorum Msn Sad Programı bu forumdan indirdim bu arada aynı hatayı alana başka birileri varmı?
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #763
Ziyaretçi
Alıntı
burakdemir adlı kullanıcıdan alıntı

ben avg free kullanıyorum ve dediklerinizi yaptım olmadı yine

Geçici Olarak Anti-Virüsü Devre Dışı Yapıp Oturum Açmayı Denedin mi ?
Alıntı
fdnmz adlı kullanıcıdan alıntı

tekrar slm
kamera ayarları sıfırlanıyor her defasında ses ve görüntü kurulumu istiyor cam gibi gösteren kamera o kadar kötü gösteriyorki ayar yapamıyorum hadi yaptım desem diğer açmama yeniden ayar istiyor Msn Sad((

Aleyküm Selam Malesef Bu Konu Hakkında Bilgimiz Yok Kusura Bakmayın Diğer Arkadaşlarımız Bu Sorunla Yaşayan Sorunu Çözüp Varsa Yardımcı Olacaktır.

Alıntı
panger adlı kullanıcıdan alıntı

yav vallaha artık bıktım güzelim 8.5 imi gittim degiştirdim çok pişmanım son sürümü kullanıyorum ben bunun kadar baglantısı kopan bir msn görmedim 1 dk 3 defa netten düşüyor. ne yapmam lazım msn i onardım tekrar kurdum hiç fayda etmedi Msn Confused

MSN Sürekli Kopması Garip. MSN'yi Açın Araçlar / Seçenekler / Bağlantı / Bağlantı Sorun Gidericisi Başlat Yapıp Denedin mi ?

Alıntı
zeplin adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar biri beni şu lanet wlcomm.exe hatasından kurtarsın lütfen Msn Happy)) artık sinir bozucu bir hal aldı bu sorun. MsN 9 bugüne kadar gelen tüm sürümlerini denedim ve hep wlcomm.exe hatası alıyorum. bende yeni versiyon kullanmak istiyorum artık ama bir türlü beceremiyorum Msn Sad Programı bu forumdan indirdim bu arada aynı hatayı alana başka birileri varmı?

MSN'yi Burdan mı İndirdin Yoksa Resmi Sitesinden mi Hiç Bir Açıklama Yok. O Hata Aldığın Ekran Görüntüsü Çekseydin.
zeplin - avatarı
zeplin
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #764
zeplin - avatarı
Ziyaretçi
MSN'yi Burdan mı İndirdin Yoksa Resmi Sitesinden mi Hiç Bir Açıklama Yok. O Hata Aldığın Ekran Görüntüsü Çekseydin.[/quote]

buradan indirdiğimi yazmıştım. hata ekranını işte resimde

http://img25.imageshack.us/img25/4420/310200904913.jpg

alternatif

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #765
Ziyaretçi
Alıntı
zeplin adlı kullanıcıdan alıntı

MSN'yi Burdan mı İndirdin Yoksa Resmi Sitesinden mi Hiç Bir Açıklama Yok. O Hata Aldığın Ekran Görüntüsü Çekseydin.

alternatif

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)[/QUOTE]

Başlat / Çalıştır Aşağıdaki Kodu Yazarmısın ?
Kod:
regsvr32 ntdll.dll
arrival - avatarı
arrival
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #766
arrival - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma messenger kuramıyorum.
offline olan versiyonunu, ilk sayfadaki sıkıştırılmış halini, online versiyonunu denedim olmadı.
windows installer programını güncelleştirdim.
messenger tam olarak nasıl kaldırılır başlığındaki yönergeleri de uyguladım.
yüklemeye çalıştığımda sizde yüklü programlar bölümünde gösteriyor messenger'ı ama bende program yok. program ekle kaldırda da program files'da da görünmüyor.
8.5 versiyonunu yüklemeye çalıştım, yükleme yaptı ama ortada msn simgesi ve dosyası yok, başlata sadece live messenger home gibi bir simge geldi o kadar.
eski ya da yeni versiyonu bilgisayarıma nasıl yükleyebilirim acaba?

Windows Install Clean Up sayesinde sorun çözüldü.
mnike - avatarı
mnike
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #767
mnike - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler
x_man66 - avatarı
x_man66
Ziyaretçi
10 Mart 2009       Mesaj #768
x_man66 - avatarı
Ziyaretçi
Messenger Plus! Live 2009 kulanıyorum çokta memnunum ama bir sorunum var yardımçı olacak varsa sevinirim sorunum şu msn açtığım zaman hotmail adresini ve şifremi yazıyor ve hatırla; şifremi hatırl ve otamatik açıl kutucukların işaretliyorum ve kulanıpta pc kapatıyorum komple tekrar açtığım zaman tekrar aresimi şifremi yeniden giriyorum neden bunları hatırlamıyor bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Mart 2009       Mesaj #769
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
x_man66 adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Plus! Live 2009 kulanıyorum çokta memnunum ama bir sorunum var yardımçı olacak varsa sevinirim sorunum şu msn açtığım zaman hotmail adresini ve şifremi yazıyor ve hatırla; şifremi hatırl ve otamatik açıl kutucukların işaretliyorum ve kulanıpta pc kapatıyorum komple tekrar açtığım zaman tekrar aresimi şifremi yeniden giriyorum neden bunları hatırlamıyor bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için sadece bir eklenti program olup bahsettiğiniz şeyle bir alakası yoktur.

Bahsettiğiniz şey ile ilgili Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Güvenlik > "Hotmail'e ve Windows Lİve ID gerektiren diğer web sitelerine gittiğimde parolamı sor" seçeneği işaretsiz olmalıdır. Ancak bu seçenek sadece Microsoft Internet Explorer bilgisayarın varsayılan web tarayıcısı olarak ayarlandığında geçerlidir. Mozilla Firefox gibi başka tarayıcılar kullanıyorsanız, bu ayar etkili olmaz ve Messenger'dan tıklasanız bile her seferinde adres ve parola girmeniz gerekir. Ancak posta kutusundan çıkarken oturumunuzu kapatmazsanız, belirli süreler içinde tekrar oturum açarken oturumunuz otomatik olarak açılır. Belli süreler sonunda ise her zaman tekrar oturum açmanız istenir.
zeplin - avatarı
zeplin
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #770
zeplin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

alternatif

Başlat / Çalıştır Aşağıdaki Kodu Yazarmısın ?
Kod:
regsvr32 ntdll.dll
[/quote]

yukardaki koduda yazdım ama hala düzelen birşey olmadı çıkan rapor ise

Msn Mad artık iyice sinir etti Msn Happy acaba sistemden kaynaklanan bir sorunmu temiz windowsda bile aynı problemi yaşatıyor bana wlcomm.exe hatasını hep alıyorum.