Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 78

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
semto_lopez - avatarı
semto_lopez
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #771
semto_lopez - avatarı
Ziyaretçi
"Windows live communications platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz." windows hatası verdi napmam lazım??

Sponsorlu Bağlantılar
üstteki mesajdaki aynı sorun bendede oldu yukarıdaki komutuda yazdım ama yine aynı hatayı verdi bu dosya kaydedilemez diyo

rhmkpln - avatarı
rhmkpln
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #772
rhmkpln - avatarı
Ziyaretçi
msn im bu halde Msn Confused yenı surum cıktı dedı tıklamıs bulundum ykledı snra calısmadı kaldırmak ıstedım denetm masasında bulamadım. sıstem gerı yukleme yapmak zorunda kaldm. oyle yaptm fakat msn ım gerı geldıgınde bu sekılde acıldı.. napmam lazım
adszfij
Sponsorlu Bağlantılar
doing - avatarı
doing
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #773
doing - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 14.0.8064.206 programını türkçe sitesinden kudum fakat gelen maillerimi MSN üzerinden açmaya çalıştığımda sanırım "ispanyolca hotmail" açılıyor. Ne yapmalıyım????
zeplin - avatarı
zeplin
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #774
zeplin - avatarı
Ziyaretçi
Yeni messenger milletin başına püngüllü püsküllü bela oldu başkada bi halta yaramadı sanırım bugüne kadar çıkan en sorunlu msn sürümü bu.
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
12 Mart 2009       Mesaj #775
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
rhmkpln adlı kullanıcıdan alıntı

msn im bu halde Msn Confused yenı surum cıktı dedı tıklamıs bulundum ykledı snra calısmadı kaldırmak ıstedım denetm masasında bulamadım. sıstem gerı yukleme yapmak zorunda kaldm. oyle yaptm fakat msn ım gerı geldıgınde bu sekılde acıldı.. napmam lazım
adszfij

Program ekle kaldırdan WLM (Windows Live Messenger) listede bulup "ONAR" seceneğini kullanın.
bugsbunny05 - avatarı
bugsbunny05
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #776
bugsbunny05 - avatarı
Ziyaretçi
msn plus yok mu yahu bi de arkadaşım yeni versiyonda bi yerden ayardan sora sınırsız titreşim oluyor dedi o nasıl bilen war mı

msn plus download link koyabilrmisz
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
12 Mart 2009       Mesaj #777
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
bugsbunny05 adlı kullanıcıdan alıntı

msn plus yok mu yahu bi de arkadaşım yeni versiyonda bi yerden ayardan sora sınırsız titreşim oluyor dedi o nasıl bilen war mı

msn plus download link koyabilrmisz

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/230174-messenger-plus-live-4-80-surumu-yayimlandi.html
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
arrival - avatarı
arrival
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #778
arrival - avatarı
Ziyaretçi
Live Messenger son sürümünü kullanıyorum. "Beni Anımsa" şeklinde ayarlı ve her msn açtığımda Paylaşılan Belgeler klasörü içinde "microsoft/IdentityCRL/Production" boş alt klasörleri oluşturuyor. Bunun oluşmaması için ne yapmam gerekir? ve bu klasörlerin oluşması normal mi?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Mart 2009       Mesaj #779
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bugsbunny05 adlı kullanıcıdan alıntı

Sınırsız titreşimi bunu yapan bir Messenger Plus! Live scripti ile yapabilirsiniz, şansınıza, script geçen günlerde WLM 2009 ile çalışacak şekilde güncellenmiş: https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus-live-scripts/186111-nudges-tools-script-messenger-plus-live-scripti.html

Alıntı
arrival adlı kullanıcıdan alıntı

Live Messenger son sürümünü kullanıyorum. "Beni Anımsa" şeklinde ayarlı ve her msn açtığımda Paylaşılan Belgeler klasörü içinde "microsoft/IdentityCRL/Production" boş alt klasörleri oluşturuyor. Bunun oluşmaması için ne yapmam gerekir? ve bu klasörlerin oluşması normal mi?

Bunun oluşması normal değil ancak benim bilgisayarlarımda da oluşuyor. Ancak ben Google'da aradığımda bunu oluşturan şeyin Windows Live Oturum Açma Yardımcısı adlı program olduğu yazıyordu. http://feedback.live.com adresine yazı gönderip bu sorunu bildirmek, çözülmesine katkıda bulunmak adına iyi olabilir.

Alıntı
doing adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 14.0.8064.206 programını türkçe sitesinden kudum fakat gelen maillerimi MSN üzerinden açmaya çalıştığımda sanırım "ispanyolca hotmail" açılıyor. Ne yapmalıyım????

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229327-wlm-2009-windows-live-messengerda-mailleri-goruntuleme-sorunu.html

Sorunu çözdüğünü iddia eden bir üyenin konusu: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/234516-wlm-2009-firefox-posta-kutusu-sorunu-icin-kendi-cozumum.html
kacakkizzz - avatarı
kacakkizzz
Ziyaretçi
13 Mart 2009       Mesaj #780
kacakkizzz - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 8,5 beta yı kaldırdım bunu yüklemek için ama bunuda yükleyemedim lütfen yardımcı olun ilk sayfadaki indirmeleri yaptım ama çalıştıramıyorum.