Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 81

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.140 Cevap: 1.072
gfb007 - avatarı
gfb007
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #801
gfb007 - avatarı
Ziyaretçi
tmm denicem
Sponsorlu Bağlantılar
tukumas - avatarı
tukumas
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #802
tukumas - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Oturum açmaya çalıştığımda açılmıyor ve 8e5e0158 kodlu bir hata alıyorum.Bu yalnızca kendi adresimden denediğimde oluyor.Diğer adresler açılıyor fakat yalnızca kendi adresimle giremiyorum bunun bir çözüm yolu varmıdır?Varsa nedir bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #803
Ziyaretçi
Alıntı
tukumas adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,
Oturum açmaya çalıştığımda açılmıyor ve 8e5e0158 kodlu bir hata alıyorum.Bu yalnızca kendi adresimden denediğimde oluyor.Diğer adresler açılıyor fakat yalnızca kendi adresimle giremiyorum bunun bir çözüm yolu varmıdır?Varsa nedir bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Bilgisayarıma Girin Gizli Klasör'ü Açın Araçlar / Klasör Seçenekleri / Görünüm / Gizli Dosya Ve Klasörleri Göster Uygulayın Ve Aşağıdaki Yolu Takip Edin.

C:\Documents and Settings\WİNDOWS OTURUM ADI\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Oturum Açamadığın Klasörü Silin
tukumas - avatarı
tukumas
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #804
tukumas - avatarı
Ziyaretçi
Orada yalnızca {4d554e19-f075-4b64-93a6-a3ed77ddbf9a} isimli ve bunun benzeri klasörler var?
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #805
Ziyaretçi
Alıntı
tukumas adlı kullanıcıdan alıntı

Orada yalnızca {4d554e19-f075-4b64-93a6-a3ed77ddbf9a} isimli ve bunun benzeri klasörler var?

MSN Adresi Varmı O Klasörde, Gözükmüyorsa Hepsini Sil.
tukumas - avatarı
tukumas
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #806
tukumas - avatarı
Ziyaretçi
Gözükmüyordu hepsini sildim.Fakat şuanda komple gitti..Exe açılmıyor Msn Confused
gfb007 - avatarı
gfb007
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #807
gfb007 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Masaüstüne Gel Bilgisayarıma Sağ Tıklayıp Yönet Diyin.
Hizmetler ve Uygulamalar / Hizmetler / Windows İnstaller Hizmeti Devre Dışı mı ? Onu Bi Gözat.

kaRdes baktım buna

windows installer için :

http://www.resim-yukle.gen.tr/images/iq2qkqkkwsw1t5w7kdk2.jpg

bunlar var uzerine basıp baslat dedim sonra baslatıldı ve durdu dedi o kdr napıcam yaa Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
arrival - avatarı
arrival
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #808
arrival - avatarı
Ziyaretçi
Ayarlarda iki kez farklı klasör belirtmeme rağmen msn inatla konuşma geçmişini "Alınan Dosyalarım" klasörüne kaydediyor. Sebebi ne olabilir? Bu durumu nasıl düzeltebilirim?
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #809
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
arrival adlı kullanıcıdan alıntı

Ayarlarda iki kez farklı klasör belirtmeme rağmen msn inatla konuşma geçmişini "Alınan Dosyalarım" klasörüne kaydediyor. Sebebi ne olabilir? Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

WLM'in Plus eklentisini yükleyip Plus aracılığı ile ileti geçmişini istediğiniz dizine kayıt etmeyi deneseniz?.
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #810
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
sadece winamp eklentisini istiyorum son sürümle uyumlu var mı acaba?verebilirmisiniz?