Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 83

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
rdx - avatarı
rdx
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #821
rdx - avatarı
Ziyaretçi
ben bundan bir önceki versiyon için contacts klasöründeki dll dosyalarından birini silerek online kalmayı başarmıştım(wlm live contacts sorunu çözümü başlığında yanılmıyorsam wiperone nickname'li birinin önerisiydi bu) lakin uzun süre sonra fark ettim ki beni ekleyen kişiler için kabul/red uyarısı alamıyormuşum,bunun üstüne hiç kimseyi ekleyemediğimi de gördüm...üstüne üstlük feed özelliği de güncellenmiyordu

Sponsorlu Bağlantılar
18 mart 2009 tarihli güncelleme sonucunda live contacts sorunuyla karşılaşmadım hiç ama aynı şekilde devamlı online olduktan hemen sonra programın hata vermesi tekrarladı(burada önemli not: live contacts platformla alakalı herhangi bir şey çıkmadı)

dll silme olayını tekrarladım,ve online kalmayı başardım ama feedler hala güncellenmiyor gördüğüm kadarıyla ve bu hala yeni bir kişiyi ekleyemeceğim anlamına geliyor sanıyorum..

çözüm var mı?varsa nedir?biz kimiz?nereden geliyoruz?nereye gidiyoruz?
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #822
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaşlar bana son sürüm msn 14.0.8064.206 nın setupu lazım ama 125. mb lık değil tabi sadece msn nin setupu varsa kaç mb bilmiyorum öyle bişey varsa linkini yazabilirmisiniz şimdiden tşk ler...
Sponsorlu Bağlantılar
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #823
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XSeZeRiX adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaşlar bana son sürüm msn 14.0.8064.206 nın setupu lazım ama 125. mb lık değil tabi sadece msn nin setupu varsa kaç mb bilmiyorum öyle bişey varsa linkini yazabilirmisiniz şimdiden tşk ler...

Artık Exe'sini Bulamazsınız.Yeni Sürümün Sadece Exe'si (Setup) Yok.Microsoft Resmi İnternet Sitesinden İndirebilirsiniz.1.10 mb'lik setup dosyasını indirdikten sonra çalıştırıp sadece Messenger Onaylı Olsun.Böylelikle Sadece Messenger'i Kurarsınız.Kolay Gelsin...
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #824
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rdx adlı kullanıcıdan alıntı

ben bundan bir önceki versiyon için contacts klasöründeki dll dosyalarından birini silerek online kalmayı başarmıştım(wlm live contacts sorunu çözümü başlığında yanılmıyorsam wiperone nickname'li birinin önerisiydi bu) lakin uzun süre sonra fark ettim ki beni ekleyen kişiler için kabul/red uyarısı alamıyormuşum,bunun üstüne hiç kimseyi ekleyemediğimi de gördüm...üstüne üstlük feed özelliği de güncellenmiyordu

18 mart 2009 tarihli güncelleme sonucunda live contacts sorunuyla karşılaşmadım hiç ama aynı şekilde devamlı online olduktan hemen sonra programın hata vermesi tekrarladı(burada önemli not: live contacts platformla alakalı herhangi bir şey çıkmadı)

dll silme olayını tekrarladım,ve online kalmayı başardım ama feedler hala güncellenmiyor gördüğüm kadarıyla ve bu hala yeni bir kişiyi ekleyemeceğim anlamına geliyor sanıyorum..

çözüm var mı?varsa nedir?biz kimiz?nereden geliyoruz?nereye gidiyoruz?

Siz Eniyisi Kaldırıp Bir Daha Yeniden Kurun.Böylece Ayrıntılarda Halledilmiş Olur...
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #825
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
P34C3notW4R adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ben bi şey soRucam; Msn'nin Bu süRümünDe Beni ekLeYen kişiLerLe KonusmaK için o kişinin üzeRine çiFt TıkLıoRum Davet qonDerin fLn diYor FireFox saYFası fLn açıLıo Msn Confused Ne yaPıCam YaFF. DaveT fLnDa qoRemioRum KonusamıoRum Kimse iLe Msn Confused cevaP veRirseniz coK seviniRim, TeşekküRLer !..

Ekran Görüntüsü Çekebilirmisin ? Konuştuğun Pencerede.

Alıntı

Aleyküm Selam.

Boyutu 24.1MB. İlk Mesajda Ek'teki Dosyadan İndirebilirsin. Toplam 26MB
rdx - avatarı
rdx
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #826
rdx - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Microsoft adlı kullanıcıdan alıntı

Siz Eniyisi Kaldırıp Bir Daha Yeniden Kurun.Böylece Ayrıntılarda Halledilmiş Olur...

bunu yaptım ve...

windows live communications platform sorunu yeniden başgösterdi,dll olayını yeniden yapmayı denemek konusunda da emin değilim,aynı kişi ekleme sorunuyla karşılaşmak istemiyorum açıkçası..başka bir çözüm var mı?
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #827
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Son düzenleyen Microsoft; 18 Mart 2009 19:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
rdx - avatarı
rdx
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #828
rdx - avatarı
Ziyaretçi
ilk mesajda söylenen şeylerin durumuma çözüm olmadığını belirtmek isterim
XSeZeRiX - avatarı
XSeZeRiX
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #829
XSeZeRiX - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Microsoft adlı kullanıcıdan alıntı

Artık Exe'sini Bulamazsınız.Yeni Sürümün Sadece Exe'si (Setup) Yok.Microsoft Resmi İnternet Sitesinden İndirebilirsiniz.1.10 mb'lik setup dosyasını indirdikten sonra çalıştırıp sadece Messenger Onaylı Olsun.Böylelikle Sadece Messenger'i Kurarsınız.Kolay Gelsin...

microsoft nickli arkadaşım bilgi için teşekkür ederim şunu demedende geçemiycem çok saçma ya her seferinde biz böyle uğraşacakmıyız her seferinde bir msn için bile bi ton indirme yapıyo netten setup ta böyle bir dert yoktu birde bu sürümün 14.0.8064.206 final sürümümü yoksa değilmi onu yazarmısınız neyse ilginize teşekkür ederim ayrıca tHeBruTaLiTyOfHeLL nickli arkadaşım sanada teşekkürler indirdim Msn Happy
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
19 Mart 2009       Mesaj #830
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rdx adlı kullanıcıdan alıntı

ilk mesajda söylenen şeylerin durumuma çözüm olmadığını belirtmek isterim

Vista Kullanıyorsanız: Simgeye Sağ Tıklayıp Uyumluluktan Windows Server 2003 'tü galiba onu seçip onaylayın ve messenger'i yeniden başlatın.(bu arada eklentilerle ilgili sorun yaratabilir uyumlulukla çalıştırılınca.)Onardıktan sonra platform hatasını inşallah almazsınız bir daha.

xp kullanıyorsanız: sağ tıklayıp uyumluluk tan windows 2000 uyumluluğu ile çalıştır'ı tercih edin.

uyumluluk yoksa bilgisayarınızdaki yardım desteğin ara kısmına Uyumluluk yazıp ilgili programı sayfada arayın ...

Alıntı

microsoft nickli arkadaşım bilgi için teşekkür ederim şunu demedende geçemiycem çok saçma ya her seferinde biz böyle uğraşacakmıyız her seferinde bir msn için bile bi ton indirme yapıyo netten setup ta böyle bir dert yoktu birde bu sürümün 14.0.8064.206 final sürümümü yoksa değilmi onu yazarmısınız neyse ilginize teşekkür ederim ayrıca tHeBruTaLiTyOfHeLL nickli arkadaşım sanada teşekkürler indirdim Msn Happy

Evet çok haklısınız.ancak şunu belirteyim.Şuanda Final Diye Geçiyor.İnşallah böyle kalır.Ancak güncelleme microsoft'un elinde.her an yeni bir hem hotmail e-postada hemde messenger 'de güncelleme uyarısı alabiliriz.ben şahsen yine güncelleme bekliyorum özellikle hotmail e-postada...
Son düzenleyen Microsoft; 19 Mart 2009 11:34 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi