Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 84

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.111 Cevap: 1.072
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
19 Mart 2009       Mesaj #831
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
arrival adlı kullanıcıdan alıntı

Ayarlarda iki kez farklı klasör belirtmeme rağmen msn inatla konuşma geçmişini "Alınan Dosyalarım" klasörüne kaydediyor. Sebebi ne olabilir? Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Alıntı

Plus eklentisini kullanıyorum ve istediğim dizine .html uzantısında kayıt ediyorum. .xml uzantılı olarak WLM aracılığı ile kayıt etmek istiyorum, kayıt etmeye çalışıyorum.

WLM 2009 için böyle bir sorun yok. Şimdi denedim, benim belirttiğim yere kaydetti. Siz buradan değiştirdiğinizden emin misiniz? Messenger Seçenekleri > İletiler > İleti Geçmişi

Sponsorlu Bağlantılar
Bunu değiştirip Tamam'a bastıktan sonra aynı yeri geri açtığınızda oradaki hedef yolu ne diye görünüyor? ...\Alınan Dosyalarım mı yoksa sizin yeni belirlediğiniz hedef mi?
arrival - avatarı
arrival
Ziyaretçi
20 Mart 2009       Mesaj #832
arrival - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 için böyle bir sorun yok. Şimdi denedim, benim belirttiğim yere kaydetti. Siz buradan değiştirdiğinizden emin misiniz? Messenger Seçenekleri > İletiler > İleti Geçmişi

Sponsorlu Bağlantılar
Bunu değiştirip Tamam'a bastıktan sonra aynı yeri geri açtığınızda oradaki hedef yolu ne diye görünüyor? ...\Alınan Dosyalarım mı yoksa sizin yeni belirlediğiniz hedef mi?

eminim. belirlediğim hedef görünüyor son 2-3 gündür. şimdilik belirttiğim yere kayıt ediyor, 1-2 kere Alınan Dosyalarım'a kayıt etmişti, şimdilik bir problem yok gibi görünüyor. Cevaplar için teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Mart 2009       Mesaj #833
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

eminim. belirlediğim hedef görünüyor son 2-3 gündür. şimdilik belirttiğim yere kayıt ediyor, 1-2 kere Alınan Dosyalarım'a kayıt etmişti, şimdilik bir problem yok gibi görünüyor. Cevaplar için teşekkürler.

Belki de bu ayarın hesaba duyarlı olduğunu yani her bir e-posta adresi için ayrı ayrı değiştirilmesi gerektiğini bilmiyordunuz. Her neyse.
rdx - avatarı
rdx
Ziyaretçi
21 Mart 2009       Mesaj #834
rdx - avatarı
Ziyaretçi
bahsettiğim dll dosyasını silmeden aldığım communications platform hatasının detayı şu:

platformj
rdx - avatarı
rdx
Ziyaretçi
21 Mart 2009       Mesaj #835
rdx - avatarı
Ziyaretçi
tamam sorunumu hallettim,Combofix yardımıyla yaptığım küçük bir tarama ile an itibariyle çatır çatır WLM 2009 kullanabilmekteyim
jesilya - avatarı
jesilya
Ziyaretçi
21 Mart 2009       Mesaj #836
jesilya - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben sohbet gecmisimi ve daha onceki sohbet gecmislerimi html degilde word veya word pad dosyasi olarak gormek istiyorum ne yapabilirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Mart 2009       Mesaj #837
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
jesilya adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben sohbet gecmisimi ve daha onceki sohbet gecmislerimi html degilde word veya word pad dosyasi olarak gormek istiyorum ne yapabilirim

Messenger Plus! Live kurup bu eklentinin ileti arşivleme özelliğini kullanabilirsiniz. HTML olarak açılan ileti geçmişlerini Word'e kopyalamanız kolay olacaktır. Maalesef varsayılan olarak .doc formatında kaydetmeniz mümkün değil.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
akxn_84 - avatarı
akxn_84
Ziyaretçi
22 Mart 2009       Mesaj #838
akxn_84 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben en son sürümünü yükledim ancak kişi listem yok yardım ... ederseniz sevinirim...

arkaaşlar bana yardım lazım kişi listem de kimse yok ...
Son düzenleyen akxn_84; 22 Mart 2009 08:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
22 Mart 2009       Mesaj #839
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akxn_84 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben en son sürümünü yükledim ancak kişi listem yok yardım ... ederseniz sevinirim...

arkaaşlar bana yardım lazım kişi listem de kimse yok ...

WLM'in ana penceresinde seçeneklere gelip oradan düzen sekmesine tıklayın, Kişi listenizle oynenmış olabilir. aşağıdaki resimde olduğu gibi düzenleyin en ideali bu....

dzen
akxn_84 - avatarı
akxn_84
Ziyaretçi
22 Mart 2009       Mesaj #840
akxn_84 - avatarı
Ziyaretçi
kardeş resimdeki gibi yaptım ancak olmdı ... ( bana yardımcı olursanız sevinirim... )

arkadaşlar bana yardımcı olucak kimse yokmu ben yeni msn sürümünü yükledim ancak kişi listemde kimse yok yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...

bana çok acil yardım lazım....
Son düzenleyen akxn_84; 22 Mart 2009 10:20 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi