Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 86

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.123 Cevap: 1.072
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Mart 2009       Mesaj #851
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
serhat_knk adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ben ingilizcesini kurmuşum türkçe paketini gönderebilirmisiniz..

Bu gönderinin ekinden ya da benim imzamda bağlantısını verdiğim gönderinin ekinden indirip Messenger'ı Türkçeleştirebilirsiniz: Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Tekil Mesaj - MsXLabs (Not: Buradaki dil dosyasının adında geçen sürüm numarasını sizdeki Messenger'ın sürüm numarasıyla aynı olacak şekilde düzenlemeniz gerekebilir. Dil dosyasının içeriğinde herhangi önemli bir değişiklik yok.)
Sponsorlu Bağlantılar
panger - avatarı
panger
Ziyaretçi
27 Mart 2009       Mesaj #852
panger - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben buradaki son sürümü yükledim ama bana güncelleştirme geldi acaba yeni bir sürüm mü yayınlandı :?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Mart 2009       Mesaj #853
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
panger adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben buradaki son sürümü yükledim ama bana güncelleştirme geldi acaba yeni bir sürüm mü yayınlandı :?

Bu konunun ilk gönderisi, konu ilk oluşturulduktan bir süre sonra güncellenen Messenger'ı duyurmak için güncellenmişti. Yardım > Messenger Hakkında penceresinden bakıp, orada yazan sürüm numarasının bu konunun başlığında yazan sürüm numarasıyla aynı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sizdeki sürüm 14.0.8050 ise sürümünüz eski demektir, yeni sürüm 14.0.8064'dür.
oksur - avatarı
oksur
Ziyaretçi
28 Mart 2009       Mesaj #854
oksur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben dün kurdum ve kurduktan sonra akşama kadar sorunsuz olarak çalıştı fakat bu gün bilgisayarımı açtıktan sonra birtürlü msn in iaçamadım sürekli olarak hata kodu 800706be veriyor ne oyapmam lazım sitede bu hata koduyla ilgili çözümleri denedim ama sanırım sağlklı bir çözüm bulan yok bana yardımcı olabilecek kimse yokmu lütfen yardım edin
oksur - avatarı
oksur
Ziyaretçi
29 Mart 2009       Mesaj #855
oksur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sitede anlatıldığı gibi msn mesenger bilgisayardan tamamen kaldırdım konu başındaki linkden tekrar yüklemek istedim fakat bu programlar sizde mevcut diyerek kurmuyor ama bilgisayarda mesenger gözükmüyor tamamen sildim ne yapabilirim
3mRe - avatarı
3mRe
Ziyaretçi
29 Mart 2009       Mesaj #856
3mRe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn'yi açmıyor bitek @hotmail.com açıyo 8100030d hatası veriyo @w.cn uzantılı benım msn
3mRe - avatarı
3mRe
Ziyaretçi
29 Mart 2009       Mesaj #857
3mRe - avatarı
Ziyaretçi
9.0 betasız y0qmu ?
KAYA42 - avatarı
KAYA42
Ziyaretçi
31 Mart 2009       Mesaj #858
KAYA42 - avatarı
Ziyaretçi
85649222yq4thARKADASLAR BU HATAYI NASIL CÖZERIM BIR YARDIM EDIN LUTFEN BILEN ARKADASLAR CÖZEN ARKADASLAR PLS SIMDIDEN EMEGE SAYGI

NASIL DÜZELTIN

Alıntı
m_aganda adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Communications Platformu sorunu var ilk defa basıma geliyo ne yaptıysamda düzelmediMsn ThinkingCrying

Alıntı
m_aganda adlı kullanıcıdan alıntı

Tam Olarak Şöyle Bir Hata Mesajı....

85649222yq4th

NASIL DUZELTIN
Son düzenleyen KAYA42; 31 Mart 2009 05:14 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
31 Mart 2009       Mesaj #859
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KAYA42 adlı kullanıcıdan alıntı

85649222yq4thARKADASLAR BU HATAYI NASIL CÖZERIM BIR YARDIM EDIN LUTFEN BILEN ARKADASLAR CÖZEN ARKADASLAR PLS SIMDIDEN EMEGE SAYGI

NASIL DÜZELTIN

NASIL DUZELTIN

Hata raporu gönderin, devamında bu sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeniz için size bir sayfanın bağlantısını verebilir. Mesela bu sorun benim de başıma gelmişti ve sorunun bilgisayarımdaki bir virüsten kaynaklandığını, güncel bir antivirüs programı ile tarattığımda sorunun düzeleceğini yazmıştı. Ben de denileni yaptım ve sorun ortadan kalktı.
supooo - avatarı
supooo
Ziyaretçi
3 Nisan 2009       Mesaj #860
supooo - avatarı
Ziyaretçi
Paylaşım için teşekkrler wlm 2009 sürekli su hatayı veriyor bende napmam gerekiyor

adsznnp