Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 87

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 543.140 Cevap: 1.072
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Nisan 2009       Mesaj #861
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
supooo adlı kullanıcıdan alıntı

Paylaşım için teşekkrler wlm 2009 sürekli su hatayı veriyor bende napmam gerekiyor

Hata raporu gönderin, devamında bu sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeniz için size bir sayfanın bağlantısını verebilir. Mesela bu sorun benim de başıma gelmişti ve sorunun bilgisayarımdaki bir virüsten kaynaklandığını, güncel bir antivirüs programı ile tarattığımda sorunun düzeleceğini yazmıştı. Ben de denileni yaptım ve sorun ortadan kalktı.
Sponsorlu Bağlantılar
supooo - avatarı
supooo
Ziyaretçi
3 Nisan 2009       Mesaj #862
supooo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Hata raporu gönderin, devamında bu sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmeniz için size bir sayfanın bağlantısını verebilir. Mesela bu sorun benim de başıma gelmişti ve sorunun bilgisayarımdaki bir virüsten kaynaklandığını, güncel bir antivirüs programı ile tarattığımda sorunun düzeleceğini yazmıştı. Ben de denileni yaptım ve sorun ortadan kalktı.

Bilgisayara daha yeni format attım gönder seçeneğini denedim önceden fakat bir bağlantı vermiyor sadece raporu gönderiyor o verdiği hataya gönder veya gönderme dediğim zaman direkoturum kapatılıyor sadece o seçeneklere basmadıgım zaman msn açık kalıyor fakat belli bir zaman sonra tekrar kapanıyor msn
Sponsorlu Bağlantılar

ilgilendiğin için teşekkürler.
kinkinakin - avatarı
kinkinakin
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #863
kinkinakin - avatarı
Ziyaretçi
ya bakın nedıcem kurdum bu 9.0 ı acılmadı msnın sonra kaldırdım msnı pcde heryerden eskı surumu yukleyemıyorum geri bi el atında itelım su arabayı beMsn Happy
sarperock - avatarı
sarperock
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #864
sarperock - avatarı
Ziyaretçi
Bana biri yazınca pat diye ekrana geliyor Msn Confused ben konuşma penceresini acmadan ekrana geliyor oyundayım ya biri yazdı pat diye oyunu alta alıyor konusma penceresi acılıyor nasıl düzelte bilirim ..Msn Cry
ironxx - avatarı
ironxx
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #865
ironxx - avatarı
Ziyaretçi
sağ ol kardeşim yaptım galiba açıldı msn elinize sağlık tüm emeği geçen arkadaşlar,teşekkürler
karamelek - avatarı
karamelek
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #866
karamelek - avatarı
Ziyaretçi
UMARIM Bİ AKSİLİK OLMADAN İNDİRİRİMMsn Happy
solasınMsn Happy
ktapdar - avatarı
ktapdar
Ziyaretçi
4 Nisan 2009       Mesaj #867
ktapdar - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar windows xp için format attıktan sonraaaa bilgisayarın kendini güncellesin eger formati atip xp sp2 yüküyse sp3 günceleyene kadar bekleyin yada güncellemeleriniz kendiniz yükleyip msn programlarını öylece yükleyin yoksaaa bir sürü problemle karsılasiyor bir dip not Msn Happy))
RiddicK - avatarı
RiddicK
Ziyaretçi
5 Nisan 2009       Mesaj #868
RiddicK - avatarı
Ziyaretçi
bu yeni sürümde 8.1 deki dinamik arka planlarıda kullanabiliyormuyuz? mesaj penceresindeki???
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
5 Nisan 2009       Mesaj #869
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
RiddicK adlı kullanıcıdan alıntı

bu yeni sürümde 8.1 deki dinamik arka planlarıda kullanabiliyormuyuz? mesaj penceresindeki???

Evet, kullanabilirsiniz. Ancak bu arka planları artık kişilerinizle paylaşamazsınız.
rastapasta - avatarı
rastapasta
Ziyaretçi
5 Nisan 2009       Mesaj #870
rastapasta - avatarı
Ziyaretçi
şu oturum açma sorunu nedir ya çözüm bulan biri varmı kendi pc kullanıcı hesabımda msn adresm acmiyor farklı adresleri aciyor diger pc de ve kullanicilarda sorunsuz aciyor ve bunu cok kisiden duydum ne yapmamiz gerekiyo acaba ?