Arama

Yeni Windows Live Messenger Hakkında...

Güncelleme: 6 Aralık 2009 Gösterim: 12.808 Cevap: 28
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2008       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Microsoft tarafından 'Release Candidate' (final öncesi) olarak yayımlanan en yeni Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) sürümünün özellikleri ile ilgili resimli anlatım konuları birkaç gün içinde bu başlıkta toplanacaktır. Gelişmeleri WLM 2009 konusunda takip edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Kokoin - avatarı
Kokoin
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #3
Kokoin - avatarı
Ziyaretçi
bu son sürümü mecburi olarak indirmek zorunda kaldım, orjinal sitesinden ve türkçe olarak sürüm (14.0.8050.1202) ..çoklu açma yaması varmı acaba?
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008       Mesaj #4
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Yeni Sürümleri pek tercih etmiyorum eksiklikleri ve hataları oluyor
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Aralık 2008       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Kokoin adlı kullanıcıdan alıntı

bu son sürümü mecburi olarak indirmek zorunda kaldım, orjinal sitesinden ve türkçe olarak sürüm (14.0.8050.1202) ..çoklu açma yaması varmı acaba?

Windows Live Messenger 9.0 İçin A-Patch
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #6
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
ilginç bana mecbusun demedi hala 8.5Msn Happy teşekkürler konu için
Kokoin - avatarı
Kokoin
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #7
Kokoin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mito1172 adlı kullanıcıdan alıntı

ilginç bana mecbusun demedi hala 8.5Msn Happy teşekkürler konu için

O 8.5 final olduğu için dememiştir. 9.0 Beta sürümlerinden herhangi birini kullansan derdi.Bu arada Yamayı uyguladım,multi oldu, tşk neutralizer.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Aralık 2008       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
101982 - avatarı
101982
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #9
101982 - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar...
Benim de messenger 9,0 Beta idi ve arkadaşınki gibi yeni sürümü zorunlu indirmeye sebep oldu. Tüm ayarlar, ses atamaları, uyarılar tabi hepsi gitti. Neyse dedim tekrar düzenledim. Ancak birşey farkettim, gelen ve giden iletileri (araçlar-seçenekler-iletiler'de görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla ve son konuşmamı yeni konuşma penceresinde göster seçili durumda) yeni konuşma penceresinde göremedim ve geçmiş kaydına baktım yeni sürüm yüklendikten sonrakilerin kaydı yoktu. Bunun sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Aralık 2008       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
101982 adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar...
Benim de messenger 9,0 Beta idi ve arkadaşınki gibi yeni sürümü zorunlu indirmeye sebep oldu. Tüm ayarlar, ses atamaları, uyarılar tabi hepsi gitti. Neyse dedim tekrar düzenledim. Ancak birşey farkettim, gelen ve giden iletileri (araçlar-seçenekler-iletiler'de görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla ve son konuşmamı yeni konuşma penceresinde göster seçili durumda) yeni konuşma penceresinde göremedim ve geçmiş kaydına baktım yeni sürüm yüklendikten sonrakilerin kaydı yoktu. Bunun sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler...

Messenger Plus! Live'ın sohbet kaydı özelliğini kullandığım için WLM'nin ileti geçmişi özelliğini kapalı tutuyordum. Bu nedenle maalesef bu konuda bir fikir belirtemeyeceğim. Ancak WLM 2009 RC sürümünde de hala bazı hatalar mevcut. Final sürümde büyük ihtimalle bu tür sorunlar da ortadan kalkmış olacaktır.