Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 18

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.131 Cevap: 355
golgeoyunu - avatarı
golgeoyunu
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #171
golgeoyunu - avatarı
Ziyaretçi
1-)İLk olarak Bilgisayarım gir
2-)Program Files gir
Sponsorlu Bağlantılar
3-)Windows Live gir
4-)Contacts gir
5-)Bu Klasördeki WLD LOG.DLL isimli dosyayı siLin ve sorun çözüLür
Kesin çözüm arkadaslar.. !

kollox - avatarı
kollox
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #172
kollox - avatarı
Ziyaretçi
onu sildikten sonra kişi ekleme yapamıyorsun. Başka pc den eklersen bile yine görünmüyor.

Sponsorlu Bağlantılar
buna çare var mı?
bayram67 - avatarı
bayram67
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #173
bayram67 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben bu msn sorununu çözdüm hemde çok kolay ama burda anlatırsam kimse emeğe değer vermioyr arakdaşlar yoğun talep olursa anlatırım veya msn vermek isterdim yasak değilse tabi

merhaba arkadaşlar ebn bu sorunu çözdüm ve hatta msn 9.0 çoklu oturum bile açıyorum hiç bir sorun yok sizlerede anlatacağım yeterki emeğe saygı olsun istiyorum ilk olarak bilgisayarınıza msn MSN Virus Remover programını googleye yazarakda bulabilrsiniz gezginlerdende indirebilrsiniz fakat programın yeni sürümü çıkmış onuda indirin ve çalıştırın sonra msn 9.0 karşıdan yükleyicisiyle yükleyin yani direk msn 9.0 kurun ve çalıştırın hiçbir sorun kalamdığını görceksiniz yani sorun bvirüs benim pc de 2 tane virüs bulundu ve silindi dedi ve pc yeniden başlatın yani sorun virüs comminations hatasına son az önce denedim msn artık hiç sorun kalmadı birde bu program MSN Virus Remover programı 7000 tane virüü tarayıp silioyr msn için çok önmli bir program böglece artık msn sorunu yaşamak yok

Yetkili notu: Paylaşımınız için çok teşekkürler Msn Happy
Son düzenleyen ahmetgns; 12 Kasım 2009 22:35 Sebep: Gönderilerin aynı kişiden kısa bir zaman içinde peşpeşe gönderilmesi.
kollox - avatarı
kollox
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #174
kollox - avatarı
Ziyaretçi
msn yi hiçkaldırmdan sadece kapattım ve programı çalıştırdım. temizledikten sonra pc aç kapa ve sorun kalmadı.

teşekkürler
ozif - avatarı
ozif
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #175
ozif - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wiperone adlı kullanıcıdan alıntı

evt arkadaşlar uğraşınca yaptım bu hatayı düzelttim

şimdi

C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

ve bu klasör içindeki dll. uzantılı dosyaların birini silip msn yi yine açıyoruz olmadımı o nu geri yükleyip ötekini siliyoruz bende bu sorun böle çözüldü

aslan oglum kocum evet bu arkadasin yontemiyle ben de cozdum fakat ben size hangi dll icerikli dosyayi da silmeniz gerektigini soliyim (abssm.dll) bunu siliyosunuz arkadaslarMsn Wink Msn Grin
Xx34 - avatarı
Xx34
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #176
Xx34 - avatarı
Ziyaretçi
deli etcek bu yaw ne guzel 8,5 kullanıyodum..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #177
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abssm.dll isimli dosyayı silip geri dönüşüm kutusuna gönderdim eski sorun ortadan kalktı şuan sorunsuz bağlanabiliyorum..yalnız geri dönüşüm kutusundanda onu tamamen kaldırmayın.aynı sorunda bu sefer başkasını kaldırmanız gerekebilir o yüzden sildiğiniz dosyayı tekrar yükleyip bu sefer başkasını silmeniz gerekebilir...denedim oldu...bu sorunla karşılaşanlara tavsiye ederim
( C:\Program Files\Windows Live\Contacts içindeki abssm.dll dosyası )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #178
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BANADA aynı hata raporu geliyo kaç haftadır olmadı sizin dediginiz uygulamaların hepsini yaptım tüm msn verilerinide sildim aama yine olmuyo pc ye format atmayı düşünüyom belkide virüsten dolayı dırMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #179
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1-)İLk olarak Bilgisayarım gir
2-)Program Files gir
3-)Windows Live gir
4-)Contacts gir
5-)Bu Klasördeki WLD LOG.DLL isimli dosyayı siLin ve sorun çözüLür
Kesin çözüm arkadaslar.. !