Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 19

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.131 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #181
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazdıklarnızn hepsin denedm hala aynı hatayı verio inanmıorm yhaa ne biçim bişimş bu nir eski sürümleri yükleyemiors çok berbat yhaaa kafayı yicem 2 haftadr msn giremiormMsn SadMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #182
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar Windows Live OneCare a girin orda güvenlik-temizleme-ayarlama var istediginize tıklayin,bu sorun içinde güvenlige tıklayın.ordaki işlemleri yapın.1 kaç saatin içinde tarama bitince bilgisayardaki tüm virüs,casus yazılımlarını gösteriyor olucak.eger antivirüs programınız onu silebiliyorsa silin sonuçta virüs bulunmuş büyük ihtimal siliyor olması gerek.virüsü sildikten sonra pc yi yeniden baslatin.yeniden aynı uyarı gelirse yukardaki işlemleri sırasiyla atlamadan yapın...sorununuzun çözülmüş olması gerekiyor...iyi günler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #183
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa bendede bu hatayı verdi fakat ilk söyleidklerinizi yaptımm olmadııı yine aynı hata çıktıı pc formatlayım tekrar denedim yine olmuo yardımcı olun lütfen yaa 1 haftadır uğraşıyorum bi sonuç yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #184
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar cözümü buldum sabahtan beri uğrasıorum sıtedekı butun yontemlerı denedım yardımcı olan arkadaslara tskkrler programfilesdan windows live/contacts a girip abssm.dll uzantılı dosyayı sılın kurtulun
Msn Grin
Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin ben bunu bulana kadar bıttım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya nerden ve nasıl giriliyor yardımcı olursanız çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben sabahtan beri arıyorum ve hiç biri ise yaramadi.
Hem windowslive ne icin gereksiz bir dosyayi koysun ki oraya siz siliyorsunuz???
ben hepsini denememe rağmen olmadi

abssm.dll sildim olmadi

wldlog.dll sildim bu da olmadi

wlcomm uyumluluk degistirdim buda olmadi
doqru düzgün bi yardım edin
pcKopaT - avatarı
pcKopaT
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #187
pcKopaT - avatarı
Ziyaretçi
Gercektende birisi doğru düzgün yardım edebilirmi lütfen kaç gündür uğraşıyorum Msn Sad pff
onurmel - avatarı
onurmel
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #188
onurmel - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar cözümü buldum sabahtan beri uğrasıorum sıtedekı butun yontemlerı denedım yardımcı olan arkadaslara tskkrler programfilesdan windows live/contacts a girip abssm.dll uzantılı dosyayı sılın kurtulun
Msn Grin
Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin ben bunu bulana kadar bıttım

sanırım sorunu bu yolla bende çözdüm hata almıyorum artık saolasın arkadaşım canım çıktı ya bunları yapana kadar...ama burada söylenen herşeyi de uyguladım arkadaşlar.sadece tekbirşeyi değil.BUNU UNUTMAYIN LÜTFEN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorunu çözdüm %100 çalışıyor program files içininden C:\Program Files\Messenger içinde msmsgs.exe yi sağ tıklayarak özelliklere giriyoruz daha sonra uyumluluk modunu windows2000'e ayarlayıp tamam diyoruz.Aynı işlemi birde C:\Program Files\Windows Live içindeki Messenger klasörü altındaki msmsgs.exe 'ye uygalayıp tamamı tıklıyoruz.Henüz bitmedi son olarak Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 3.1 Redistributable adresinden Windows Installer 3.1 paketini önce pc den kaldırıp sistemi yeniden başlatarak tekrar kurulum yaptıktan sonra msn sorunsuzca açılıyor .. TAYSEM kolay gelsin iyi chatler dilerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar dll dosyası silince hata vermeyi kesti ama biri ekledimi görünmüyo yada ben biri ekledim mi istek gitmiyo