Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 22

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.141 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #211
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı msn i silip tekrar yükledim hallettim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #212
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardım edinnnnnnn bu dediğiniz abssm.dll uzantının adını değiştirdim şimdide ne kimseyi kişi listeme ekleyebiliyorum ne de dawet alabiliyorum Msn Sad napıcammmmmmmmmmm ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #213
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"arkadaşlar Windows Live Communications Platform Hatası la o kadar ugrastımki çözümü buldum sonunda ve sorunsuz acılıyor artık.öncelikle anti-malware yükleyip tarama yapın.sonrada başlattan çalıştıra gelip cmd yazın.cmd komut sistemine netsh winsock reset yazın ve ENTER tuşuna basın.bilgisayarı yeniden başlatın.veee sorun çözülmüş oluyor.hoş sohbetler"

Bu söyleneni yaptım we lanet platform hatasından kurtuldum çok şükür...

Ama şimdi bi sorun daha var kişi ekleyemiyor ve dawet gelmiyor çıldırıcam artık wlm 2009 dan nefret ediyorum bişi hallediom bişi çıkıyor lütfennnnnnnn yardım acilllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #214
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar buraya girip C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

wldlog.dll sildim ve problem ortadan kalktı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #215
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"arkadaşlar Windows Live Communications Platform Hatası la o kadar ugrastımki çözümü buldum sonunda ve sorunsuz acılıyor artık.öncelikle anti-malware yükleyip tarama yapın.sonrada başlattan çalıştıra gelip cmd yazın.cmd komut sistemine netsh winsock reset yazın ve ENTER tuşuna basın.bilgisayarı yeniden başlatın.veee sorun çözülmüş oluyor.hoş sohbetler"

bu hatayı düzeltiyor ama her gün çıkıyor bu hata ertesi gün msni açında yine çıkıo pc yi taratıcammı hergün yaaa yokmu kesin bi çözümüüüüü???????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #216
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazıların hepsini okudum uygulamadıgım sey kalmadı hala olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Herşeyi yaptım kaç kez kaldırdım kurdum neler neler dll uzantılı dosyaları silidm sölendiği gibi bu seferede kişi ekleyemedim yani bi sorunu kaldırdım başka bi sorun çıktı anti-malware ile tarattım ama her gün açışımda karşıma yine hata çıktı yeniden taratmam gerekti hergün artık dayanamadım msn 2009 u kaldırdım msn 8.1 i kurdum herşeyen kurtuldummmmmmmm..
msn 2009 un görselliği batsın istemiyorum sorundan başka bişey değil tawsiye ediyorum arklar boşuna sinirleriniz bozulmasın...

Başlat--Çalıştır--appwiz.cpl yazın tamam deyin msn 9 u kaldırın..
Eski sürümü kurun tavsiyem msn 8.1 kurduktan sonra yükseltme pencresi gelicek masaüstündeki msn sağ cliick özelliklerden uyumluluğu win 2000 yapın sonra yeniden açın msni ohhhhhhh kafanız rahat platform hatası yok kullanın...
serseriisyANkar - avatarı
serseriisyANkar
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #218
serseriisyANkar - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ray123 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım nerden aklına geldide buldun anlamadım ama saolasın hangi dosyayı sileceklerine kara veremeyenler için şu dosya adını veriyorum:

abssm.dll

Silmenize gerek yok adını değiştirseniz yeter(örnek "abssm.dll23")

selam arkadaslar bendede cıkıyordu o hata ama arkadasımızın yardımı ile çözdum saolsun taakatim kalmamıstı 3 sefer format attım 12 defa messengeri yukleyip sildim ve sonunda oldu.su an verdiği abssm.dll dosyasını sildim oldu saolasın keke.umarım sizede bir faydası olur.
ReisBey - avatarı
ReisBey
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #219
ReisBey - avatarı
Ziyaretçi
boşuna uğraşmayın arkadaslar yapmadıgım şey kalmadı yüzlerce foruma girdim millet kendini parçalıyo çözüm diye kimse bir çözüm bulamadı messenger'i kontrol edenler 9.0 ı zorunlu olarak yükletiyorlar millete sorunda merkezden bizim yapacagımız birşey yok yani Msn Grin mecburen net uzerinden msn ye giriceksinz
kymetlimm - avatarı
kymetlimm
Ziyaretçi
11 Aralık 2009       Mesaj #220
kymetlimm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

evet arkadaşlar buraya girip C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

wldlog.dll sildim ve problem ortadan kalktı

çok sağol arkadasım bende aynısını yaptım wldlog.dll sildim hata kalktı daha hata vermedi