Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 23

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.141 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #221
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar %100 çözüm C:\Program Files\Windows Live\Contacts Buraya girin ve içindeki wldlog.dll bu dll dosyasını silip bağlanmayı deneyin sorun kalkacaktır...
Sponsorlu Bağlantılar
ferhatarkun - avatarı
ferhatarkun
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #222
ferhatarkun - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kim nedediyse aynen hepsini yaptım yeri geldi dll dosyasını sildim yeri geldi taa en başta denilenı yaptım. windowsun açıklamasını türkçeye çevirdim dediklerini yapdım ki aynı şeyleri söylemiş. sonra combofix de kurdum taratım format attım kaç defa avirada kurdum Malwarebytes' Anti-Malware taratım yeniden yükledim ve gene aynı hata. şöyle birşey var dll dosyasını silerseniz kişi ekleyemiyorsunuz kimsede sizi ekleyemiyor yani sorununuz halolmuyor dahası eğer contacs dosyasını silerseniz sildiğiniz engelediğiniz insanlar msn listenize yeniden geliyor silinmiyor!!

Sponsorlu Bağlantılar
8.1 kurmayı denedim oldu hata super oldu fakat plus yüklenmiyor onada. şimdi soruyorum sizlere kişi listesinde sildiklerim geri gelmicek kişi ekleyebileceğim ve bu lanet rapordan beni kurtara bilecek bir çözüm varmı?

yoksa 8.1e plus nasıl yüklücem xp2000 de uyumluluk yapınca acılıyor zaten. yardımcı olacak bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #223
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

evet arkadaşlar buraya girip C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

wldlog.dll sildim ve problem ortadan kalktı

Evet wldlog.dll sildim ve problem ortadan kalktı teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #224
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm Arkadaşlar bende de bu sorun çıktı fazla bişi yapmadım. çoğu siteleri gezdim çok aradım bu sorunu düzültmek için ama olmadı. çoğu antivirüsü denedim. ha bu başıma ilk kez gelmedim 3. kez oluyo. ilk ikisinde format attım düzeldi ama bunda da format atacaktım. son kez de ComboFix i deneyim dedim. ve denedim düzeldi. tavsiyem combofizi kullanın düzeliyor.
combofix ====> basit ve etkili bi anti virüs programı. kullanın KESİN ÇÖZÜM bu Hiç bişeyi denemeyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #225
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
communications hatasının 100 de 100 çözümü: arkadaşlar hiç windowsun ayarlarıyla uğraşmayın msn tamamen kapalı durumda msn virüs remover ile taratın yeniden başlatın pc yi sonra birdaha çıkımıcak karşınıza. msn virüs removeri burdan indirebilirsiniz MSN Virus Removal Software - Download - (Remove MSN and Windows Live Messenger Viruse Virus Remover.exe&hash=5a580259504d535b035a
kaptan_53 - avatarı
kaptan_53
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #226
kaptan_53 - avatarı
Ziyaretçi
Wlm 9 da böle bi hata verio arkdaşlar bi yardımcı olabilecek misiniz acaba? msn açılmıo açılsa bile 15-20 saniye sonra bu uyarı çıkıor ve kapatmak gerekio...Msn Disappointed
Beyzanur07 - avatarı
Beyzanur07
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #227
Beyzanur07 - avatarı
Ziyaretçi
Artık gerçekten dayanamıyorum. Her yolu denedim ve en az 100 kere. Her gün messenger silip yüklüyorum. Hiçbir işe yaramıyor.
kaplan4233 - avatarı
kaplan4233
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #228
kaplan4233 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn communications platform hatasi

communications hatasının 100 de 100 çözümü: arkadaşlar hiç windowsun ayarlarıyla uğraşmayın msn tamamen kapalı durumda msn virüs remover ile taratın yeniden başlatın pc yi sonra birdaha çıkımıcak karşınıza. msn virüs removeri burdan indirebilirsiniz MSN Virus Removal Software - Download - (Remove MSN and Windows Live Messenger Viruse Virus Remover.exe&hash=5a580259504d535b035a
zoro_44 - avatarı
zoro_44
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #229
zoro_44 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR 100%100 ETKİLİ TÖNTEM

evet arkadaşlar bir haftadır gezmediğim site bakmadığım mesaj kalmadı en az bi 20 defa msn yi kaldırım tekrar silmişimdir sonunda bir yöntem denedim oldu

evet arkadaşlar buraya girip C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

wldlog.dll sildim ve problem ortadan kalktı

hadi bakalım geçmiş olsun....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #230
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saol bende farklı ALİEN tema vardı dedigini yaptım düzeldi saol ....