Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 27

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.131 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2010       Mesaj #261
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abssm.dll silinecek dosyanın adı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #262
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows live messenger dosyam sürekli hata raporu gösteriyor bunu ben yapamıyorum yardımcı olabilirmisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2010       Mesaj #263
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım / Yerel Disk(CMsn Happy / Program Files / Windows Live / Contacts /wlcomm'a sag tıklayıp özellikleri seçiyoruz daha snra UYUMLULUK'a tıklayıp Görüntü ayarları kısmındaki Görsel Temaları Devre Dışı Bırak seçenegini etkin hale getiriyoruz ve uygula deyip çıkıyoruz Sorunumu bu şekilde çözmüş bulunuyorum Msn Happy kolay gele arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #264
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bendede aynı sorun warDI ram'ı değiştirdim sorun ortadan kalktı!..
mimax1982 - avatarı
mimax1982
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #265
mimax1982 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
umit_sengul16 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar nvidia chipset driver kurulu olan arkadaşlarda program ekle kaldırdan nvidia forceware network access manager adlı programa değiştir/kaldır deyip madify seçip next dedikten sonra açılan yerden firewall seçeneklerini kaldırdığımız zaman sorun halledilmiş olur...
Veya program ekle kaldırdan Nvidia internet access manager'i kaldırsanızda olur...

Slm arkadaşlar heryolu deneyipde olmuyor diyenlerdendim en son bu yolu denedim oldu. Emeğine sağlık arkadaşım sırf sana teşekkür etmek için üye oldum. saygılarımla...
emredeniz - avatarı
emredeniz
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #266
emredeniz - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun aynıı olmuyooo o dosyaları silince eklediğim kişiler gözükmüyo zaten eklenmiyoda bune yaa aşadaki bilgisayarda bişi yok buneeee delircem in aşa çık yukarı offf hekırlar vevap verin yauu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #267
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sorun javada ii bakın javanız çalışmıyor olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #268
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mesajı Görüntüle
arkadaşım nerden aklına geldide buldun anlamadım ama saolasın hangi dosyayı sileceklerine kara veremeyenler için şu dosya adını veriyorum:

abssm.dll

Silmenize gerek yok adını değiştirseniz yeter(örnek "abssm.dll23")
tesekkurler ıse yaradı
mdincel - avatarı
mdincel
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #269
mdincel - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
bahsedilen hata bende de var. ama kişisel ifadeler ben de çok fazla. hepsi ezberimde. bunları silmek istemiyorum. o yüzden komple silmeyi göze alamıyorum.
Kişisel ifadelere dokunmadan bu işi nası halledebilirm? lütfen yardım?

MSN de açılıp kapanma prb i vardı. Forumdan wldlog.dll dosyasını silin gecer. notunu okudum. bunu gördüğüm yerde sildim. Şimdi hiç açılmaz oldu. Prg ı silip kaldırmadan bunu nereye tekrar kopyalamam lazım. Lütfen acill yardım?

kişisel ifadeler hangi dizin de saklanıyor. Bunları kaybetmememk için ne yapmak lazım?
Son düzenleyen ahmetgns; 10 Nisan 2010 14:34 Sebep: Gönderilerin aynı kişiden kısa bir zaman içinde peşpeşe gönderilmesi.
banakodla - avatarı
banakodla
Ziyaretçi
9 Nisan 2010       Mesaj #270
banakodla - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\Windows Live\Contacts klasöründeki wldlog.dll dosyasını silin. bu hata kalkacaktır.