Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 30

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.141 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #291
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha evvel bu sorun icin wldog.dll uzantılı dosyayı silin denmiş fakat bunu yaptıktan snra ve yapmadan evvel yani ben bu silme işini denedim.bu saatten sonra kullandgınz bilgisayardan kimse sizi msn den ekleyemicek siz de kimsyi ekleyemiceksinz deneyin görun o yuzden bu cözum saglıklı değil.bilgisyarınzdan hangi hesaptan msne girerseniz girin kimse sizi ekleyemicek siz de kimsei ekleyemiceksinz.hatta baska bir bilgisayardan eklemiş ya da kabul etmiş olsanız dahi online göremiceksinz.aylarca bu sorunu cektim bilgisayarım netbook aldgm yere gttim format atıldı snırım düzeldi 3 ay saglklı bir şeklde kllandım bana virüs kaynaklı oldugunu ama bilgisayarın bi özllgnden dolayı format atılamıcagnı sadece sistem geri yukleme yapılabilcegni söylediler.smdi burda gösterdiginz tum her şeyi denedm ve düzelmedi
Sponsorlu Bağlantılar
oda120 - avatarı
oda120
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #292
oda120 - avatarı
Ziyaretçi
kullanmiyim diyordum ama yüklemek zorunda kaldım bu karın agrısı WLM 2009 u
hep aynı hata
Sponsorlu Bağlantılar
ama şöyle bir şey var tek msn açtıgımda bir sorun yok sizin yamasız önerdiginiz çoklu açma şekliyle açtıgımda birden fazla açarsam yine platform hatası alıyorum ne yapmam lazım

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü
oda120 - avatarı
oda120
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #293
oda120 - avatarı
Ziyaretçi
sanırım çözümü buldum ben Windows 7 teması kullanıyordum temayı devre dışı bırakınca sorun çözüldü

bunun bir çözümü yokmu ? yani ben win7 teması kullanmak istiyorum bu hatayı alıyorum neden
NeFeSİM - avatarı
NeFeSİM
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #294
NeFeSİM - avatarı
Ziyaretçi
Tşkler ArkadaLar Sİlincede Oluyo ama Ben Adını Değiştirdim Dosyanın Oldu hemen.. Bilgiyi verenden allah razı olsun Tşkleer...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2010       Mesaj #295
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya yazanları yapıyorum aama olmuyooo şimdi hiç açılmıyo...yardımcı olurmusunuz lütfen
alicanserce - avatarı
alicanserce
Ziyaretçi
10 Mayıs 2010       Mesaj #296
alicanserce - avatarı
Ziyaretçi
100 de 100 çözüm;

C:\Program Files\Windows Live\Contacts\wlcomm.exe 'i sağ tıklayıp uyumluluğu win98/me olarak ayarlayın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2010       Mesaj #297
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bence bu sorunun asıl sebebı vırusler ama bıseylerı sılmek bana da acıkcası mantıklı gelmesede ben denedım burda okudugum uyumluluk uyumsuzluk sozlerını denesemde hıc bı ıse yaramadı ben once contacts kılasorunden adsmll.dll dosyasının adını degıstırdım adsmll.dll22 sonra yıne baktım olmadı bu dosyayı oldugu gıbı sıldım..hata vermedı ama bakalım ne zamana kadar Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #298
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya girip wldlog.dll
bu dosyayı slin tamam dır ben yaptım oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2010       Mesaj #299
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1-)İLk olarak Bilgisayarım gir
2-)Program Files gir
3-)Windows Live gir
4-)Contacts gir
5-)Bu Klasördeki WLD LOG.DLL isimli dosyayı siLin ve sorun çözüLür
garanti veriyorum kesin oluo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #300
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaksamlar oncelikle sunu belirtmek isterim ki ben msn ye giremiyordum aciliyor hemen tekrardan kaapniyordu sonra bu şekilde yaptim C:\Program Files\Windows Live\Contacts bölümüne girdim.Sonra dll.uzantı dosyalarından abssm.dll dosyasını sildim ve şuan hiçbir sorun yok ama bu seferde kişi listeme kimseyi ekleyemiyorum nasil edecem lütfen yardimci olun bu seferde msn ye giriyorum msn ye yeni kişi ekleyemiyorum.
saygılarımla cok acele cevap verirmisiniz lütfen