Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 6

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 537.124 Cevap: 355
serkandogru - avatarı
serkandogru
Ziyaretçi
15 Mayıs 2009       Mesaj #51
serkandogru - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
herrpolat adlı kullanıcıdan alıntı

C:\Program Files\Windows Live\Contacts (abssm.dll) dosyasını siliyorsunuz bu kadar...

Arkadaşım o zaman grub bölümünde konuşmalara dahil olamıyorsun.
Sponsorlu Bağlantılar

Konu başlığındaki gibi denedim hiçbir şekilde olmadı.

Diğer bir arkadaşım Program ekle kaldırdan Nvidia ile ilgili birşey yazmış, maalesef ekle kaldır menüsünde sadece nvidia driver dan başka birşey bulamadım.

Eğer sorunu dosya adını silmeden, değiştirmeden yapabilen varsa lütfen yardım etsin.

Teşekkür ederim.
ByZalimAyrilik - avatarı
ByZalimAyrilik
Ziyaretçi
17 Mayıs 2009       Mesaj #52
ByZalimAyrilik - avatarı
Ziyaretçi
resim 782657586

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Hatayı Veriyor ve Daha Sonra Acılmıyor.Tekrar E-mail Adresi ve Şifre Yazma Bölümüne Tekrar Dönüyor Msn Confused

Ne Yapmalıyım Msn Confused 3 Haftadır Bu Hatayı Alıyorum.

"Hata Raporu Gönder" Diyorum Yine Aynı

"Gönderme" Diyorum Yine Aynı Msn Confused

ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
17 Mayıs 2009       Mesaj #53
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ByZalimAyrilik adlı kullanıcıdan alıntı

resim 782657586

Bu Hatayı Veriyor ve Daha Sonra Acılmıyor.Tekrar E-mail Adresi ve Şifre Yazma Bölümüne Tekrar Dönüyor Msn Confused

Ne Yapmalıyım Msn Confused 3 Haftadır Bu Hatayı Alıyorum.

"Hata Raporu Gönder" Diyorum Yine Aynı

"Gönderme" Diyorum Yine Aynı Msn Confused

Bu konunun ilk mesajını inceleyin lütfen. Sorun devam Messenger'ı kaldırıp yenıden kurun.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ertzehen - avatarı
ertzehen
Ziyaretçi
19 Mayıs 2009       Mesaj #54
ertzehen - avatarı
Ziyaretçi
çalıştır>cmd yazıp tamama tıklayıp komutları yazın demişsiniz fakat çalıştır>cmd yazıp tamama tıklıyorum ama cmd açılmıyor... ayrıca tamama baştığım zaman başlat-görev çubugu ve masaüstü tamamen gidyor ve bir sürwe sonra geri geliyor. bu ne ile ilgili bi sorundur?... ayrıca ilk mesajdakileri uyguladım fakat sorun devam ediyor. napacagım ben....
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
19 Mayıs 2009       Mesaj #55
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ertzehen adlı kullanıcıdan alıntı

çalıştır>cmd yazıp tamama tıklayıp komutları yazın demişsiniz fakat çalıştır>cmd yazıp tamama tıklıyorum ama cmd açılmıyor... ayrıca tamama baştığım zaman başlat-görev çubugu ve masaüstü tamamen gidyor ve bir sürwe sonra geri geliyor. bu ne ile ilgili bi sorundur?... ayrıca ilk mesajdakileri uyguladım fakat sorun devam ediyor. napacagım ben....

Başlat - Tüm Programlar - Donatılar - Komut İstemi yolunu izleyerek cmd ekranını açabilirsiniz. Açamıyorsanız güvenli modda açmayı deneyin.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
bovicola - avatarı
bovicola
Ziyaretçi
21 Mayıs 2009       Mesaj #56
bovicola - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende de aynı sorun vardı. Sil-bat isimli küçük programla halloldu.

Sorununu çözemeyen arkadaşlar googleda aratıp bu programı kullansınlar. Gerçekten işe yarıyor!!! Zararlı haşereleri temizliyor... Bilginize..
izmirli_umut - avatarı
izmirli_umut
Ziyaretçi
24 Mayıs 2009       Mesaj #57
izmirli_umut - avatarı
Ziyaretçi
Forumda Yayınlanan cogu programı denedim ama olmuo tamamen sildim tekrar yukledim silinmesi için gereken programlarıda uyguladım ama sonuc yine olmadı eski sürümlerden birini yükledim o acılıyor 8.0 galiba ama yenisinde her seferde bu hatayı veriyor forumda aradım bulamadım lütfen yardımcı olunn

adszbfe
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Mayıs 2009       Mesaj #58
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
izmirli_umut adlı kullanıcıdan alıntı

Forumda Yayınlanan cogu programı denedim ama olmuo tamamen sildim tekrar yukledim silinmesi için gereken programlarıda uyguladım ama sonuc yine olmadı eski sürümlerden birini yükledim o acılıyor 8.0 galiba ama yenisinde her seferde bu hatayı veriyor forumda aradım bulamadım lütfen yardımcı olunn

adszbfe

İnceleyin: Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Mayıs 2009       Mesaj #59
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Güncel bir antivirüs programı ile bilgisayarınızı taratın. Bilgisayarda bulunan bir virüs bu soruna sebep olabiliyor.
tesadufler - avatarı
tesadufler
Ziyaretçi
26 Mayıs 2009       Mesaj #60
tesadufler - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\Windows Live\Contacts (abssm.dll) dosyasını siliyorsunuz bu kadar...
ben yaptım oldu şimdilik tşkler