Arama

WLM 14.0.8064.206 ve A-Patch Lite... - Sayfa 2

Güncelleme: 28 Ocak 2010 Gösterim: 12.617 Cevap: 21
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Şubat 2009       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
cansu17 adlı kullanıcıdan alıntı

Sayın NeutralizeR ;

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger'in Son Sürümünü Kullanıyorum.1 Saat Önce Msn'imi Açmaya Çalıştığımda Yeni Sürüm Yüklensin mi " Evet - Hayır " Şeklinde Soru Yöneltti.ßende Evet Dedim Yaklaşık ßi 20 Dk.'Lık Yüklemenin Ardından Msn Açıldı.Son Sürüm Olan Plus Live 4.80'i İndirdim Fakat ßu Sürüm ßenim Güncellenen WLM'Le Uyumlu Değil ? Daha Önce 4.79'u Kullanıyodum Onunlada Denedim Fakat Başarısız Oldum ? Güncellenen Msn ile Uyumlu Plus İçin ßeklicek miyiz ?

Sanırım Windows Live Messenger 14.0.8050.1202 sürümünü kullanıyordunuz ve Microsoft tarafından Windows Live Messenger 14.0.8064.206 sürümüne güncelleştirmeniz istendi.

Windows Live Messenger 14.0.8064.206 sürümü ile Messenger Plus! Live 4.80.0.356 sürümü uyumludur. Messenger Plus!'ı yeniden kurmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
CyBerLoRd - avatarı
CyBerLoRd
Ziyaretçi
26 Şubat 2009       Mesaj #12
CyBerLoRd - avatarı
Ziyaretçi
emegine saglık
Sponsorlu Bağlantılar
onder12 - avatarı
onder12
Ziyaretçi
1 Mart 2009       Mesaj #13
onder12 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ya bende kişi listesi gözükmüyo. eklesem bile birilerini kimse listeye eklenmiyo
memoli79 - avatarı
memoli79
Ziyaretçi
6 Mart 2009       Mesaj #14
memoli79 - avatarı
Ziyaretçi
paylaşım için teşekkürler
onur_can_2007 - avatarı
onur_can_2007
Ziyaretçi
8 Mart 2009       Mesaj #15
onur_can_2007 - avatarı
Ziyaretçi
Ben burda daha yeniyim.Ne dediğinizi anladıysam arap olayım.Benim msn sürekli hata raporu veriyor.Sanırım engellediğim birini yeniden eklediğimde oluşuyor bu hata nasıl halledebilirim.Son 2 günde 4 kez format attım sıkıldım artık eklentileri eklemektende gına geldi.Yokmu bunun kolay bi yolu çalıştırdan yazılması istenen şeyleride yaptım.Olmuyorr. Saatide kontrol ettim calıştırdan cmd midir nedir onuda yaptım siyah bir kutucuk açıldı orayada bişeyler yazdım ama nafile
artık format atmak istemiyorum yeter yafu.Lütfen yardım..
husokal - avatarı
husokal
Ziyaretçi
21 Mart 2009       Mesaj #16
husokal - avatarı
Ziyaretçi
harikasınız bir o kadar da hızlıııı
zemexi - avatarı
zemexi
Ziyaretçi
27 Mart 2009       Mesaj #17
zemexi - avatarı
Ziyaretçi
kurmada sorun yaşamadım ama birden fazla açmıyor.neden kaynaklandığı hakkında fikri olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim.
xXx_MuSTy_xXx - avatarı
xXx_MuSTy_xXx
Ziyaretçi
26 Nisan 2009       Mesaj #18
xXx_MuSTy_xXx - avatarı
Ziyaretçi
emegine saglık cok iyi..Msn Happy
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
12 Mayıs 2009       Mesaj #19
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
onder12 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ya bende kişi listesi gözükmüyo. eklesem bile birilerini kimse listeye eklenmiyo

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/220565-wlm-2009-kisi-listenizdeki-kisiler-eksik.html#post1266960 Burayı bi inceleyin.

Alıntı
onur_can_2007 adlı kullanıcıdan alıntı

Ben burda daha yeniyim.Ne dediğinizi anladıysam arap olayım.Benim msn sürekli hata raporu veriyor.Sanırım engellediğim birini yeniden eklediğimde oluşuyor bu hata nasıl halledebilirim.Son 2 günde 4 kez format attım sıkıldım artık eklentileri eklemektende gına geldi.Yokmu bunun kolay bi yolu çalıştırdan yazılması istenen şeyleride yaptım.Olmuyorr. Saatide kontrol ettim calıştırdan cmd midir nedir onuda yaptım siyah bir kutucuk açıldı orayada bişeyler yazdım ama nafile
artık format atmak istemiyorum yeter yafu.Lütfen yardım..

Hata raporunu belirtirseniz daha açık yardımcı olmaya çalışalım.
Kurmaya çalıştığınız messenger versiyonunu değiştirin, farklı bir messenger versiyonu kurmayı deneyin.
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Alıntı
zemexi adlı kullanıcıdan alıntı

kurmada sorun yaşamadım ama birden fazla açmıyor.neden kaynaklandığı hakkında fikri olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

Yamayı yeniden kurun, sonuç alamazsanız https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/219600-wlm-2009-icin-yamasiz-coklu-oturum-acma-yontemi.html bu konuyu inceleyin.
Not: Kurulumu yapmadan önce windows saatinin yanındaki MSN simgelerine sağ tıklayıp çıkış yapmanız gerektiğini unutmayın.
trayy
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
DaveJ - avatarı
DaveJ
Ziyaretçi
30 Mayıs 2009       Mesaj #20
DaveJ - avatarı
Ziyaretçi
Önceki wlm versiyonlarının hepsi için A-Patch kullanmıştım. WLM9 için de yükledim ve kurdum teşekkür ederim.