Arama

WLM 14.0.8064.206 ve A-Patch Lite...

Güncelleme: 28 Ocak 2010 Gösterim: 12.615 Cevap: 21
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Şubat 2009       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Microsoft, Windows Live Messenger'ın en son sürümü olan WLM 2009 14.0.8064.206 sürümünü yayımladı ve buna bağlı olarak A-Patch Lite sürümü de güncellendi. Ayrıca yeni WLM sürümüyle uyumlu olan Messenger Plus! Live 4.80 sürümüne de bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yeni WLM sürümünde herhangi bir yenilik ya da Microsoft tarafından açıklanan spesifik bir hata gidermesi bulunmamaktadır. Tam uyumlu MessengerDiscovery 2 sürümü için bir müddet daha beklemeniz gerekecek. Gelişmeleri duyuracağız.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
crazymafya - avatarı
crazymafya
Ziyaretçi
13 Şubat 2009       Mesaj #2
crazymafya - avatarı
Ziyaretçi
hadi ilk mesaj benden olsun.süper be.
Sponsorlu Bağlantılar
mrmeseli - avatarı
mrmeseli
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #3
mrmeseli - avatarı
Ziyaretçi
Herşey için teşekkürler msx. Uyumlu Discovery v2 ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi var mı?
udist - avatarı
udist
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #4
udist - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2009 14.0.8064.206 sürümü indirildikten sonra, z,p ddosyası açılıyorken hata veriyor. Biraz daha dikkatli yükleyebilir misiniz?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Şubat 2009       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
udist adlı kullanıcıdan alıntı

WLM 2009 14.0.8064.206 sürümü indirildikten sonra, z,p ddosyası açılıyorken hata veriyor. Biraz daha dikkatli yükleyebilir misiniz?

Muhtemelen indirme bağlantısına tıkladığınızda tarayıcı otomatik olarak indirmeye başlıyor. Belgelerim ya da Masaüstü gibi farklı bir konuma kaydetmeyi deneyin. Arşiv dosyasında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
orbay86 - avatarı
orbay86
Ziyaretçi
20 Şubat 2009       Mesaj #6
orbay86 - avatarı
Ziyaretçi
tşkler
eylence - avatarı
eylence
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #7
eylence - avatarı
Ziyaretçi
saol tşkler..
omar00 - avatarı
omar00
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #8
omar00 - avatarı
Ziyaretçi
harika süper bişi teşekkürler paylaşım için Msn Grin
efeturk2 - avatarı
efeturk2
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #9
efeturk2 - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu sürümü yükledim ama oturum açınca yeni sürüm var diyor onu download etmemi istiyor. Download etmeye çalışıncada işlem iptal edildi diyor ben bişi yapmadan Msn Confused

düzenleme : windows installer 3.1 yükledim sorun çözüldü Msn Happy
Son düzenleyen efeturk2; 21 Şubat 2009 13:20 Sebep: güncelleme
cansu17 - avatarı
cansu17
Ziyaretçi
21 Şubat 2009       Mesaj #10
cansu17 - avatarı
Ziyaretçi
Sayın NeutralizeR ;

Windows Live Messenger'in Son Sürümünü Kullanıyorum.1 Saat Önce Msn'imi Açmaya Çalıştığımda Yeni Sürüm Yüklensin mi " Evet - Hayır " Şeklinde Soru Yöneltti.ßende Evet Dedim Yaklaşık ßi 20 Dk.'Lık Yüklemenin Ardından Msn Açıldı.Son Sürüm Olan Plus Live 4.80'i İndirdim Fakat ßu Sürüm ßenim Güncellenen WLM'Le Uyumlu Değil ? Daha Önce 4.79'u Kullanıyodum Onunlada Denedim Fakat Başarısız Oldum ? Güncellenen Msn ile Uyumlu Plus İçin ßeklicek miyiz ?