Arama

Toplu Messenger Kişi Listesi Silme

Güncelleme: 5 Şubat 2012 Gösterim: 22.585 Cevap: 2
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
14 Şubat 2009       Mesaj #1
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Toplu MSN kişi listesi silmek için;

Sponsorlu Bağlantılar
Live Messenger için;

kisilistesiam0

Önceki Messenger sürümleri için; ( MSN 7.x )

kişiler >> kişi ekle >> adres defterimi göster tıklıyoruz ve kişi listesi çıkıyor tümünü işaretleyip X sil seçeneğine tıklıyoruz kişi listeniz toplu olarak siliniyor

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Şubat 2009       Mesaj #2
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Messenger Plus!'ı yüklemek istemeyenler ya da yükleyemeyecek olanlar için Windows Live kişi listelenizi topluca silebilmeniz için listeye her yerden ulaşabileceğiniz adres http://contacts.live.com 'dur. Bu adres Microsoft'a ait uzantılı adreslere (örneğin @msn.com, @hotmail.com, @live.com vs.) sahip olan ve olmayan herkes için geçerlidir.
Sponsorlu Bağlantılar
topcu 10 - avatarı
topcu 10
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #3
topcu 10 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar toplu kişi silme çok basit sadece benim yazdıklarımı yazılıma göre yapın ,1.şık e posta gelen kutunuza girin sağda adınızın yazdıyı yerin altında seçeneklere basın en altta diyer seçenekler var orayada basın,solda en altlarda küçük yazılarla yazılmış giriş kişiler takvim var siz kişilere basacaksınız buyurun kişilere basalım ve karşınıza kişi listesi çıkacak tümü yazıyor orayı işaretliyelim tüm kişilerin üstünde yeni düzenle sil var sil işaretine basalım silme işleminde uyarı çıkacak tamam diyelim her tamam dediyimzde listede 20 kişilik silecek kişi listesi temizlenene kadar aynı işlem sil uyarıya tamm diyelim 3 dk da ben 480 kişiyi sildim hadi kolay gelsin msn işlemleriniz için ltfen yanlış anlamayın benden yardım alın msn adresim online ar.radyo@hotmail.com selametle