Arama

Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch - Sayfa 5

Güncelleme: 17 Eylül 2010 Gösterim: 197.178 Cevap: 113
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Kasım 2007       Mesaj #41
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
M3eX adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Bilgisayarıma Format attım.ve Hangi Sürüm olduğunu dahil bilmiyorum Msn Grin Coklu Oturum acmaya ihtiyacım var Yardımcı olabilirmisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/attachment.php?attachmentid=11958&d=1194373249
boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
19 Kasım 2007       Mesaj #42
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Tesekkürler açiklamalar için. Gerçekten bu son hali süper olmus. Yanda uygulamalari görebilmek harika.
Sponsorlu Bağlantılar
Sympho - avatarı
Sympho
Ziyaretçi
12 Aralık 2007       Mesaj #43
Sympho - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, ben eklentiyi indirip kurdum, yalniz "kişisel iletim, resmim" felan hepsi gitti, hiçbiri yok. Msn Confused
mystrous - avatarı
mystrous
Ziyaretçi
3 Ocak 2008       Mesaj #44
mystrous - avatarı
Ziyaretçi
kaldirgimiz butonlari sonradan eklemek istersek ne yapmamiz gerekiyor arkadaslar...
DehanTürkay - avatarı
DehanTürkay
Ziyaretçi
5 Ocak 2008       Mesaj #45
DehanTürkay - avatarı
Ziyaretçi
pencere seçeneklerinden sonra kurulumda yama donup kalıyor ????
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
22 Ocak 2008       Mesaj #46
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mystrous adlı kullanıcıdan alıntı

kaldirgimiz butonlari sonradan eklemek istersek ne yapmamiz gerekiyor arkadaslar...

Kaldırdığınız şekilde o butonlardaki seçili olan işareti silin yeterlidir, sadece eski işlemelere dönüp geri gelmesini istediğiniz butondan işareti kaldırın. yada yamayı komple kaldırıp ilk açtığınız ekranda sonra yeniden ayarlayın...

Alıntı
DehanTürkay adlı kullanıcıdan alıntı

pencere seçeneklerinden sonra kurulumda yama donup kalıyor ????

Yamanın donması muhtemelen sizin MSN Messeger'ınızı tamamen kapatmamanızdan dır... Bilgisayarınızın görev çubuğunda bulunan yeşil MSN Messenger simgesine sağ tıklayıp ''Çıkış'' yapın ve yamayı tekrar deneyin...
XL1 - avatarı
XL1
Ziyaretçi
26 Ocak 2008       Mesaj #47
XL1 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selamlar arkadaşlar,

Windows Live Messenger 8.5 versiyonunda Paylaşım Klasörünü bu A-Patch ile nasıl silebiliyoruz, diyelim sildik, A-Patch 'ı kaldırırsak Paylaşım Klasörü tekrar çıkarmı?

Paylaşım Klasörünü;

regsvr32 -u "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\fsshext.8.5.1302.1018.dll"

Bu kod ile silebiliyoruz ancak Windows Live Messenger 'a girişte tekrar yüklüyor bir çare arıyorum yardımcı olursanız minnettar olurum?

Teşekkürler.
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
26 Ocak 2008       Mesaj #48
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XL1 adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle selamlar arkadaşlar,

Windows Live Messenger 8.5 versiyonunda Paylaşım Klasörünü bu A-Patch ile nasıl silebiliyoruz, diyelim sildik, A-Patch 'ı kaldırırsak Paylaşım Klasörü tekrar çıkarmı?

Paylaşım Klasörünü;

regsvr32 -u "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\fsshext.8.5.1302.1018.dll"

Bu kod ile silebiliyoruz ancak Windows Live Messenger 'a girişte tekrar yüklüyor bir çare arıyorum yardımcı olursanız minnettar olurum?

Teşekkürler.

Arkadaşım aynı konuyu birden fazla yere cevap yada başlık halinde açarsanız size yardımcı olamamız bile zorlaşır.

Buraya açtığınız konuya ve şuanki cevabınıza hepsinden önceki konunuzda çözümü anlatmıştım oysa ben...
XL1 - avatarı
XL1
Ziyaretçi
26 Ocak 2008       Mesaj #49
XL1 - avatarı
Ziyaretçi
Hocam, çözüm bulamadım o şekilde biraz ayrıntılı ve net çözüm arıyordum kusuruma bakmayın.

nazlıcan - avatarı
nazlıcan
Ziyaretçi
1 Şubat 2008       Mesaj #50
nazlıcan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
REAL MARDİNLİ adlı kullanıcıdan alıntı

GÜZEL BİR PROGRAM HERKESE TAVSİYE EDERİM.TSK...Msn Up

peki bana yardım edermiisiniz ben ben bir türlü windows live messengerin türkçe sürümünü bulamıyorum
Msn Cry