Arama

Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch - Sayfa 9

Güncelleme: 17 Eylül 2010 Gösterim: 197.182 Cevap: 113
SeRCaX.TR - avatarı
SeRCaX.TR
Ziyaretçi
21 Ağustos 2008       Mesaj #81
SeRCaX.TR - avatarı
Ziyaretçi
Bir de bunu dene ; https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/27743-windows-live-messenger-8-5-icin-mess-patch.html

Sponsorlu Bağlantılar

erayca - avatarı
erayca
Ziyaretçi
30 Ağustos 2008       Mesaj #82
erayca - avatarı
Ziyaretçi
a-patch ne işime yarar acaba bilgi verirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Ağustos 2008       Mesaj #83
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
erayca adlı kullanıcıdan alıntı

a-patch ne işime yarar acaba bilgi verirmisiniz

Windows Live Messenger'dan reklamları ve istemediğiniz bölümleri kaldırmanızı sağlar, çoklu oturum açma-sınırsız titreşim göndermeye izin verme gibi özellikler ekler.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
musti68 - avatarı
musti68
Ziyaretçi
31 Ağustos 2008       Mesaj #84
musti68 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş kurdum gayet güzel çalışıyor fakat özelliklerinin içinde bulamadım iki adet messenger açıldığında bilgisayarın sağ alt köşesindeki ikon olması gerektiği gibi yeşil birden fazla açıldığında farklı renklerde ikon olamazmı
teşekkürler.
skaya - avatarı
skaya
Ziyaretçi
10 Eylül 2008       Mesaj #85
skaya - avatarı
Ziyaretçi
bu ymayı yükledim kurdum da fakat kullanımda bazı sorunlar var karşıdan bana dosya gönderdiklerinde gelmiyor aynı şekilde bende gönderdiğimde gitmiyor.yada başka bir çoklu msn yaması varsa onu deneyeyim..yardımcı olursanız sevinirimm.
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
12 Eylül 2008       Mesaj #86
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
skaya adlı kullanıcıdan alıntı

bu ymayı yükledim kurdum da fakat kullanımda bazı sorunlar var karşıdan bana dosya gönderdiklerinde gelmiyor aynı şekilde bende gönderdiğimde gitmiyor.yada başka bir çoklu msn yaması varsa onu deneyeyim..yardımcı olursanız sevinirimm.

bakın a patch programı türkçe ve adımları dikkatli takip ederseniz hiç sorun çıkmazMsn Happya patch uygulamasını tekrar açıp (ama msn nizi tamamen kapayıp saat yanındaki msn simgesi sağ tık çıkış dahil kapayın)ve işaretlediğiniz kutucukları gözden geçirin.artı dosya göndermeyi ve almayı engellediğini sanmıyorum çünkü nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum hiç bahsettiğiniz sorunla karşılaşmadımMsn Happyçoklu yamasıda var adımları dikkatlice okursanız görebilirsiniz çoklu uygulamayı bakın alt resimde son uygulama sayfasında
apatch7vw6
mito1172 - avatarı
mito1172
Ziyaretçi
12 Eylül 2008       Mesaj #87
mito1172 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mirdad adlı kullanıcıdan alıntı

bu yama gayet güzel ancak messenger penceresinde allta duyuru kısmını kaldıracak bir secenek göremedim,varmı yok mu?bilgilendiriseniz sevnirim...(altta web de ara kısmının üstündeki yeri diyorum..)
resim de incelerseniz sevinirim...

adszxu8th

a patch uygulama sayfası 2 alttaki resim kardeşMsn Happy
54076759wd3
erdem444 - avatarı
erdem444
Ziyaretçi
23 Eylül 2008       Mesaj #88
erdem444 - avatarı
Ziyaretçi
Resimlere baktım da, sanırım sohbet penceresindeki tuşlara "gelen klasörünü ekle" diye bir seçenek yok. Doğruyum değil mi ? Eğer öyle ise messpatch kuracağım Msn Happy
slndr - avatarı
slndr
Ziyaretçi
14 Ekim 2008       Mesaj #89
slndr - avatarı
Ziyaretçi
rar şifresi_?
fuatgenc - avatarı
fuatgenc
Ziyaretçi
16 Ekim 2008       Mesaj #90
fuatgenc - avatarı
Ziyaretçi
ALLAHINA KURBANYAA SENİN COKK SAOLL HELAL OLSUN COK LAZIMDI BİZİM KIZZ TUTTURDU YAPOCAKSİN DİYEE BUNU SAOLASIN YOKSA ANAMI AGLATIYODU Msn Happy