Arama

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra... - Sayfa 10

Güncelleme: 17 Ağustos 2012 Gösterim: 67.880 Cevap: 151
camelya - avatarı
camelya
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #91
camelya - avatarı
Ziyaretçi
Mrhblr MSN yeni sürüm yükledim açılıyor kapanıyor sonrada hata veriyor ıp adresi geçersiz msjı veriyor internetim var yeni sürümden kaynaklanıyor heralde sorunu nasıl çözebilirim acilen msj gönderirseniz sevinirim saygılar
Sponsorlu Bağlantılar
camelya - avatarı
camelya
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #92
camelya - avatarı
Ziyaretçi
slm MSN yeni sürüm yükledim fakat açılıyor hemen kapanıyor ip adresi geçersiz msjı veriyor daha sonra hata raporu sorunu cevaplarsanız sevinirim acilen msj
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Uninstaller ile messengerı ve benzer tüm dosyaları kaldırdım sonra bu sayfada ki ek dosyalarla birlikte messengerı da yükledim. şifremi yazdım oturum acılıyor dedi 5 10 sn sonra programı kapat yazısı cıktı. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürşer
camelya - avatarı
camelya
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #94
camelya - avatarı
Ziyaretçi
yardık ltf internetim var ama msnel açılmıyor yeni sürümden sonra ip adresi geçersiz diyor ltf cvp yazarmısınız acil yardımmmmmmmmmmm
by_carizma - avatarı
by_carizma
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #95
by_carizma - avatarı
Ziyaretçi
kurarken aldigim hata

msnhata
1903 - avatarı
1903
Ziyaretçi
22 Aralık 2009       Mesaj #96
1903 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim e posta adresim açılıyor fakat resimleri açılmıyor ve site bir garip haller alıp yazılar alt alta sağ tarafa sıralanıyor ? ne yapmalıyım?
yolcu_08 - avatarı
yolcu_08
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #97
yolcu_08 - avatarı
Ziyaretçi
yeni sürümde oturum açamıom hataları düzelltim arkilerın kı açılıo bnımkı açılmıo xp kullanıom hotmailden iletilerımı okuyabılıom pc de en eskı surumle açıodum oda bozuldu ay oldu açmadıgım msni yardım edin
nitcha - avatarı
nitcha
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #98
nitcha - avatarı
Ziyaretçi
ben günlerderdir deniyorum malesef bi sonuç alamadım. herşeyi yapmama rağmen hep bi hata veriyor. 1 gece once oh tamam kurdum rahatladım demiştim ama sabahı internet bağlantısı sorunu verdi. yok saatmiş oymuş buymuş neyse onu hallettim şimdi de live communication sorunu veriyor. Niye bizi kendi halimize bırakmadılar da güncellicez diye mahvettilerse.. yardım edin msne giremiyorum bile Msn Sad
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009       Mesaj #99
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
nitcha adlı kullanıcıdan alıntı

ben günlerderdir deniyorum malesef bi sonuç alamadım. herşeyi yapmama rağmen hep bi hata veriyor. 1 gece once oh tamam kurdum rahatladım demiştim ama sabahı internet bağlantısı sorunu verdi. yok saatmiş oymuş buymuş neyse onu hallettim şimdi de live communication sorunu veriyor. Niye bizi kendi halimize bırakmadılar da güncellicez diye mahvettilerse.. yardım edin msne giremiyorum bile Msn Sad

Konuyu incelerseniz yardımcı olacaktır > Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü
herpesss - avatarı
herpesss
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #100
herpesss - avatarı
Ziyaretçi
Tüm anlatılanları yaptım fakat yine açılmıyor ve hiçbir hata kodu vermiyor

bağlantı yok gösteriyor yani net messenger hizmeti ile baplantı yok diyor yenile yapıyorum yine yok bağlantı sorun gidericisine tıklıyorum sistem dosyalarında hata msjı var onar dediğimde ad çözümlemesini etkileyebilecek MSDN le ilgili girdiler var diyor

ne yapmalıyım arkadaslar, formatsız bu durumu nasıl çözeceğim

bu sorunu tek yaşayan benmiyim ??