Arama

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra... - Sayfa 12

Güncelleme: 17 Ağustos 2012 Gösterim: 67.874 Cevap: 151
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010       Mesaj #111
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
incites adlı kullanıcıdan alıntı

SAYIN RUFFRYDERS DEDİĞİNİZ GİBİ KONUYU İNCELEDİM FAKAT BENİM SORUNUM HLEN ÇÖZÜLMEDİ SANIRIM BAŞKA BİR SORUN VAR BENİM PC İMDE O HALDE MADEM DOSYA ÇALIŞIYOR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM MSN YÜKLEMEM GEREKİYOR BİR AN ÖNCE TŞKLER.......

WLM 2009 > Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)
Sponsorlu Bağlantılar

Doğrudan yüklemek için > Tıklayın

WLM 8.5 Final(Güncelleme yazısını okuyunuz) > https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

WinRAR 3.91 Türkçe > Tıklayın

incites - avatarı
incites
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #112
incites - avatarı
Ziyaretçi
tşkler Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Rayjon32 - avatarı
Rayjon32
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #113
Rayjon32 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lacivert adlı kullanıcıdan alıntı

aynı hata bende de var. hata kodu 8e5e0408. 3 gündür yapmadığım kalmadı. format mı gerekli bilmiyorum da. uyumluluk problemi mi var anlamadım. pc.im neredeyse 1 aydır windows vista service pack 2'yi yüklemeye çalışıyor, ama onda da hata kodu veriyor. onla bir ilgisi var mıdır acaba msn açılmamasının.
8,5 verdiğiniz dosyayı kurdum ama gene yeni sürümü yükle penceresi geliyor.
ne yapmam gerek, lütfen yardım edin.

lacivert kardeşim format diyosunda ben formatta attım gene aynı hataMsn Grin
srht_d - avatarı
srht_d
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #114
srht_d - avatarı
Ziyaretçi
NeutralizeR sen bari yardım et buna bi sen yardımcı olursun gibi geliyo...

pc ye format attım ve windows 7 yükledim ama webcam kuramıyom cd den kurmaya çalıştım olmadı aklıma son olarak windows 7 ye uyumlu driver olmadığı için olabilir dedim ama windows 7 ye uyumluda driver ı yok galiba hiç biyerde bulamadım webcam piranhanın ks 1211 modeli sorun bu olabilirmi başka bişeymi var yardım et lütfen gözün sevem...
srht_d - avatarı
srht_d
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #115
srht_d - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
srht_d adlı kullanıcıdan alıntı

pc ye format attım ve windows 7 yükledim ama webcam kuramıyom cd den kurmaya çalıştım olmadı aklıma son olarak windows 7 ye uyumlu driver olmadığı için olabilir dedim ama windows 7 ye uyumluda driver ı yok galiba hiç biyerde bulamadım webcam piranhanın ks 1211 modeli sorun bu olabilirmi başka bişeymi var yardım et lütfen gözün sevem...

yaaa benim sesimi duyan yokmuuu....
mad_wind85 - avatarı
mad_wind85
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #116
mad_wind85 - avatarı
Ziyaretçi
harıkasın gercekten yaaa
suat1984 - avatarı
suat1984
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #117
suat1984 - avatarı
Ziyaretçi
selam ben yukardaki adımları tek tek uyguladım ama EKSTRA MSI içindeki wllogin dosyasını kurarken 2753 nolu hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Şubat 2010       Mesaj #118
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
srht_d adlı kullanıcıdan alıntı

Şu konuyu inceleyin:
Piranha KS1211 VM303 WİN7 DE nasıl tanıtırım

Alıntı
suat1984 adlı kullanıcıdan alıntı

selam ben yukardaki adımları tek tek uyguladım ama EKSTRA MSI içindeki wllogin dosyasını kurarken 2753 nolu hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim

O kurulumu yapmadan Windows Live Messenger oturumu açamıyor musunuz? Deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
srht_d - avatarı
srht_d
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #119
srht_d - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Şu konuyu inceleyin:
Piranha KS1211 VM303 WİN7 DE nasıl tanıtırım

O kurulumu yapmadan Windows Live Messenger oturumu açamıyor musunuz? Deneyin.

neutralizer yine varsa senden hayır var çok sağol uğraşmış emek etmişsin ama ordaki linkler tam çalışmıyor benim denemediğim adres kalmadı ama azimli insan işte ben şuan itibariyle sorunu çözdüm veeee...

işte müjde piranha ks 1211 webcam i windows 7 ye tanıttım çok da kolaymış hemen sizlerle paylaşmak istedimMsn Happy)))

öncelikle

http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm

adresine giriyoruz ardından ordaki

Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice

yazan yere tıklayıp çok küçük boyutta bir dosya var onu indirin ve içinden "ChipTypedetector" diye bir klasör çıkıyo onun içindeki uygulama dosyasını çalıştırın cameranızın tam marca ve modeline göre driver linki veriyo bi tane xp/2000 için bitane xp için bide vista için 3 link veriyo o rdaki vista için olanı indirip kuruyoruz ve sorunumuz çözülmüş oluyor... webcam i msn e tanıtmayıda unutmayın sonunda... herkese kolay gelsin...
ayabakan - avatarı
ayabakan
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #120
ayabakan - avatarı
Ziyaretçi
win 7 için geçerlimi