Arama

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra... - Sayfa 13

Güncelleme: 17 Ağustos 2012 Gösterim: 67.874 Cevap: 151
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Mart 2010       Mesaj #121
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ayabakan adlı kullanıcıdan alıntı

win 7 için geçerlimi

Evet.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bitanesi - avatarı
bitanesi
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #122
bitanesi - avatarı
Ziyaretçi
bnm de bir sorunum var bn msnde normal kamera acabılıyorum ama göruntülü arama başlatamıyorum yardımcı olursanız sevınırım.
Sponsorlu Bağlantılar
bitanesi - avatarı
bitanesi
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #123
bitanesi - avatarı
Ziyaretçi
bnmde sorunum varrr goruntulu arama baslatamıorum neden ama normal acılıo ama goruntuluye gelınce
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013)
bu yazıo
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Mart 2010       Mesaj #124
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bitanesi adlı kullanıcıdan alıntı

bnmde sorunum varrr goruntulu arama baslatamıorum neden ama normal acılıo ama goruntuluye gelınce
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x8ac70013)
bu yazıo

Windows Live Messenger > Araçlar > Ses ve görüntü kurulumu... ekranını doğru bir şekilde ayarlayıp sonlandırabiliyor musunuz?

Başka bir hesabınızla oturum açıp sorunun onda da var olup olmadığını kontrol ettiniz mi?
bitanesi - avatarı
bitanesi
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #125
bitanesi - avatarı
Ziyaretçi
ewet baska bır adrestede acmıo ve araclar ses goruntu kurulumu dıyınce suanda ses goruntu kurulumunu acamıoruz dıo
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Mart 2010       Mesaj #126
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bitanesi adlı kullanıcıdan alıntı

ewet baska bır adrestede acmıo ve araclar ses goruntu kurulumu dıyınce suanda ses goruntu kurulumunu acamıoruz dıo

Bu konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229478-wlm-2009-0x8ac70004-0x8ac70202-0x8ac70013-hatalari-ve-cozumu.html
Conquerror - avatarı
Conquerror
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #127
Conquerror - avatarı
Ziyaretçi
Benim bilgisayarımda normal koşullarda hiçbir hata mesajı almıyorum ses ve görüntü kurulumundada sorun olmuyo fakat web kameramı göster seçeneği aktif değil ve birisi davet yolladığında ve kabul ettiğimde ise kameram yokmuş gibi tepki veriyo bilgisayar..Kamera normalde çalışıyo kendi programından açıp resim çekebiliyorum video çekebiliyorum sadece msnde böyle oluyo ve bu sadece benim hesabımda değil bütün hesaplarda aynısı oluyo..Msni kaldırdım yeniden kurdum onar dedim sizin dediklerinizi yaptım hiçbirşey fayda etmedi..Lütfen yardım edin vallahi sinir krizinin eşiğindeyim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

8e5e0220 hata kodu

ne demektir bir türlü msnimi açamıyorum başka msn adreslerini açıyo ama benimkini açmıyo
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Mart 2010       Mesaj #129
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Conquerror adlı kullanıcıdan alıntı

Benim bilgisayarımda normal koşullarda hiçbir hata mesajı almıyorum ses ve görüntü kurulumundada sorun olmuyo fakat web kameramı göster seçeneği aktif değil ve birisi davet yolladığında ve kabul ettiğimde ise kameram yokmuş gibi tepki veriyo bilgisayar..Kamera normalde çalışıyo kendi programından açıp resim çekebiliyorum video çekebiliyorum sadece msnde böyle oluyo ve bu sadece benim hesabımda değil bütün hesaplarda aynısı oluyo..Msni kaldırdım yeniden kurdum onar dedim sizin dediklerinizi yaptım hiçbirşey fayda etmedi..Lütfen yardım edin vallahi sinir krizinin eşiğindeyim..

Messenger menüsü>Araçlar>Seçenekler'e tıklayarak Kişisel sekmesindeki "Web kameramın olduğunu başkalarının görmesine izin ver" seçeneğini değiştirip Tamam'a basın. Oturumunuzu kapatıp tekrar açın ve o ayarı işaretleyerek Tamam'a basın. Şimdi sorun düzelmiş olabilir. Düzelmediyse Araçlar>Ses ve Görüntü Kurulumu sihirbazını çalıştırın ve önce Devre dışı bırak'ı seçin, sonra oturumunuzu kapatıp tekrar açın ve kamerayı aynı sihirbazda seçin. Düzelmiş olabilir.
gultenim87 - avatarı
gultenim87
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #130
gultenim87 - avatarı
Ziyaretçi
işyerine yükledim eve gidince evde de deniyeceğim tşkrlr Msn Grin bide plus'u nasıl yükliyicem onuda söyleseniz çok makbule geçer.