Arama

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra... - Sayfa 14

Güncelleme: 17 Ağustos 2012 Gösterim: 67.871 Cevap: 151
gultenim87 - avatarı
gultenim87
Ziyaretçi
20 Mart 2010       Mesaj #131
gultenim87 - avatarı
Ziyaretçi
evdeki bilgisayara yüklemeye çalıştım olmadı wllogin.msi dosyası hata veriyor açıyorum kişi listesinizde kimse yok diyo 2 sn sonra kapanıyor. hata kodu olarakta 2753 diyor. ne yapmam lazım...
Sponsorlu Bağlantılar
coskun86 - avatarı
coskun86
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #132
coskun86 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb,öncelikle tesekkür ederim harfiyyen uyguladım ve msn acılıyor yalnız bir sorun var.Çok gec acılıyor ve birisiyle konusmak için herhangi birisini tıkladıgımda 2 dakika sonra pencere acılıyorSadece windows call ve windowslive yüklendi onun dısında hiç bir eklenti olmadı ilginize ve yardımınız için şimidedn tesekkür ederim Msn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
Mrb mavi,yazılanları harfiyyen uyguladım ve hersey yolunda msn acılıyor hatta cokluda acılıyor ama sorun şu.
1) Sadece WindowsCall ve windosws Live yüklendi,
2) Birisiyle konuşma başlattıgımda 1 yada 2 dakika sonra acılıyor pencere,eskisi gibi hızlı değil.

Ve artık virüs gçndermiyor kimseye msn'de oturum actıgımda şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Msn Happy
Son düzenleyen coskun86; 23 Mart 2010 23:00 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
dilek0212 - avatarı
dilek0212
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #133
dilek0212 - avatarı
Ziyaretçi
Tüm yüklemeleri yaptım ama msni çalıştırmak istediğimde "windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" diye hata veriyor ne yapmalıyım
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010       Mesaj #134
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
dilek0212 adlı kullanıcıdan alıntı

Tüm yüklemeleri yaptım ama msni çalıştırmak istediğimde "windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" diye hata veriyor ne yapmalıyım

Sorun için ilgili link > Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
jaws - avatarı
jaws
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #135
jaws - avatarı
Ziyaretçi
hata verdi hata hodu 2753
istenali - avatarı
istenali
Ziyaretçi
5 Mayıs 2010       Mesaj #136
istenali - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun var.
8e5e0220 kodu çıkıyor.
denemedik birşey kalmadı
format mı katıcaz yani
jaws - avatarı
jaws
Ziyaretçi
6 Mayıs 2010       Mesaj #137
jaws - avatarı
Ziyaretçi
win 7 ye uyumlumu ?
funda 1977 - avatarı
funda 1977
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #138
funda 1977 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum kullandığım msn 8.1 coğu arkadaşlarım yeni sürüm bazıları pcsine format attıktan sonra görüntülü konuşamıyoruz bende cam işareti gözüküyor karşı tarafta benim cam işareti gözükmüyor arama yaptığımda hemen kapanıyo yanıt vermiyor diyo ne yapmamız lazım yeni sürümde görüntülü konuşabilirken formattan sonra sorun cıktı yardımcı olursanız sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Temmuz 2010       Mesaj #139
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
funda 1977 adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum kullandığım msn 8.1 coğu arkadaşlarım yeni sürüm bazıları pcsine format attıktan sonra görüntülü konuşamıyoruz bende cam işareti gözüküyor karşı tarafta benim cam işareti gözükmüyor arama yaptığımda hemen kapanıyo yanıt vermiyor diyo ne yapmamız lazım yeni sürümde görüntülü konuşabilirken formattan sonra sorun cıktı yardımcı olursanız sevinirim

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sertunc - avatarı
sertunc
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #140
sertunc - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.1 kullanıyorum arkadaşlarımın hepsi yeni sürüm 09 msn görüntülü konuşmada hiç bir sorun yokken bazı kişiler format attıktan sonra pcye gene yeni sürüm msn olmasına ramen görüntülü konuşma yapılmıyo arama gönderdiğimde karşı taraf yanıt vermiyor diyo cam işareti bende takılı gözüktümtüğü halde onların sayfasında benim web cam görünmüyor yeni sürüme gecmek istemiyorum bu sorun nasıl ortadan kalkar kendi msn den ses ve görüntü kurulumunu actığımda ses ve görüntü kurulumunu şu an çalıştıramıyoruz cıkıyor sorunun ne olduğunu cözemedik yardım lütfen