Arama

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra... - Sayfa 4

Güncelleme: 17 Ağustos 2012 Gösterim: 67.874 Cevap: 151
lacivert - avatarı
lacivert
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #31
lacivert - avatarı
Ziyaretçi
aynı hata bende de var. hata kodu 8e5e0408. 3 gündür yapmadığım kalmadı. format mı gerekli bilmiyorum da. uyumluluk problemi mi var anlamadım. pc.im neredeyse 1 aydır windows vista service pack 2'yi yüklemeye çalışıyor, ama onda da hata kodu veriyor. onla bir ilgisi var mıdır acaba msn açılmamasının.
8,5 verdiğiniz dosyayı kurdum ama gene yeni sürümü yükle penceresi geliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
ne yapmam gerek, lütfen yardım edin.
lacivert - avatarı
lacivert
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #32
lacivert - avatarı
Ziyaretçi
ilk sayfadaki yönergelerin hepsini uyguladım. sonuç aynı. hata kodu aynı Msn Sad(
delirecem
Sponsorlu Bağlantılar
cemsen54 - avatarı
cemsen54
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #33
cemsen54 - avatarı
Ziyaretçi
yazdıklarını yaptın akşam deneme yapacam inşl. düzelir teşkl.
hasip_01_51 - avatarı
hasip_01_51
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #34
hasip_01_51 - avatarı
Ziyaretçi
iyi akşamlar bn Windows CleanUp Utility programını çalıştıramadım.dediğiniz gibi sağ tıkladım ama "Yönetici olarak çalıştır" sekmesini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSM Messenger tamamen kapatın. Simgesi üzerinde fare sağ tuş ile çıkış deyin

Başlat > Çalıştır

Komut Satırına aşağıdaki kodu aynen kopyalayıp yapıştırın ve enter yapın

%userprofile%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\
%userprofile%\Contacts\

Burada çıkan tüm klasör ve dosyaları silin

Sonrasında;
Başlat /Çaliştir/regedit Yazın ve ENTER layın

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger Ve bunu silin (Klasörü tamamen silin)

Sistem saat ve tarihini kontrol edin, yanlışsa düzeltin
Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve MSN Mesenger programınızı açın.
black sabbath - avatarı
black sabbath
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #36
black sabbath - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger'ı tamamen Nasıl Kaldırırım başlığından Windows Installer Cleanup Utility başlığına, oradan da bu başlığa kadar gereken bütün işlemleri yaptım. Yalnızca ExtraMSI dosyasındaki wllogin.msi 'yi kurarken 2753 kodlu bir hata aldım. İşlem sonunda oturum açılmasını beklerken, yine eskiden olduğu gibi, platform sorunla karşılaşıyor. Bütün bunları yapmış olmama rağmen neden hala sorunla karşılaşıyor olabilirim? Artık eski sürümleri kullanmamız imkansız mı?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Kasım 2009       Mesaj #37
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
black sabbath adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger'ı tamamen Nasıl Kaldırırım başlığından Windows Installer Cleanup Utility başlığına, oradan da bu başlığa kadar gereken bütün işlemleri yaptım. Yalnızca ExtraMSI dosyasındaki wllogin.msi 'yi kurarken 2753 kodlu bir hata aldım. İşlem sonunda oturum açılmasını beklerken, yine eskiden olduğu gibi, platform sorunla karşılaşıyor. Bütün bunları yapmış olmama rağmen neden hala sorunla karşılaşıyor olabilirim? Artık eski sürümleri kullanmamız imkansız mı?

Konunun başında ve sonunda çözüm önerileri mevcut:
Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
black sabbath - avatarı
black sabbath
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #38
black sabbath - avatarı
Ziyaretçi
İnsanlara bu konuda birşeyler anlatmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum senin için ama günlerdir forumda anlatılan herşeyi deniyorum ama sonuç alamıyorum ben. Bilgisayarıma bir hafta kadar önce format atılmıştı zaten, bu da beni formatın çözüm olmadığına ikna ediyor.

Bir keresinde bu sorunları çözdüğümü zannettim ama o zaman da sonradan farkettim ki, oturumu sadece bir adresle açabiliyorum. Yani herhangi başka bir adres oturum açamıyordu ve ben bilgisayarı ortak kullanmak durumundayım, yani bu da bana çözüm olmadı.

Şimdi ise kendi oturumumu dahi açamıyorum ve artık yeni sürüm çıkana kadar bekleyip, anca o zaman bunları çözebilirmişim gibime geliyor. Belki de bilgisayardan çok da anlamadığımızdan bu sorunları yaşıyoruz, bilemiyorum.

Umarım yakın zamanda pratik ve herkese uygun bir çözüm bulunur.

(önceki mesajımdaki sorumu yinelemem lazım; artık eski sürümleri kullanmamız imkansız mı?)
junior_l3oss - avatarı
junior_l3oss
Ziyaretçi
10 Kasım 2009       Mesaj #39
junior_l3oss - avatarı
Ziyaretçi
adam gibi bi güncelleme olayı yapamadılar
bugün pc yi açtım agız tadıyla bi msn ye greyim dedim akşam
bu abidik guybidik güncelleme uyarısıyla karsılastım ... mecbur bırakıldıgım için evet deyip güncelemeye başladım ve tam 3-4 saattir hala msn ye girmeye çalışıyorumn
az sonra uyucam ama inat ettim hala uyuyamadım bunla uğrtaşıyorum ....
Son düzenleyen RuffRyders; 11 Kasım 2009 01:03 Sebep: Argo, küfür vs. kullanmayınız
Sağnak - avatarı
Sağnak
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #40
Sağnak - avatarı
Ziyaretçi
Googledan bu siteyı buldum ve Üye oldum..verilen komutlarla msn nın yeni sürümünü yukledım sorunsuz bir şekılde şu an MSN 'yı kullanıyorum..Tşklr