Arama

Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor... - Sayfa 2

Güncelleme: 28 Ekim 2012 Gösterim: 48.289 Cevap: 80
erd_drknght - avatarı
erd_drknght
Ziyaretçi
10 Ocak 2010       Mesaj #11
erd_drknght - avatarı
Ziyaretçi
bende önce o da beni kişi listesine eklemiş gözüküyordu ertesi gün ekli değil gözükmeye başladı halbuki ekliyim

Sponsorlu Bağlantılar
bakalım bu sorun çözülecek mi engelleyenlerin gözükmemesi olayına hak veriyordum bende ama silenlerin de gözükmemesi gibi bir duruma gerek yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bende de oluyor. Sanıyorum ki bir problem var. Sanıyorum ki, bazı kişileri ekleyince, seni kabul etmese de online görebiliyosun. Muhtemelen o kişiye teklif penceresi gelmiyorsa. Ve o kişiye mesaj yollayabilirsin

Sponsorlu Bağlantılar
Veya windows live spaces'in biraz değişmesi nedeniye, bazı teklifler oradaki profil sayfasında çıkıyor messenger'dan ziyade

Messenger ile Windows Live Sayfaları tam bağlantılı oldular sanırım.

Veya bir kişi gerçekten kabul etse bile PRIVACY'de Sil bölümü aktif. Sönük değil. Fakat PRIVACY'de şaşırmalar da olması tuhaff bence.
xXx_MuSTy_xXx - avatarı
xXx_MuSTy_xXx
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #13
xXx_MuSTy_xXx - avatarı
Ziyaretçi
Ne zaman düzelcek bu ya artık yapılsın .S
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
12 Ocak 2010       Mesaj #14
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Bu Sorunu Hiç Kimse Takmasın. Belkide En İyi Arkadaşlarınız Sizi Silmiş Olsada Üzülmeyin..

Eski MSN Adresim Şikayetten Dolayı Hotmail Girişi Engellediler. Alternatif MSN Adresimi Oturum Açtım Bütün Kişileri Aktardım Hala Ekli Değil Gösteriyor Sorunsuz Olarak İletişim Kurabiliyorum..

Sonuç;
msnnn

Windows Messenger'da Denedim Sorun Aynı
Windows Live Messenger 8.5'te Denedim Sorun Aynı
Windows Live Messenger 2009'da Denedim Deniyorumda Sorun Aynı..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar neden hala sorun devam ediyor ki? Çok gıcık bir durum..
Arkadaşlar beni ekliyor fakat msn de ekleme davetiyesi almıyorum fakat ebuddy yada iphone ile girdiğimde alıyorum. ve sorunsuz konuşuyorum. Ama ebuddy den yada diğer aygıtlardan girmek istemiyorum.
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #16
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
bu sorun malesef 2 yildir var fakat kimse farkinda degildi. 2 yil once sormustum cozum bulunamamisti.
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #17
Lost - avatarı
Ziyaretçi
Bu sorun sanırım messenger discovery yuzunden oldu Msn Happy
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #18
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Şu an bende senin gibi düşünüyorum AnkaWaReZ. Aslında çok kafaya takılacak birşey değil. Geçen gün yardımların sayesinde rahatlamıştım ben. Pozitifliğin keşke hepimizde olabilseMsn Happy

Messenger Discovery de messenger'ı baya karıştırıyor galiba.
Lost - avatarı
Lost
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #19
Lost - avatarı
Ziyaretçi
Messengerdiscovery engelleyenleri bile söyluyordu nerdeyse silenleri anında gösteriyordu buda birilerini hoşuna gitmedi sanırım son ver microsoft ben böle dusunuyorum ya da baska sebepler artık Msn Grin
qwertyu120 - avatarı
qwertyu120
Ziyaretçi
19 Ocak 2010       Mesaj #20
qwertyu120 - avatarı
Ziyaretçi
bu durumu paraya dökebilirler onun için bizim görmemizi istemiyorlardır belkide.