Arama

Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor... - Sayfa 6

Güncelleme: 28 Ekim 2012 Gösterim: 48.291 Cevap: 80
ZeGo - avatarı
ZeGo
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #51
ZeGo - avatarı
Ziyaretçi
Slm ben msn ile ilgili bir sorum olacak daha önce beni kendi msn adresine ekleyip benim kabul etmedigim kisileri göre bilirmiyim bilen varsa lütfen yardim etsin cok önemli .
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
25 Mayıs 2010       Mesaj #52
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ZeGo adlı kullanıcıdan alıntı

Slm ben msn ile ilgili bir sorum olacak daha önce beni kendi msn adresine ekleyip benim kabul etmedigim kisileri göre bilirmiyim bilen varsa lütfen yardim etsin cok önemli .

Aleyküm Selam, Görebilirsin Ama Pek Sağlıklı Sonuç Alamazsınız Aşağıdaki Mesajı Okuyun

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Birkaç aydır üyelerimiz tarafından sıkça sorulan bir soru.

"Arkadaşımla birbirimizi kişi listelerimize eklemiş olmamıza rağmen 'Gizlilik' bölümünde 'Sil' seçeneği aktif. Sebebi nedir?"

Windows Live Messenger hizmetinde genel bir sorun olduğunu düşünmekteyiz. Henüz Microsoft ya da başka bir kaynak tarafından bu durum doğrulanmadı ancak hemen herkeste bu problem söz konusu. Daha fazla bilgi edindiğimizde sizlerle paylaşacağız...

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet oyle bendede cok oldu hatta cok kısyıde kırdım buyuzdenMsn Happy
Son düzenleyen Daisy-BT; 27 Haziran 2010 11:56
fps_max - avatarı
fps_max
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #54
fps_max - avatarı
Ziyaretçi
Saygı Değer ADmin.
Benım msn de yaklısık 1000 Kişi var. Gecen yaz bu msn de yaklasık 180 onlıne kişi oluyodu onume gelenı eklıyodum Msn Grin
ancak msn de Son aylarda Bu hatayı almaya basladım
Kişi benım lıstemde Kapalı gorunuyo Fakat bana yazıyo ilk basda cevrım dısı sandım ama kişiye bakıyorum Yukarda
<Bu kişiyi ekleyın diyor> Boyle oluncada Cevrım ıcı kişi sayısı Cok dusuyor.

Saygılar...
erd_drknght - avatarı
erd_drknght
Ziyaretçi
24 Temmuz 2010       Mesaj #55
erd_drknght - avatarı
Ziyaretçi
bu olay hala devam ediyor ekledğim herkesin listesinde ben yokmuşum gibi gözükmüyor sırf msn değil plus da öyle gösteriyor

birşey sorucam eskiden silenleri anlıyorduk şimdi biri silse bu da belli olmuyor mu
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #56
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Eski sönük veya aktif delete butonuna göre silenleri anlama devri kapandı sanıyorum.
buqr4 - avatarı
buqr4
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #57
buqr4 - avatarı
Ziyaretçi
selamın aleyküm, arkadaşlar, msnime eklediğim kişilerin hepsinde aynı sorunla karşılaştım bugün. zaten yeni msn almıştım, herkesi ekledim, fakat onlar bana yazıyor ben onlara yazabiliyorum ama kişi listemde olmalarına rağmen, konuşma penceresinde kişi listemde ekli olmadığını gösteriyor ve dosya vb. bir şey gönderemiyorum.. yarım eder misiniz
buqr4 - avatarı
buqr4
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #58
buqr4 - avatarı
Ziyaretçi
biri yardım etsin lütfen..
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #59
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Buğra Bey sanırım msn'i silmelisiniz. Tekrar yüklemelisiniz. Veya tekrar yüklediğinizde baska bir versiyonu yüklemelisiniz.
kerimak - avatarı
kerimak
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #60
kerimak - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar

bu msnde eklediğimiz kişilerin bizi kabul ettiklerini yada kimlerin sildiklerini hala göremiyormuyuz bu sorunla ilgili bi açıklama gelmedimi hala microsofttan askere gittim geldim hiç bişey değişmemiş Msn Happy admin konu ne alemde bi bilgilendirsen bizi anladıgım kadarıyla hala böyle bi sorun mevcut ama en azından bi fikre sahipsindir heralde ne zaman nasıl bi sonuç elde edebilir diye saygılar..