Arama

Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor... - Sayfa 7

Güncelleme: 28 Ekim 2012 Gösterim: 48.292 Cevap: 80
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Ağustos 2010       Mesaj #61
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu bir sorun değil, bundan sonra böyle olacak gibi. Silenler hakkında bilgi edinmek mümkün olmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni WLM çıktıktan sonra belki bir değişiklik yaparlar tekrardan. Beklemek gerek.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yen wl çıktı Yeni Windows Live bu adresten indirebiliyorsunuz ama xp için uyumlu değil vista vee w 7 için uyumlu ayrıca birçok özelıgı mevcut ve hd kalıtesınde goruntulu sohbet mevcut...
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #63
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
HD kalitesinde görüntülü sohbet.. Oh hayret verici gerçekten. İnternet bağlantısıyla olabileceğini düşünmezdim. Sanırım xp'leri artık kaldırmalı.
ahead - avatarı
ahead
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #64
ahead - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba

Ben de daha farklı bi problem yaşıyorum. Msn'de ilk kez eklediğim kişiler listemde "engelli" olarak görünüyor. Üzerine sağ tıklayıp "engelle" deyip tekrar "kişinin engellemesini kaldır" dediğim zaman normale dönüyor. Her eklediğim kişi de aynısı oluyor ve daha önce hiç eklemediğim kişiler bunlar. "MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu" başlıklı topic'i inceledim ama yanıt bulamadım. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu sadece bende olan birşey mi, yoksa herkeste mi var? Yardımlarınız için teşekkürler.
_MUTLUMUSUN_ - avatarı
_MUTLUMUSUN_
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #65
_MUTLUMUSUN_ - avatarı
Ziyaretçi
slm bi sorum olacak. visine isminde bir göz damlası var her gün kullanmak zorunda kalıyorum günde birer damla sürekli kulandığım için bi sorun olur mu acaba. iyi bi cvp. alırsam sevinirim şimdiden tşk.ler
Chechen04 - avatarı
Chechen04
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #66
Chechen04 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn 8i kurdum kurduktan sonra yeni sürüm uyarısı verdi bende windows 2000 uyumluluğuyla açtım her zaman bu sorun karşıma çıktığında yaptığım gibi ama msn açılınca listem gözükmüyor sağdaki ok işaretlerinde gereken ayarlarıda yapıyorum hepsini göster vs ama yinede msn kişi listem yok?
ilpacin - avatarı
ilpacin
Ziyaretçi
26 Eylül 2010       Mesaj #67
ilpacin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahead adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba

Ben de daha farklı bi problem yaşıyorum. Msn'de ilk kez eklediğim kişiler listemde "engelli" olarak görünüyor. Üzerine sağ tıklayıp "engelle" deyip tekrar "kişinin engellemesini kaldır" dediğim zaman normale dönüyor. Her eklediğim kişi de aynısı oluyor ve daha önce hiç eklemediğim kişiler bunlar. "MSN'de Kişi Listesi Ekleme Sorunu" başlıklı topic'i inceledim ama yanıt bulamadım. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu sadece bende olan birşey mi, yoksa herkeste mi var? Yardımlarınız için teşekkürler.

aynısı bendede oluyo. sanırım olağan bi durum bu
medekes34 - avatarı
medekes34
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #68
medekes34 - avatarı
Ziyaretçi
beyler full orjınal Windows 7 Yükleyın ben windows 7 starter kullanıyorum sorunum hallettım bende. artık full performans aldım pc den w7 atınca . onlıne sayım 150 oldu geceb gunlerde. tıpkı 2008 yılında oldugu gibi... konus eskı ama hala tam cozum bulan yok ama ben buldum bu yuzden yazıyorum. "der.dimi@hotmail.com" Benden de bılgı alabılırsınız onlıne olarak. herkese iyi forumlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İngilizce MSN Yükleyin Çalışıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN'de sizi kimin sildiğini öğrenmek istiyorsanız, ağınıza bakın.Kişi orda yoksa ve profiline baktığınız da MSN'de arkadaş değilsiniz, arkadaş olarak ekleyin uyarısı alıyorsanız, kişi sizi silmiştir.