Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 12

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.563 Cevap: 161
kriminal - avatarı
kriminal
Ziyaretçi
10 Şubat 2011       Mesaj #111
kriminal - avatarı
Ziyaretçi
Herkeste aynı sorun var güzel bi alternatif olsa eminim 1 ay icinde bir cok kişi msn kullanmaz bu ne böyle durmadan yeni sürüm cıkartıyorlar her sürüm bir birinden igrenc ve kullanışsız.
Bende format sonrası msn 11 kurdum ses ve görüntü ayarlarında kendimi görüyorum hiç bir sorun yok ama görüntülü görüşme sırasında kırmızı carpı işareti cıkıyor msn eski sürümlerine bakıp msn 9 kurcam bende.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kamera daveti gitiyo karşı taraftan da bize davet gelmiyo.ses ve görüntü kurulumundan yapıyoruz kamera görüntüsü açılıyo fakat davet olmuyo acil yardım Msn Happy teşekkürler Msn HappyMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
arhavili - avatarı
arhavili
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #113
arhavili - avatarı
Ziyaretçi
Slm windows live mesenger sürüm 2009 (yapı 14.0.8117.416) web kamera ikisi birden acılıyor tek taraflı acamıyorum.Önceki konularda (14.0.8089.726) su sürümü vererek halletmiştiniz.Bu sürümü yukledim ve sonra msn niz bir üst versiyonu nu yuklemiz lazım guncelleştiriniz diyor VE SONRADA gene aynı duruma düştük web kamerası ikisi birden acılıyor tek taraflı acamıyorum bu konuya yardım edersiniz sevinirim. saygıLar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her dediğinizi yaptım indrdim dediğiniz sürümüde tıklıyorum beleyin yapılandırılıyor diyor ondan sonra olan bişe yok zaten verdiğiniz linklerde çalşmıyor tıklıyorum taşınmış yada silinmiş telif hakkı die bişeyler çıkıyor sürekli. kısacası olmuyorrrrrr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var birileri yardım etsin başka sohbet programları yüklemekten laptobun beyni kayrıştı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
buldum arkadaşlar sorunsuz açılıyor kamera artık masaüstündeki msn simgesini sağ tıklatın özelliklere gidin uyumluluk seçeneğine gidin (windows server 2008 service pack 1) i seçin ve uygulayın ben yaptım sorunsuz açılıyor cam....
Misafir_atlas - avatarı
Misafir_atlas
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #117
Misafir_atlas - avatarı
Ziyaretçi
masaüstündeki msn simgesini sağ tıklatın özelliklere gidin uyumluluk ayarlarından (windows server 2008 service pack 1) seçeneğini seçip uygulayın ben yaptım sorunsuz çalışıyor webcam
tiantum - avatarı
tiantum
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #118
tiantum - avatarı
Ziyaretçi
sorunu çözdüm ben arkadaşlar sizlerle paylaşmak istiyorum umarım faydalı olur msn 8.5 kullanıyorum kamera açılmıyor ve msn 2011 sürümünü kullanmak istemiyorum diyorsanız önerilerimi uygulayın
masaüstündeki msn simgesini sağ tıklatın özelliklere gidin uyumluluk ayarlarından windows server 2008 (service pack1) seçeneğini seçin ve uygulayın arkadaşlar 5 günlük msn sorunum kabusum dan böyle kurtuldum umarım yararlı olur
tiantum - avatarı
tiantum
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #119
tiantum - avatarı
Ziyaretçi
bu arada misafir atlas bendim Msn Wink üye olmamıştım sizlerle bu büyük sorunu hemen paylaşabilmek için tekrar tekrar yolladım sonra üye oldum öyle yazdım umarım işinize yarar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gönderdiğim kişinin kamerası görünüyor ama benim görünmüyor