Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 14

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.567 Cevap: 161
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Nisan 2011       Mesaj #131
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Eski sürümlerde ne yazık ki görüntülü görüşmelerde problem yaşarsınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnde karsı tarafatkını goruntusunu goruorum ancak kendı goruntumde gri bir ekra n cıkıyor... sadece msnde goruntulu konusma yaparken oluyor bu... msnde ses ve goruntu kurulumunda da kamera calısyor normaldede calısyor bunun ıcın napabılırım acaba
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merabaa. Bende messenger 2011 indirmek zorunda kaldım ama kamera açılmıyo. Arkadaşım kabul ediyo ama direk görüntülü aramanız sonlandırıldı diyo. Bu ses ve görüntü ayarlarınıda kurmayı deniyorum araçlardan ses ve görüntü ayarlarını kur diyince seçtiğiniz mikrofon düzgün çalışmıyor veya başka bir program tarafından kullanılıyor. Lütfen başka bir mikrofon seçin diyo. Ama üstteki resimdeki pencere açılıyo yinede. Ama msnde hala reddediyo direk yardımcı olursanız çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birşey soracağım.normal birinci msnde cam açarken sorun olmuyor açılıyor fakat çoklu msn vasıtası ile ikinci msnyi açarsam o ikinci msndecam açılmıyor.bu yeni sürüm msnler ne adi ya böyle.eskiden hiç böyle dertler yoktu.aynı anda iki üç kişiyle bile gorusebiliyorduk..nedir bu ikinci msnde camın açılmaması sorunu bilen var mıdır?kafayı taktım çıldırcam araştır araştır bulamadim.
KUZUKAPAMA - avatarı
KUZUKAPAMA
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #135
KUZUKAPAMA - avatarı
Ziyaretçi
maalesef uzun zamandır msn 7.5 kullanıyordum , fakat şu an 14.0.8117.416 kullanmak zorundayım , çünkü 7.5 da kamera herkesle açılmama gibi durum oluştu
neyse indirdim mecburen şu an en son versiyonu kullanıyorum fakat tam bir rezalet en son versiyon , çok ağır ve berbat çalışıyor kamera , ifadeler , göz kırpmalar , genel resimleri kullanma tam bir kaos , içine girmek başlı başına sorun , 20 - 30 saniyede içine girebiliyorsunuz

internet exploreriride yenileseniz hiç bir şey farketmez , çünkü msn'nin son versiyonlarının hepsinin programları bozuk , kim geliştirip yaptıysa bu işten anlamıyor , yahonun programları msn'yi solladı şu an en azından kamerası ve eklentileri güzel çalışıyor

imkan olsa şu an tekrar 7.5 versiyona dönmek isterim , gözünü sevdiğimin 7.5 versiyonu neredesin
Misafirhuriye - avatarı
Misafirhuriye
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #136
Misafirhuriye - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben msn messenger kulanıyorum kamerayı açamıyorum başka bir siteye ayarlanmış galiba karşı tarafa görüntülü arama gönderemiyorum
huso_0 - avatarı
huso_0
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #137
huso_0 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bilgisayarım webcamı okuyor ama msn ile baglantı kurmaya çalıştıgım anda gri bir ekran veriyo ayarlarına bkıyorum başka bir program tarafından kullanılıyor filan diyor resim koyuyorum bi yardım edermisiniz lütfen . http://i1107.hizliresim.com/2011/7/7/3845.bmp
derzulya - avatarı
derzulya
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #138
derzulya - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar...

msn de şöyle bir sıkıntım var..

kamera daveti gönderiyorum karşı taraf beni görüyor fakat ben kendimi göremiyorum.. usb yi çıkarıp tekrar takıyorum ses görüntü kurulumunu yapıyorum düzeliyor.. ama msni yada bilgisayarı her kapattığımda tekrar eski haline geliyor her seferinde tekrar usb söküp kurulumu yapıyorum..

bunun bir çözümü yokmu acaba.. farklı usblerde tekrar tekrar kurmayı denedim. skype ta falan böyle bi sorun yok sadece msn de var..
R_Pires - avatarı
R_Pires
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #139
R_Pires - avatarı
Ziyaretçi
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x0)

9 senedir bilgisayarcıyım böyle sorun görmedim çözümünü nasıl üretiriz bilemiyorum ama bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz saolun teşekkürler alla razı olsun
selmanremziye - avatarı
selmanremziye
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #140
selmanremziye - avatarı
Ziyaretçi
ben senin dediğini aynisi denendim olmdıaynısinı