Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 16

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.571 Cevap: 161
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim leptopun kamerasında görüntüm çok berbat simsiyah görünüyom ses ve görüntü ayarlarına girdigimde ayarları yapmaya calışıyom ama renk etkin e basamıyom reksiz ve karanlık görünüyo yardım edermisiniz ACİİİİİİİİİİİİİİLLLLLLL
Sponsorlu Bağlantılar
edward - avatarı
edward
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #152
edward - avatarı
Ziyaretçi
Msnde görütünlü arama yapar iken mi alıyorsunuz yoksa genel olarak mı eğer genel olarak alıyorsanız . kamera driverini silip tekrar yüklerseniz sorun çözülmüş olur . yok sadece msnden alıyorsanız sorunu msn silip tekrar kurunuz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

windows live cozum merkezi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

merhaba ben berivan polat uzun zamandır hotmail adresimi kullanamıyordum .Tekrar kullanmak istiyorum fakat hesabınız engellendi penceresi çıkıyor ve bir kod isteniyor kodu anlamadım hesabımı açmamada bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
tlf. numaram 05306155045
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Video kartınızın sürücüsü görüntülü arama özelliğini desteklemiyor. Lütfen bunun yerine sesli aramayı deneyin. bunu nasıl düzeltebilirimmm
thett_99 - avatarı
thett_99
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #155
thett_99 - avatarı
Ziyaretçi
bana yardımcı olabilirmisiniz
perdutes - avatarı
perdutes
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #156
perdutes - avatarı
Ziyaretçi
Video kartınızın sürücüsü görüntülü arama özelliğini desteklemiyor. Lütfen bunun yerine sesli aramayı deneyin. bunu nasıl düzeltebilirimmm
bıktım bu msn den artık, eziyetten başka birşey değil yukarıdaki sorun, eski msn yukleyemiyorum, surekli 2011 kurun diyor, okadar cok paylaşım yapmışssınız ki hangisiyle kurtulacagız bundan.
emeğinize saglık bir cok paylaşım yapmışssınız ancak hangisini kullanıcaz bu durumda.
tek bir yardım lutfen. 2011 msn eziyet oldu artık tum eski surum linkleride 2011 e cıkıyor zaten yuklemiyorda eskiyi. kamera olayını cozmeliyim. yada eski surumu yukleyebileceğim bi cozum bulun lutfen.
esra.
perdutes - avatarı
perdutes
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #157
perdutes - avatarı
Ziyaretçi
yardım ama plssssssssssssssssss
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Haziran 2012       Mesaj #158
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
perdutes adlı kullanıcıdan alıntı

bıktım bu msn den artık, eziyetten başka birşey değil yukarıdaki sorun, eski msn yukleyemiyorum, surekli 2011 kurun diyor, okadar cok paylaşım yapmışssınız ki hangisiyle kurtulacagız bundan.
emeğinize saglık bir cok paylaşım yapmışssınız ancak hangisini kullanıcaz bu durumda.
tek bir yardım lutfen. 2011 msn eziyet oldu artık tum eski surum linkleride 2011 e cıkıyor zaten yuklemiyorda eskiyi. kamera olayını cozmeliyim. yada eski surumu yukleyebileceğim bi cozum bulun lutfen.
esra.

Alttaki konuda bulunan bağlantılardan istediğiniz messenger sürümünü ve oturum açabilmeniz için gerekli olan yama dosyasını indirebilirsiniz: Eski ve Yeni Messenger Sürümleri - Download
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

windows live cozum merkezi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

yaklaşık 10 gün bilgisayarımı açmadım benden başka bilgisayarımı açan yok ve dolaysıyla pc nin ayarlarını bozacak sebep de yok. 10 gün önce açılan hotmailde'ki maillerim şimdi açılmıyor sorun nedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #160
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler edward: ) günlerdir bu sorunu çözmek için uğraşıyordum,sayende düzeldi : )