Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 4

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.571 Cevap: 161
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Haziran 2010       Mesaj #31
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Archangel_ adlı kullanıcıdan alıntı

ama bu sürüme uygun msnger plus hangisiyse önerebilir misiniz? indireyim.

Messenger Plus!'ı yeniden kurmanız veya onarmanız yeterli.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
peoplecanfly - avatarı
peoplecanfly
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #32
peoplecanfly - avatarı
Ziyaretçi
bu dediklerinizin hepsini yaptım ama tüm programlarımdan wlm tıkladıgım zaman acılmıyor.yardımcı olursanız sevinirim bide benim cleanupta diğer wlm aracları hepsi 416 versiyonunda gözüküyor sadece windows live messenger 726 olarak gozukuyor.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Haziran 2010       Mesaj #33
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
peoplecanfly adlı kullanıcıdan alıntı

bu dediklerinizin hepsini yaptım ama tüm programlarımdan wlm tıkladıgım zaman acılmıyor.yardımcı olursanız sevinirim bide benim cleanupta diğer wlm aracları hepsi 416 versiyonunda gözüküyor sadece windows live messenger 726 olarak gozukuyor.

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Tekil Mesaj - MsXLabs
badger - avatarı
badger
Ziyaretçi
11 Haziran 2010       Mesaj #34
badger - avatarı
Ziyaretçi
NeutralizeR 'in dediklerini aynen uyguladım, şu an tek taraflı kamera kullanabiliyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Rapunzel_ - avatarı
Rapunzel_
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #35
Rapunzel_ - avatarı
Ziyaretçi
ya ben aynen uyguladim ama dioki messengeri komple silin siliorum ama silinirken hata olustu bu yusden msn kaldirilamiyor bilgisayarinisdan dio napmam lazim anlamadiim yardimci olun lutfen
misafirligeldm - avatarı
misafirligeldm
Ziyaretçi
13 Haziran 2010       Mesaj #36
misafirligeldm - avatarı
Ziyaretçi
offf...çok sinir oldum arkadaşlar yaa....12 kez kurdum kaldırdım msni!!!(bilg dan pek çakmayınca öyle oluyo napim)
ol mu yorr...dediginiz gibi de yaptım ama mssi2 kurulumuna sistem izin vermiyor diyor..ben yine herzamanki gibi program ekle kaldırdam yapsam olmaz mı acaba?(13. olarak yine olmazsa elimden bi kaza çıkabilirr!) yardımlarınızı bekliyorummm....ben de web cam göster seçeneğini geri istiyorummm yaa... (superisi)
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Haziran 2010       Mesaj #37
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
misafirligeldm adlı kullanıcıdan alıntı

offf...çok sinir oldum arkadaşlar yaa....12 kez kurdum kaldırdım msni!!!(bilg dan pek çakmayınca öyle oluyo napim)
ol mu yorr...dediginiz gibi de yaptım ama mssi2 kurulumuna sistem izin vermiyor diyor..ben yine herzamanki gibi program ekle kaldırdam yapsam olmaz mı acaba?(13. olarak yine olmazsa elimden bi kaza çıkabilirr!) yardımlarınızı bekliyorummm....ben de web cam göster seçeneğini geri istiyorummm yaa... (superisi)

Sistemin izin vermemesi sorununu çözmek için ilgili dosyaya sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneğini kullanmalısınız.
hayallet - avatarı
hayallet
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #38
hayallet - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben kendi pc'imde yapmıştım ama kuzenin laptopunda zorlanıyorum ...
wlx indirgeme hatası die bir hata veriyor :/
bu arada bunu halletsek bile kuzenimn laptopunda cam'ı normalde görüyor ama msn de açamıoruz ? eğer yardımcı olrsanız çok sevnicem
misafir fatih - avatarı
misafir fatih
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #39
misafir fatih - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnde tek tafalı bende cam açamıyordum fakat çözümüni buldum arkadaşlar.
ilk önce msn nin 8.5 versiyonunu yüklemeniz gerekiyor yükledikten sonra oturum açarken güncelleme istiyor. gerekli güncellemeyi yapın 2009 sürümü olacak ve açıldıgında göreceksinizki tek cam açabileceksiniz ben yaptım düzeldi
hayallet - avatarı
hayallet
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #40
hayallet - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar biride bana bi cevap veRse!