Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 6

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.571 Cevap: 161
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Haziran 2010       Mesaj #51
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
pafuly adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Install CleanUp Utility

Sponsorlu Bağlantılar
2 gün önce download edebilmiştik ama şuan dosya silinmiş görünüyor,internetteki tüm linkler aynı yerden alıntıymış sanırım elinde var olan farklı bir link e tekrar upload edilebilirmi acaba?

"NeutralizeR" açıklamış bunları denedinizmi ben gayet rahat biçimde bu konuda sorularımın çözümünü buldum uyguladım (discovery kullanmıyorum belki onun oluşturdugu başka bir sorun vardır) hiçbir sorun yaşamadım...

Windows Install CleanUp Utility indirme bağlantısı sorunsuz çalışıyor:
http://download.microsoft.com/download/e/9/d/e9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd/msi

Yine de bir kopyasını bu mesaja ekliyorum. Alttaki ZIP dosyasına tıklayarak indirebilirsiniz.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip msicuu2.zip (311.7 KB, 14937 gösterim)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
misafirrr - avatarı
misafirrr
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #52
misafirrr - avatarı
Ziyaretçi
şimdi benim vista yüklüydü daha sonra windows 7 ye geçtim fakat yüklenen msn ne msn ise artık tek taraflı kamera açılmıyor bir program vermişsiniz yüklemeye çalıştım ama onu da beceremedim ne önerirsiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
dercoole - avatarı
dercoole
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #53
dercoole - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben görüntülü arama başlatığım zaman görünütü karma karışık olarak çıkıyor kendimi göremiyorum bazen pembe,bazen yeşil,bazende çizgili...driverları yukledım,msn kaldırdıp tekrar yukledım ama hata devam edıyor yardımlarınızı beklıyorum ...saygılar
mahsunkul - avatarı
mahsunkul
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #54
mahsunkul - avatarı
Ziyaretçi
tamamdır arkadaşlar, program filesin içinde messenger/messenger live/installer ve orda msn kaldırın. ardından neut'un verdiği link

https://www.msxlabs.org/forum/attachments/19054d1250797919-windows-live-messenger-2009-14-0-8089-726-windows.live.messenger.2009.-14.0.8089.726-.zip

tamamdır. teşekkürler neut..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardesim msn 9 sonunuda indirdim olmuyor olmuyor hangi eski sürümü tavsiye edersiniz acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msnde şöyle bir sorun var kamera acınca kendimi görüyom karşı tarafı göremiyorum amma karşı tarafın kamerasını buyutunce görüyorum bu seferde yazanıyorum karşı tarafın kamerasını kucultunce görünmüyor yazabiliyorum bu sorun nedir anlamadım cözemedim başkasına actım normal calışıyor karşı taraftamı sorun var acabaaa
pence01 - avatarı
pence01
Ziyaretçi
17 Ağustos 2010       Mesaj #57
pence01 - avatarı
Ziyaretçi
ya ben tamam eskı surumu yukledım ama yukledıkden sonra baslata gelen messenger ıkonuna tıklıorm ama acılmıo kac kere tıkladım acılmıo sebebı ne acabaaaaaaaa
programci - avatarı
programci
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #58
programci - avatarı
Ziyaretçi
beyler benimde benzer bir problemim war fakat ? ben karşı tarafa kamera teklifi gönderdiğimde kendi bilgisayarımdan direk sesli görüntülü arama birlikte gidiyor ? oysa ben karsı tarafa sesli değilde sadece kamera'sını görntülemek istiyorum doğal olarak iki tarafta sesli görüntülü başlıyor ve iki bilgisayarda kasıp kitleniyor ? bunu formattada denedim, bu sitedeki cesitli kemara cözüm alternatiflerini kullanarakta. bir çok şey denedim olmuyor ?
ozdoyran - avatarı
ozdoyran
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #59
ozdoyran - avatarı
Ziyaretçi
dediğniz herşeyi uyguladım msn çalışıyo tek taraflı kamera açabilme seçeneğide geldi yanlız bu sefer kamera gönderdiğimde otomatik olarak açılırkan kamera isteğinizi reddetti diyo bunun sebebi nedir acaba ?
karizma 06 - avatarı
karizma 06
Ziyaretçi
25 Ağustos 2010       Mesaj #60
karizma 06 - avatarı
Ziyaretçi
slmm ben dediniz gibi kullandıgım surumu kaldırdım sızın önermis oldugunuz surumu ındırdım fakat setubuna tıklıyorum yukluyor gibi yapıyor fakat kendı kendıne kapanıyo neden acaba????