Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 7

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.567 Cevap: 161
özqür - avatarı
özqür
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #61
özqür - avatarı
Ziyaretçi
formada yenıyım bu sorunumu burayamı baska yeremı yazacagımı bılmıyorum suan kulandıgım msn de cam problemı yasıyorum webcam yoluyorum goruntulu gıdıyor Windows Live Messenger 14.0.8089.726 yuklersem duzelecegını okudum burdan ama bunuda yuklerken (msgplus.exe) dosyası bulanamdı dıe hata verıyor yardımcı olabılırmısınız lutfen
Sponsorlu Bağlantılar
samili56 - avatarı
samili56
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #62
samili56 - avatarı
Ziyaretçi
msnde sorun oluştu sildim tekrar yükledim.önceden ben ç.dışıyken bende cam görünüyodu ve davet gönderebiliyordum fakat şimdi sadece ç.içiyken cam görünüyor bunu nasıl eskisi gibi ayarlayabilirim Msn Confused yardımcı olursanız sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
karakuyuluahmet - avatarı
karakuyuluahmet
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #63
karakuyuluahmet - avatarı
Ziyaretçi
Bende msn 8.1 (14.0.8089.0726) yüklü msn açtığımda açılıyor. Fakat karşımdaki bilgisayarda yeni yüklenen msn sürümleri olduğu için kameralı görüşme yapmaya kalktığımda kamera açılmıyor. Aynı sürüm ile deneme yaptığımda cam açıldı. Bu sorun hakkında arama yaptım fakat cevap bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Eylül 2010       Mesaj #64
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger 2011 Final sürümü resmi olarak yayımlandığında hem siz hem de kameralı görüşme yapacağınız kişi bu sürümü güncellediğinde yaşadığınız sorunlar büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
acip - avatarı
acip
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #65
acip - avatarı
Ziyaretçi
ben wlm 2011 yükledm ve kullanıyorum..ancak görüntülü arama yapabiliyorum ama kamerayı sadece gönderemiyroum
acip - avatarı
acip
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #66
acip - avatarı
Ziyaretçi
türkçe yama ykledim şimdi görüntülü arama da yapamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benım sorunum msn kullanırken sadece ekran buyuyodu sonra bı arkadastan teknık destek aldım bana bı yol gosterdı yereldıisk cden program files olana gır ordan windowslive sec snra da o klasorn ıcındekı msnmsgrye sag tıkla uyumluluk tan ayarlarını duzelt dedı duzelttım sorunda duzeldı ama baska bir sorun basladı sımdıde kameralı sohbet edecegım kısıye davet gondermek ıstıyorm karsıma messenger suanda kullanılamıyor dıyor LUTFEN BI YARDIM EDIN
serkansahnek - avatarı
serkansahnek
Ziyaretçi
11 Eylül 2010       Mesaj #68
serkansahnek - avatarı
Ziyaretçi
ben burada admin arkadaşımızında tarif ettiği üzere (win clean up) ı da kullanarak hemen hemen herşeyi yaptım..hatta msn in eski sürümlerini bile yüklemeye çalıştım..fakat her seferinde yükleniyor ama bir de bakıyorum ki karşıma sadece tek webcam açabildiğim msn versiynu çıkıyor..hatta hızlı girmek için yaptığım kullanıcı adımı ve parolamı kaydet sekmesinin seçili hali karşıma çıkıyor..ben buna bir çözüm bulamadım..bulabilen beri gele..sanırım ben prog files dan da, windows clean up tan da silsem bitşeyler silinmiyor..eksik kalıyor..yani çözümün tek bir yolu var bunu anlıyorum ama bunu yaparken nerelerde hata yapıyoruz o hatalara çözüm bulmak önemli..admin arkadaşın yardımını bekliyorum..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Eylül 2010       Mesaj #69
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ne yazık ki kamera sorununu çözemeyebilirsiniz. Demek istediğim, tek taraflı kamera açabildiğiniz sürümü yükleseniz bile hata koduyla karşılaşıp işlemi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Microsoft'un yapmış olduğu bir değişiklik. WLM 2011'de yüksek çözünürlüklü görüntülü arama yapabileceksiniz.

Tavsiyem en son resmi WLM 2009 sürümünü ya da WLM 2011 Beta'yı yüklemeniz yönünde.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mrbellman - avatarı
mrbellman
Ziyaretçi
11 Eylül 2010       Mesaj #70
mrbellman - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger Güncel Sürümünde Kamera Resmine Tıkladığımızda Görüntülü Aramayı Başlatıyordu Ve Kamera Göster Seçeneği Bulunmamaktadır. Ve Bu Sorun Çözmek İçin 3 Gündür Uğraşıyorum Ve Sonunda Sorunu Çözebildim Bir Sitede Bulduğum Windows Live Messenger 14.0.8089.726 Sürümünde Hiç Bir Problem Olmadan Görüntülü Arama Ve Sadece Kamerayı Açma Seçeneği Bulunmaktadır Ve Kurdum Ve Sorunsuz Çalışmaktadır Şiminiz

ise yaramiyo.
bu surumu yuklesem bile kamera linki görunuyo ama linke tiklar tiklamaz karsima hemen ayni sey cikiyo

"web kamerası görüntüleniyor uygulamasını başlatma davetinizi reddetti."

karsi tarafa sorunca ben her hangi bi davetiye almadim diye,.,
yardim lutfenn