Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 8

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.567 Cevap: 161
eXeLLanC - avatarı
eXeLLanC
Ziyaretçi
11 Eylül 2010       Mesaj #71
eXeLLanC - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Merhaba;

Sponsorlu Bağlantılar
Ben Msn Messenger 2009 kullanıyorum. Karşı tarafa avatarımın yanındaki kamera işaretinden kamera açtığım zaman direk karşı tarafında kamera açılıyor ve benimde. Sadece Benim açılmıyor. Kameralar açıldığında ise karşı tarafı görüyorum ama benim kameramda bu işaret var kendimi göremiyorum Msn Sad

Hata Resim Linki:
http://img843.imageshack.us/img843/1913/camx.jpg

Şimdiden herkese teşekkür ederim.
maskara10 - avatarı
maskara10
Ziyaretçi
15 Eylül 2010       Mesaj #72
maskara10 - avatarı
Ziyaretçi
Sayın adminim günlerdir web cam açmak istediğimde görüntülü arama yapıyordu, çıldırmış durumdaydım. web cam güncelledim, msn kaldırıp tekrar yükledim ama nafile, ta ki sizin çözümünüz bulana kadar =) ilk sayfada verdiğiniz linklerden messenger ın tavsiye ettiğiniz sürümünü indirip yükledim ve sorunum ortadan kalktı. Emeğinize sonsuz teşekür ederim, saygılarımla Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1221312
Alıntı

msn de tek tarafli cam acamiyorum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #74
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mrbellman adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger Güncel Sürümünde Kamera Resmine Tıkladığımızda Görüntülü Aramayı Başlatıyordu Ve Kamera Göster Seçeneği Bulunmamaktadır. Ve Bu Sorun Çözmek İçin 3 Gündür Uğraşıyorum Ve Sonunda Sorunu Çözebildim Bir Sitede Bulduğum Windows Live Messenger 14.0.8089.726 Sürümünde Hiç Bir Problem Olmadan Görüntülü Arama Ve Sadece Kamerayı Açma Seçeneği Bulunmaktadır Ve Kurdum Ve Sorunsuz Çalışmaktadır Şiminiz

ise yaramiyo.
bu surumu yuklesem bile kamera linki görunuyo ama linke tiklar tiklamaz karsima hemen ayni sey cikiyo

"web kamerası görüntüleniyor uygulamasını başlatma davetinizi reddetti."

karsi tarafa sorunca ben her hangi bi davetiye almadim diye,.,
yardim lutfenn

Alıntı
eXeLLanC adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle Merhaba;

Ben Msn Messenger 2009 kullanıyorum. Karşı tarafa avatarımın yanındaki kamera işaretinden kamera açtığım zaman direk karşı tarafında kamera açılıyor ve benimde. Sadece Benim açılmıyor. Kameralar açıldığında ise karşı tarafı görüyorum ama benim kameramda bu işaret var kendimi göremiyorum Msn Sad

Hata Resim Linki:
http://img843.imageshack.us/img843/1913/camx.jpg

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Alıntı
maskara10 adlı kullanıcıdan alıntı

Sayın adminim günlerdir web cam açmak istediğimde görüntülü arama yapıyordu, çıldırmış durumdaydım. web cam güncelledim, msn kaldırıp tekrar yükledim ama nafile, ta ki sizin çözümünüz bulana kadar =) ilk sayfada verdiğiniz linklerden messenger ın tavsiye ettiğiniz sürümünü indirip yükledim ve sorunum ortadan kalktı. Emeğinize sonsuz teşekür ederim, saygılarımla Msn Happy

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

1221312

Alttaki mesajdan yararlanınız.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Ne yazık ki kamera sorununu çözemeyebilirsiniz. Demek istediğim, tek taraflı kamera açabildiğiniz sürümü yükleseniz bile hata koduyla karşılaşıp işlemi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Microsoft'un yapmış olduğu bir değişiklik. WLM 2011'de yüksek çözünürlüklü görüntülü arama yapabileceksiniz.

Tavsiyem en son resmi WLM 2009 sürümünü ya da WLM 2011 Beta'yı yüklemeniz yönünde.

eXeLLanC - avatarı
eXeLLanC
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #75
eXeLLanC - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle teşekkürler NeutralizeR. O zaman bana tam olarak WLM 2009'u yükleyeceğimin linkini verebilir misin rica etsem? Tekrardan yanlış yüklemek istemiyorum açıkcası..

Teşekkürler..
lilifee - avatarı
lilifee
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #76
lilifee - avatarı
Ziyaretçi
Tek Tarafli kamera sorun bendede var arkadaslar,Tüm söylenenleri uyguladim herseyi tafsiye ettiniz program ile sildim ve burdan vermis oldunuz msn linkinden msni yukledim ve kurdum ama msni acmiyor hata kodu 8007007e.

bu sorunu nasil cözebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn live sürümü normalde kameram çalışıyor ama ee diğer tarafa gözükmüyor bndde kamera yok özüküyo windows 7 kullnıyorum ne yapmam gerekir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
--------------------SeLam ArkadasLar BEnim wep camera Benim sayfada Görunuyor Fakat karsi TarafTa qörunMuyor Ayni Zamanda Acmak istediqimde ise Acilmiyor neden oLabiLir Acaba ????
sungur61 - avatarı
sungur61
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #79
sungur61 - avatarı
Ziyaretçi
Bendeki sorun tamamen farklı. Son 3 gündür girmediğim forum sayfası kalmadı. Hatta ingilizce forumları bile okudum. Sorun şu: MSN normal çalışıyor. karşılıklı yazışmalar falan herşey normal. Fakat gÖrüntülü arama yaparken karşı taraf kabul etiği anda bilgisayar resetliyor kendini. Şu anda wlm in 14.0.8117.416 nolu sürümünü kullanıyorum. daha düşük sürümleride kullandım yine aynı sorunu yaşadım. hatta şöyle bir şey daha var. Msn çalışmadan önce ARAÇLAR menüsünden SES ve GÖRÜNTÜ ayarları kısmı var. Ona bile tıkladığımda resetliyor kendini. sadece bir sürümde bu ARAÇLAR kısmındaki görüntü ve ses ayarları kısmına tıkladığım sorun yapmadı. ama onuda açamadım çünkü güncelleme istedi.

SKYPE yi yükledim. ondada kameralı görüşme yapamadım. resetledi kendini

Driverler yüklü. Normalde bilgisayar kamerayı görüyor ve kamera çalışıyor. AYGIT yöneticisinden tıkladığımda da kamerayı görüyorum.

İşletim istemim: Windows XP SP3
rAM: 1 GB
eKRAN KARTI: oNBOARD
smac09 - avatarı
smac09
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #80
smac09 - avatarı
Ziyaretçi
hocam çok saol eline sağlık