Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 9

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.563 Cevap: 161
mirzata - avatarı
mirzata
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #81
mirzata - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar windowslivemsn 8.1 yüklü onuda çok eskiden bu siteden indirmiştim bu güncelleme sorunu vs çıktığında ama artık bu sürümden cam açamıyorum karşı tarafa davetim bile gitmeden red ediliyor ben 8.1 sürümünden memnunum ne yapmam lazım açmam için yardımlarınızı bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Kasım 2010       Mesaj #82
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Maalesef WLM 2011'e güncellemeniz ya da görüntülü görüşmeleri başka bir program üzerinden yapmanız gerekiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
mirzata - avatarı
mirzata
Ziyaretçi
1 Kasım 2010       Mesaj #83
mirzata - avatarı
Ziyaretçi
tşk ilgin için kötü oldu Msn Confused
nesmum - avatarı
nesmum
Ziyaretçi
3 Kasım 2010       Mesaj #84
nesmum - avatarı
Ziyaretçi
ben de önceki gün 2011'i kurduktan sonra bu sorunlarla uğraşmaya başladım. görüntülü görüşme bende çok takıldığı için web cam ile görüşme yapıyorum genelde. o yüzden 2011i kaldırdım, tesadüfen bulduğum 414'lü sürümü yükledim ama olmadı. tekrar 2011 yükledim sonra yine kaldırdım buradan 724'lü sürümü yükledim. artık olmuştur derken msn açarken Hata Kodu 80040154 ile tanıştım.
http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=f427b98c-8fc9-4e0c-9931-859ddf8caa69
linkteki yolu takip ettim, komut dosyasını değiştirdim ilkinde olmadı yazdığı gibi yeniden yüklemeyi yaptım işe yaramadı sonra tekrar denedim komut dosyası değişti ama sorun hala devam ediyor. tüm çözüm yollarımı tükettim gibi geliyor. işin kötüsü artık hiç açılmayan bir msnim var. değil kamera kendisi bile açılmıyor. bu gece uyuyamazsam bu yüzdendirMsn Sad bu derde bir çözüm bilen var mı?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Kasım 2010       Mesaj #85
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
nesmum adlı kullanıcıdan alıntı

ben de önceki gün 2011'i kurduktan sonra bu sorunlarla uğraşmaya başladım. görüntülü görüşme bende çok takıldığı için web cam ile görüşme yapıyorum genelde. o yüzden 2011i kaldırdım, tesadüfen bulduğum 414'lü sürümü yükledim ama olmadı. tekrar 2011 yükledim sonra yine kaldırdım buradan 724'lü sürümü yükledim. artık olmuştur derken msn açarken Hata Kodu 80040154 ile tanıştım.
http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=f427b98c-8fc9-4e0c-9931-859ddf8caa69
linkteki yolu takip ettim, komut dosyasını değiştirdim ilkinde olmadı yazdığı gibi yeniden yüklemeyi yaptım işe yaramadı sonra tekrar denedim komut dosyası değişti ama sorun hala devam ediyor. tüm çözüm yollarımı tükettim gibi geliyor. işin kötüsü artık hiç açılmayan bir msnim var. değil kamera kendisi bile açılmıyor. bu gece uyuyamazsam bu yüzdendirMsn Sad bu derde bir çözüm bilen var mı?

Bu konunun son mesajında çareler mevcut:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Anlatıldığı gibi kaldırırsanız ve yeniden kurarsanız sorununuz çözülecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler cevap için ancak kaldırma için gerekli işlemleri yapamadım. denetim masasından kaldırmak istedim kaldır dediğim halde hiç bir işlem yapmadı. zapmessengeri indirdim onunla da bir şekilde olmadı. sonunda makinayı aldım bilgisayarcıya gittim format atıp hem bilgisayarımı gereksiz şeylerden temizledi hem de söz ettiğiniz sorunsuz çalışan msni yükledi.

son durum: bende sorun kalmadı hem görüntülü arama hem de web camera aktif. bu sefer de karşı taraf aynı sürümde olmasına rağmen web camera seçeneğini görmüyor ben gönderdiğimde de otomatik reddediyor Msn Sad deli olucam ya!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.wlm 2011 i hata edip yukledim.fakat eski surume donemiyorum.verdiginiz dosyayi indirdim.eskiden yukleniyordu.simdi yuklemiyor.ne yapmam gerek.tesekkurker simdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayrica wlm extra dosyasini da indirip icindekileri kurdum.fakat yine yuklemiyor...
wise06 - avatarı
wise06
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #89
wise06 - avatarı
Ziyaretçi
s.a admın kardes benım sorunuma yardımcı olurmusun kamera ayarlarına gelıyorum ses we goruntu kurulumuna kendımı goruyorum ondan sonra arkadasa yolluyorum carpı ısaretı cıkıyor arada bı kendımı goruyorum o benı gormuyor oda cok nadır arada bır yanı kendımı gormem genellıkle hep carpı ısaretı cıkıyor ama ses we goruntu kurulumuna gelınce kendımı goruyorum kameranın ısıgıda yanıyor msn den goruntulu yollayınca yada tek yollayınca kamera ısıgı yanmıyor bana yardımcı olursan cok dua ederım kardesım en kısa surede tecrubelerınızı we bılgılerınızı paylasmanızı beklıyorum ii topicLer. . .
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Kasım 2010       Mesaj #90
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Tek taraflı kamera kabul etme ya da gönderme özelliği devre dışı bırakıldı. WLM 2011'e güncelleyin veya WLM 2009 sürümünü kullanın:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Karşı tarafın da hangi sürüm kullanıyor olduğu önemli. Her iki taraf da aynı sürümü kullanıyorsa çoğu zaman görüntülü görüşmede sorun yaşanmıyor.