Arama

Hotmail Tatil Cevap Özelliği

Güncelleme: 14 Nisan 2011 Gösterim: 3.429 Cevap: 1
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
5 Kasım 2010       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Tatil yanıtı, insanlara e-postanızdan uzakta olduğunuzu söylemeyi sağlar. Bu çok yararlı bir şey gibi görünüyorken, spam gönderenlerin bunu suistimal ettiğini keşfetmek gerçekten çok üzücü. Spam gönderenleri caydırmak için Nisan 2010 yılında tatil yanıtını devre dışı bıraktık.
Biz şimdi sorunu sabitledik ve tatil yanıtını geri açtık. Çözümün bir parçası olarak da, biz bunu Hotmail’i uzun zamandır kullanan ve sistemde inanılırlığını kanıtlayan müşteriler için sınırlamayı seçtik. Tatil cevap özelliği sizin için devre dışı bırakılmışsa, Hotmail’i birkaç gün boyunca düzenli olarak kullanmaya devam edin. Tatil yanıtı hala birkaç gün sonra devre dışı ise, buradan Müşteri Hizmetleri’ne başvurun.
Sponsorlu Bağlantılar

Bir otomatik tatil yanıtı ayarlamak için:

1. Windows Live Hotmail Web sitesinde oturum açın
2. Sayfanın sağ üst köşesindeki, Seçenekler'i tıklatın ve sonra Diğer Seçenekler'i tıklatın.
3. Hesabınızı yönetin altında Otomatik tatil yanıtları tıklatın
4. Bana e-posta gönderen kişilere tatil yanıtı gönder tıklatın.
5. Metin kutusuna, insanların siz uzaktayken almasını istediğiniz yanıtı yazın ve ardından Kaydet'i tıklatın.

vacTR

Notlar

I. Tatil yanıtını kullanmayı durdurmak için tatil yanıtı ayarlarına dönünve Herhangi bir tatil yanıtı gönderme'yi ve ardından Kaydet'i tıklatın.
II. Önemsiz e-postalara (istenmeyen, talep edilmemiş veya yasadışı e-posta veya diğer elektronik iletiler, spam dahil) yanıtlamak daha fazla önemsiz e-postaya yol açabildiğinden, Yalnızca kişilerime cevap yolla onay kutusunu seçtiğinizden emin olun.
III. Tatil yanıtınızı açık bıraktıysanız, devre dışı bırakmak unutmamanız icin gelen kutunuzun üst kısmında bir anımsatıcı görürsünüz.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu cok kere denedim ama tatil yanıtı gelmiyor,gmailden,yahoo dan denedim ama olmadı,bir cozumu var mı acaba ?
Sponsorlu Bağlantılar