Arama

MSN Hata Kodu 80048823 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Ağustos 2013 Gösterim: 116.908 Cevap: 63
_umut_ - avatarı
_umut_
Ziyaretçi
11 Eylül 2008       Mesaj #11
_umut_ - avatarı
Ziyaretçi
https://account.live.com/ResetPassword.aspx?mkt=TR-TR şifrenizi sıfırlayın
Sponsorlu Bağlantılar
eNCi - avatarı
eNCi
Ziyaretçi
17 Ekim 2008       Mesaj #12
eNCi - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bugün aynı kodu bende almaya başladım adamın biri tehdit etti şimdi kapoatcam msn adresini diye ve dediğini yaptı nasıl bir açık varki hotmailin adamlar bunu rahatlıkla yapabilir hala çözüm bulan olmadı
Sponsorlu Bağlantılar
ciksboy - avatarı
ciksboy
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #13
ciksboy - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu hata kodu benim bi arkadaşımdada var benden vardım istedi ben hemen şifresini dğeiştirdim ama aynı hata yine var kesinlikle bilgisayardan değilbu.. aynı PC de kendi msn adresimi acıyorum coklu msn ile ama arkadaşın kini açamıyorum bu hata kodunu veriyor. bu bir saldırı durumunda msn adresinin kilitlenmesinden kaynaklanan bir kod. bunu nasıl yaptıklarınıda soyliyim.. ya bir programla surekli senin msn adresine mail atarak yada şifreni tahmin edip açmaya çalışarak, yada hotmailin sayfasından şanlış şifre ile çok sayıda giriş yapmaya çalışarak senin msn adresini kilitliyorlar ama cozum yolunu hala bulamadım sorun bu.. çözümü bulan var sa banada soylesin
CyBerLoRd - avatarı
CyBerLoRd
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #14
CyBerLoRd - avatarı
Ziyaretçi
format çekin donmuşşa ama çalınmışşa su için
sahtemeray - avatarı
sahtemeray
Ziyaretçi
28 Aralık 2008       Mesaj #15
sahtemeray - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaslar tam uc aydır 80048823 hatasıyla urasıyorum hıc bısı bulamadım ne yaptıysamm olmuyo 3 ay once msnım bırdrnbıre kapandı dahada acılmıyo sıfremı degıstırcem hata verıyo degıstırılmıyo bırı bana yardım etsınn
WayTooBaD - avatarı
WayTooBaD
Ziyaretçi
1 Nisan 2009       Mesaj #16
WayTooBaD - avatarı
Ziyaretçi
Herkeze İyi Günler 1hafta içinde 2 kere messenger Sorunu yaşadım Sorunumda 80048823'kodlu Sorun Şifre yanlış veya İd Yok diyor 1kere olmuştu yapmıştım 2incide olmadı waytoobad@metalfantasy.net'domainli Bir Messenger'adresim var Ve Arkadaşlarımda O Domain'i kullanıyor Messenger'da Onlarda Sorun Yok ama Bende Sorun Veriyor Şifreyi Sıfırlıyorum Deyiştiriyorm Tekrar Bi Yeni Şifre Koyuyorum Messenger'dan Deniyorum Olmuyor mail'kutumu acayım diyorum Olmuyor Şifresi Gizli Sorusu Herşeyide mevcut sıfırladığım halde şifreyi Böyle yapıor
ApokalipsE - avatarı
ApokalipsE
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #17
ApokalipsE - avatarı
Ziyaretçi
BU hata kodu ile ilgili yetkili biri bilgi verebilcekmi acaba?
Şifremi düzgün olarak yenilememe rağmen hala açamadım msn hesabımı?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
25 Nisan 2009       Mesaj #18
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ApokalipsE adlı kullanıcıdan alıntı

BU hata kodu ile ilgili yetkili biri bilgi verebilcekmi acaba?
Şifremi düzgün olarak yenilememe rağmen hala açamadım msn hesabımı?

Bunu denediniz mi ?

Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Bunları Tek Tek Uygulayın.

MSN Web Messenger

Bu Site'ye Girip Oturum Açamazsanız MSN Gitmiştir Msn Happy Giriyorsa Alt'taki Yöntemleri İnceleyin.

1. Bilgisayarın saatinin doğru olması gerekiyor -- saate çift tıklayıp
2. Eğer şifre hatırla işaretli değil ise şifreyi doğru yazdığına emin ol (büyük harf küçük harf- önce notepad e falan yaz orda gör doğru yazdığını sonra onu kopyala ve yapıştır).
3. Şifreni 10-12 karakterden az olacak şekilde değiştir http://memberservicesnet.passport.com/memberservice.srf
4. ZoneAlarm Norton Internet Security gibi bir güvenlik duvarı kullanıyorsan MSN in bloklanıp bloklanmadığını kontrol et. Internet izninin olması gerekiyor. İzin verilen programlar listesine ekle.
5. Güvenlik duvarını kapatarak öyle dene. Gerekirse uninstall et sistemden kaldır makineyi restart et öyle dene. Güvenlik duvarının bloklamadığına emin ol.
6. IE cache ve cookie'lerini temizle. IE de araçlar menüsünde, Internet Seçenekleri, Dosyaları Sil butonu ve Çerezleri Sil butonu gibi bişiler olması lazım onlara tıkla.
7. IE Güvenlik ayarlarını gözden geçir. IE Araçlar menüsünde, Güvenlik sekmesine git, orada "Check for server certificate revocation" Sunucu sertifika vs zımbırtısı işaretli olmasın. SSL 2.0 ve SSL 3.0 kullan seçenekleri işaretli olsun. Sonra OK e tıkla.
8. Başlat çalıştıra tıkla ve aşağıdakini yazıp enter a bas:
regsvr32 softpub.dll
aşağıdakiler içinde aynı işlemi yap:
regsvr32 wintrust.dll
regsvr32 initpki.dll
9. MSN Messenger 7 kullanıyorsan, Araçlar menüsünde Seçeneklere ordan da Bağlantılar kategorisine geç, Gelişmiş ayarlar butonuna tıkla ve tüm seçimleri kaldır. iki kez OK e tıkla ve tekrar bağlanmayı dene.

(ALINTIDIR )

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ApokalipsE - avatarı
ApokalipsE
Ziyaretçi
27 Nisan 2009       Mesaj #19
ApokalipsE - avatarı
Ziyaretçi
Çok fazla defa yanlış bir e-posta adresi veya şifre veya başka biri bu hesabı **********@hotmail.com giriş çalışıyor giriş için denedim.

Web messengerdan açmak istediğim zaman bu şekilde bir mesaj çıkıyor..

Sanırsam biri benim msn adresi ile uğraşıyor çünkü cumartesi günü sabah 5 civarlarında girmiştim msn adresime..

Msn şifre kırıcı gibi flood yapan bi programı sürekli açık tutuyo ve msn adresi kendini açmıyor doğru şifre olsa bile..

Hotmail kendi güvenliği kapsamında kapıyor adresi belirli bi süre...
ApokalipsE - avatarı
ApokalipsE
Ziyaretçi
27 Nisan 2009       Mesaj #20
ApokalipsE - avatarı
Ziyaretçi
MSN Hata Kodu 80048823 windows live ID parolanız yanlış...

Msn i açarken bu türden bir hata alıyorum. msn şifremi değiştirmek için alternatif e-posta adresime şifre yenileme maili istiyorum mail geliyor şifremi yeniliyorum fakat bu seferde

"Yanlış e-posta adresi veya parolayla oturum açmak için çok fazla sayıda deneme yaptınız ya da başka birisi *******@hotmail.com hesabında oturum açmaya çalışıyor." diye mesaj çıkıyor..

Oturum açmaya çalışırken şifremi girdikten sonra karakter girmemi istiyor, o karakterleri girip şifremi de girdikten sonrada aşağıdaki mesajı veriyor..

"Hesabınız geçici olarak kullanım dışı bırakıldı
Çok fazla sayıda kez bu hesapta oturum açma girişiminde bulundunuz. Geçici bekleme, başkalarının parolanızı tahmin etmeye çalışmasını engellemeye yardımcı olur.
İptal'i tıklatın ve daha sonra oturum açın veya şimdi parolanızı sıfırlayın."

Msn hesabımı kitliyor bunun sebebide çok fazla şifre denendiği için..

Benim tahminim şifre kırıcı bir programın benim hesabım için sürekli çalıştığı yönde..
Sizlerin fikirlerini ve yardımlarını bekliyorum...