Arama

MSN Hata Kodu 80048823 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 5

Güncelleme: 9 Ağustos 2013 Gösterim: 116.912 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN Web Messenger sitesine git orada oturum aç eğer şifre yanlış diyorsa şifre değiştirme yönergesini izleyerek yeni şifreni al o şifre ile oturumu açabilirsin bu kadar.)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım bunun cözümü yok ekledigin biri sana smiley gndererek hesabını msn adresini donduruyor hiç ellemessen 2 saate düzelir ama kişinin saldırısı biterse eger sana takıntılıysa sen onu silip engelleyene kadar cok daha bu msn adresini kitler bence acar acmaz şüpelendigin kişileri ucur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende messenger 9 kurduğumda bu hatayı veriyor.eski sürüm 7,5 kurduğumda bu hatayı vermiyor sizede tavsiyem yeni sürümü silip eski sürümü kurun düzelecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Msninde bu hatayı verenler windows Live maiLi kursunLar orda şifreyi kabuL ediyor.Şifremi unuttumdan maiL gönderin şifre sıfırLama maiLi.Bana oLdu ve düzeLttim.Tabi şifresinin doğruLuğundan emin oLmayanLar bu yönetim kuLLanmasın

Şifresinden emin olanlar windows live maili indirsinler ve kursunlar daha sonra o şifrenizle oturum orda açabilirsiniz.Daha sonra mail.live.comdan şifremi unuttum bölümüne girin.Size 2 seçenek sunacak siz şifre sıfırlama maili isteyeceksiniz ve windows live mail sayesinde bu maili göreceksiniz.Bu mailde verdiği link sayesinde hiç bir soru sormadan direk şifrenizi değiştirebilirsiniz.Sizde alternatif mail linki isteyecek boş geçebilirsniz ama çok büyük bir avantaj olduğunu unutmayın.Ben bunları uyguladım ve şuanda msnime şifremi değiştirme sonucu giriyorum ve hata almıyorum.Tavsiyem beni hatırla yapmanız.Bu size hiç sorun çıkartmaz.
Son düzenleyen Misafir; 3 Şubat 2010 19:14 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm : ben msn mi açamıyorum neden acaba ? teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hata kodu 80048823

bana lütfen yardım edin ikinci msn şifremi değiştirmeye çalıştım eski şifrem sıfırlandı fakat yeni koyduğum şifreyi de unuttum bu msn adresinide bana arkadaşım almıştı hangi gizli soru bilgileri verdi o yanıtlarıda veremiyorum .ben yeni şifre almaya çalışırken diğer msn adresimim şifresi sıfırlanıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb

eşimin adına açılan bir msn adresinden. arkadaşlarına hakaretler içeren iletiler yazılmış. bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.nereye başvurabiliriz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN hacklenmiş demektir..Msn yetkilileri veya İletişim Daire Baskanlıgına başvurun..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA LÜTFEN YARDIM EDIN BENIMDE AYNI HATAYI VERIYOO!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adresim gmail,normal gmail.com'dan maillerimi okuyabiliyormm ama msnde aynı hatayı veriyor..?