Arama

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 4

Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 632.995 Cevap: 162
anemis - avatarı
anemis
Ziyaretçi
10 Ocak 2007       Mesaj #31
anemis - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar
Sitenin yeni hali harika olmuş bu arada Msn Happy tabii uzun zamandır böyle site bilioyum ama yeni girdim benMsn Grin

her neyse;

Yeni bir msn hesabı aldım. ***@mortalkombatfans.com diye. Windows Live Messenger'da Dosyalar menüsündeki E-Posta adresimi doğrula seçeneğini kullanarak hesabımı doğrulamak istedim (ki bunu daha önce de yapmıştım ben hotmail adresi hiç kullanmadım) Tüm adımları gayet güzel yapmaya çalıştım en sonunda mail adresime bir email geleceğini ve gelen emaildeki adımları izlememi söyledi sistem.
Ne varki mail bir türlü gelmedi.. Firefox ile denedim olmadı IE ile denedim olmadı... Kendime mail gönderdim (mail hesabımda bir sorun mu var acaba diye) maillerim geliyor.. Arkadaşlarımın yolladığı mailler de geliyor. Ama MSN Hesabımı doğrulayamıyorum..
Ne yapmam lazım?

Şimdiden ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim herkese.
İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim
karan_99 - avatarı
karan_99
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #32
karan_99 - avatarı
Ziyaretçi
ya bende son sayfada KABUL EDIYORUM seçeneği çıkmıoo yaaa o nasıl oluooMsn Sad(
Sponsorlu Bağlantılar
alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #33
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Ya msn olarak açabiliyorum ama mail sistemim çalışmıyor. Onay mesaJı gelmedi 1 saattir. İlk msnmi açtığımda aldığım mail ile hotmail doğrulamak istiyo dedi tıkladım. Diğer mailin sahibi olduğunuzu onaylayın dedi. Olumlu yanıtlar vererek onayladım. Ama asıl linkin gelmesi gereken mailime link gelmedi. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
alperalp2007 - avatarı
alperalp2007
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #34
alperalp2007 - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardımcı olabilir misiniz;
1. dediklerinizi yaptım
2. hatam yok sanırım

dediklerinizi aynen yaptım hemen aldığım maili açmak istedim msn ye girip açtım. Hotmailden doğrulayın diye yazı geldi aşağıya bastım. Mailime gelecek linkin adresi vardı bu sizin mi doğrulayın dedi olumlu yanıtlar vererek doğruladım. Gelen linke tıklayarak kabul edin dedi. Diğer mailime girdim link mesaj filan yok. 4 saat oldu hala yok.
SenNaToR - avatarı
SenNaToR
Ziyaretçi
5 Şubat 2007       Mesaj #35
SenNaToR - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben kendi domainimin mail adresi kaydetmeye çalışıyorum ve bende şu hatayı veriyor;

E-posta adresi zaten kullanılıyor. Devam etmek için aşağıdakilerden birini yapın:
  • Bu e-posta adresiyle önceden kaydolmuş olabilirsiniz. Bir hotmail.com veya msn.com adresiniz varsa, kaydolmuşsunuz demektir. Şimdi oturum açın.
  • Kaydolmadıysanız, adresi doğru yazdığınızdan emin olun.
  • Başka biri sizin e-posta adresinizle kaydolmuş olabilir. Bunu saptamak için Buraya Gidin.
Sorun nedir ki daha önce kaydetmedim Crying
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
6 Şubat 2007       Mesaj #36
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
alperalp2007 adlı kullanıcıdan alıntı

Lütfen yardımcı olabilir misiniz;
1. dediklerinizi yaptım
2. hatam yok sanırım

dediklerinizi aynen yaptım hemen aldığım maili açmak istedim msn ye girip açtım. Hotmailden doğrulayın diye yazı geldi aşağıya bastım. Mailime gelecek linkin adresi vardı bu sizin mi doğrulayın dedi olumlu yanıtlar vererek doğruladım. Gelen linke tıklayarak kabul edin dedi. Diğer mailime girdim link mesaj filan yok. 4 saat oldu hala yok.

Yukarıda anlatılanları bir daha gozden geçirin ve Aynı işlemleri tekrarlayın. Mail gelecektir..
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ozgur67 - avatarı
ozgur67
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #37
ozgur67 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar . (E-POSTA ADRESİ DOĞRULANMADI) bu yazmasa olmuyomu. bunun bi yolu yokmu topic i deiştiremiyorum bana bu konuda yardımcı olrmusunuz ?
my kursat - avatarı
my kursat
Ziyaretçi
2 Mart 2007       Mesaj #38
my kursat - avatarı
Ziyaretçi
ya abi gelen kutusu nerde hotmail desdeklemiyor oturm aç diom bu sefer hesabımı açıyo gelen kutusu nirde Msn Sad
maskeli_balo - avatarı
maskeli_balo
Ziyaretçi
3 Mart 2007       Mesaj #39
maskeli_balo - avatarı
Ziyaretçi
ya amabnm nickim deismiooo!!Msn Sad
maskeli_balo - avatarı
maskeli_balo
Ziyaretçi
3 Mart 2007       Mesaj #40
maskeli_balo - avatarı
Ziyaretçi
yarddiiimm nnniiicckiim deismio yaa adres gibi kalio dierlerindede adres dorulanmadi dio